Kağıt Ev Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Nasıl?

Star TV ekranlarında 19 Nisan pazartesi günü yayın hayatına başlayacak olan Kağıt ev dizisinin nasıl bir reyting alacağı, izlenip izlemeyeceği merak ediliyor. Son dönemde ekrana gelen dizilerin izlenme oranları çok farklılık göstermeye başladı. Biz de bu sayfada Star TV’de yayına başlayan kağıt ev dizisinin reyting sonuçlarına izlenme oranlarına resmi sonuçlar ile birlikte sizlere duyuracağız.Kağıt Ev Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Nasıl

Kağıt ev dizisinin reyting sonuçları

Kağıt ev dizisi yapacağını Q3 medyanın üstlendiğini ve başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nihal Koldaş, Nejat Uygur, Yaşar Uzel, Helin Kandemir, Bülent Gültekin, Tuğçe Aykut ile Bulut Teker gibi oyuncuların yer aldığını belirtelim. Güçlü bir kadro soğukluğundan kağıt ev dizisi ilk bölümüyle 19 Nisan pazartesi günü sefirin kızı dizisinin yerine Star TV’de başladı. Elbette 2 yıldır pazartesi günleri sefirin kızı dizisini izleyen izleyiciler 19 Nisan sefirin kızı dizisi neden yok sorusunu da merak ettiler. Kağıt ev dizisi başlayınca sefirin kızı dizisi gün değiştirerek salı gününe alındı. Peki sefirin kızı dizisinin yerine başlayan kağıt ev dizisi nasıl bir reytinge ulaşacak yeteri kadar izlenecek mi hemen sizlerle paylaşalım.

Kağıt ev dizisinin 1. bölüm reyting sonuçları 19 Nisan pazartesi

Pazartesi günleri FOX TV’de yasak elma TRT 1’de Uyanış Büyük Selçuklu Atv’de Maraşlı ve Show TV’de çukur gibi önemli diziler yer alıyor. Star TV’de yayına başlayan kağıt ev isimli dizi 19 Nisan pazartesi günü bir bölümde nasıl bir reyting alacak yeteri kadar izlenecek mi resmi sonuçlar çıktığında bu sayfada paylaşacağız. Bizce Kağıt ev dizisi reyting konusunda hayal kırıklığı yaşayabilir.

Kağıt ev dizisi pazartesi günü izlenir mi?

Yaz sezonuna doğru yeni bir dizinin çok fazla tutunmayacağını, hele hele Ramazan ayında kağıt ev dizisinin beklentilerin altında kalacağını düşünüyoruz. Bu nedenle en azından mayıs ayı sonuna kadar kağıt ev dizisinin beklemesi reyting açısından daha mantıklı olur diye tahmin ediyoruz. Kağıt Ev Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Nasıl? sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar Gülay DEMİR

    Sefirin Kızıda gereksiz uzadı. bitmeli artık. sezon sonunuda bitiş finali yapmalı. saçmaladı iyice

  2. Avatar Gülay DEMİR

    Oyuncu kadrosu güzel. ama saçma sapan bir konuya benziyor. Konu olmayınca oyuncular ne yapsın. tutunacağını sanmıyorum

Etiketler