Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri Kimdir? (Bedia Ener)

27.04.2021
145

O3 Medya imzalı Star TV’de yayınlanmakta olan Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam etmektedir. Bu hafta karşınıza 3. bölümü ile çıkacak olan Kağıt Ev dizisine bir yeni karakter daha dahil oldu. Kağıt Ev dizisine üçüncü bölümden itibaren dahil olacak olan karakter Pınar karakteri oldu. Biz de bu konumuzda Kağıt Ev dizisi izleyicileri adına Pınar karakterinden ve Pınar karakterine hayat verecek olan oyuncumuzdan sizlere bahsedeceğiz.Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri

Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakteri

Pazartesi günleri Star TV’de yayınlanmakta olan Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Bu hafta yayınlanacak olan 3. bölümde ise diziye yeni bir karakter dahil olacaktır. Kağıt dizisine 3. bölüm ile dahil olacak olan karakter psikolog Pınar karakteridir. Pınar karakterinin özellikleri net bir şekilde açıklanmamak ile beraber psikolog Pınar karakterinin dizideki dengeleri değiştirecek ve kişiler üzerinde doğru ve kesin analizler yapacağını düşünmekteyiz.

Kağıt Ev Dizisi Pınar Kimdir?

Kağıt Ev dizisinde psikolog Pınar karakterine hayat verecek olan usta oyuncumuz ise Bedia Ener’dir. Usta oyuncumuz Bedia Ener’i merak edip araştırmak isteyen okur ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında oyuncumuzun hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin usta kadın oyuncu Bedia Ener’i daha yakından tanıyalım.

Bedia Ener Kimdir?

Bedia Ener Kimdir?Bedia Ener, 5 Haziran 1954 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. Oyunculuğa Bakırköy Halk Evi ile başlamıştır. 1970 yılında ise Şehir Tiyatroları kadrosuna girmiştir. 1968 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. En son 2020 yılında Çatı Katı Aşk dizisi ile karşımıza çıkmıştır. Canevim, İkizler Memo-Can, Dostlar Mahallesi, Çifte Saadet, Kara Para Aşk gibi yapımlarda yer almasının yanı sıra Harry Potter ve League of Legends gibi yapımlarda da seslendirme sanatçılığı yapmıştır.

Bedia Ener’in Yer Aldığı Diziler ve Filmler

2020 – Çatı Katı Aşk
2019 – Canevim
2018 – İkizler Memo-Can
2017 – Dostlar Mahallesi
2016 – Çifte Saadet
2014 – Kara Para Aşk
2012 – Evlerden Biri
2012 – Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
2011 – Devrimden Sonra
2006 – Yeşeren Düşler
2006 – Yaprak Dökümü
2004 – Büyük Buluşma
2003 – Şarkılar Seni Söyler
2003 – Mustafa Hakkında Her şey
2002 – Lahmacun ve Pizza
2002 – Derya & Deniz
2002 – Gülbeyaz
2002 – Karanlıkta Koşanlar
2000 – Külyutmaz
1995 – Mirasyediler
Tövbeler Tövbesi

Bedia Ener’in Instagram Hesabı

Bedia Ener, instagram hesabını aktif olarak kullanan oyuncularımızdan bir tanesidir. Bedia Ener’in resmi instagram hesabında 34 gönderisi bulunurken 10.000 kişiye yakında takipçisi bulunmaktadır. Bedia Ener takipçileri ile sık sık fotoğraf paylaşmaktadır. Bedia Ener’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @bediaeneroztep kullanıcı isimli hesaba göz atabilirsiniz.

Bedia Ener’in Eşi Kim?

Bedia Ener'in Eşi KimBedia Ener’in eşi de oldukça merak edildi. Bedia Ener, Çetin Öztep ile evlidir. Mutlu fotoğraf karelerini Usta oyuncumuz Bedia Ener resmi instagram hesabında takipçileri ile sık sık paylaşmaktadır.

Kağıt Ev Dizisi Pınar Karakterinin Kıyafetleri

Kağıt Ev dizisinde kullanmış olduğu kıyafetler ile dikkatleri üzerine çekecek olan karakterlerden bir tanesi de Pınar karakteri oldu. Kağıt Ev dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 3. bölümünün ardından diziye Pınar karakterinin dahil olması ile birlikte Pınar karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri detaylı bir şekilde sizlere sunmaya çalışacağız. Sizlerde Pınar karakterinin kıyafetlerinin merak ettiğiniz parçaları bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Kağıt Eğer dizisine dahil olacak olan Pınar karakterinden ve Pınar karakterine hayat verecek olan Bedia Ener’den bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Kağıt Ev dizisindeki oyuncularımızın tamamı için Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosu başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.