Kahraman Babam Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Çok kısa bir süre sonra izleyicilerin beğenisine Show Tv’de sunulacak olan Kahraman Babam dizisi, konusu ve oyuncularının yanı sıra kullanılmış olan kıyafetler ile de oldukça merak edildi. Dizi severler büyük bir merak ve heyecanla dizide kullanılan kıyafetleri araştırmaya başladı. Bizde sizler adına Kahraman Babam dizisinde kullanışmış olan kıyafetleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Kahraman Babam Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Show TV’de yayınlanacak olan Kahraman Babam dizisinin tanıtımlarının yayınlanması ile birlikte dizi şimdiden pek çok kişi tarafından merak edilmeye başladı. Dizi konusu ve oyuncularının yanı sıra kullanılmış olduğu kıyafetler ile de oldukça göz dolduruyor. Dizide Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu gibi isimlerin yer alacak olması da bizde kullanılan kıyafetlere olan merakı arttırdı. Bizde Sizlerde konumuzun ilerleyen kısmında Kahraman Babam dizisinde kullanılan kıyafetlerden ve elbiselerden model, fiyat ve marka bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Kahraman Babam Dizisi Yonca ve Ayşe’nin Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon Dizisi Yonca ve Ayşe'nin KıyafetleriKahraman Babam dizisinde kadın karakterlerden Yonca ve Ayşe karakteri ön planda yer almaktadır. Ön planda yer alan bu iki karakterin kıyafetleri oldukça merak edildi. Yonca karakterine Nilay Deniz hayat verirken Ayşe karakterini de Aslı Orcan canlandırmaktadır. Kahraman Babam dizisi Show TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman biz de Yonca ve Ayşe karakterinin kullanmış olduğu elbiseleri marka, model bir fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kahraman Babam Dizisi Uğur’un Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon Dizisi Uğur'un KıyafetleriKahraman Babam dizisinde Uğur karakterine başarılı oyuncumuz Görkem Sevindik hayat vermektedir. Yer almış olduğu dizilerini tamamından asi ve sinirli karakterlere hayat veren Görkem Sevindik Kahraman Babam dizisinde Uğur karakteri ile de giymiş olduğu kıyafetlerle oldukça merak uyandırdı. Dizinin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Uğur karakterinin kullanmış olduğu kıyafetleri de elimizden gelebildiği ince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kahraman Babam Dizisi Cem’in Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon Dizisi Cem'in KıyafetleriKahraman Babam dizisinde Cem karakterine Ushan Çakır hayat vermektedir. Dizide erkek karakterlerden ön planda yer alan kişilerden bir tanesi olan Cem karakteri de kullanmış olduğu giysilerle oldukça merak uyandırdı. Kahraman Babam dizisi Show TV’de seyircilerin beğenisine sunulmaya başladığı zaman Cem karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket ve aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kahraman Babam Dizisi Tolga’nın Kıyafetleri

Kırmızı Kamyon Dizisi Tolga'nın KıyafetleriKahraman Babam dizisinde itfaiyecilerin amiri olan Tolga karakteri, Uğur karakterinin sakinleştirmeye çalışması ile bilinen bir karakterdir. Zaman zaman sinirli zaman zamanda neşeli bir hal alacak olan Tolga karakterine başarılı oyuncumuz Deniz Hamzaoğlu hayat verecektir. Kahraman Babam dizisinde Tolga karakterinin de dizide kullanmış olduğu kıyafetleri ve giysileri yine marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kahraman Babam dizisinde yer alan karakterlerin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de Kahraman Babam dizisinde kullanılmış olan kıyafet ve elbiselerden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından oyuncu ve sahne bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca Kahraman Babam dizisi oyuncu kadrosunu daha yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz  Kahraman Babam Dizisi Oyuncu kadrosu isimli konumuza da bakabilirler.

Etiketler