Kağıt Ev dizisi Azra Kimdir? (Tuvana Türkay)

O3 Medya imzalı Kağıt Ev dizisi 19 Nisan Pazartesi akşamı Star Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu Kağıt Ev dizisinin başrollerini ise Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu paylaşmaktadır. Tanıtım fragmanı saatler içinde binlerce kişi tarafından izlenen Kağıt Ev dizisi büyük ses getirmiştir. Kağıt Ev dizisinde merak edilen isimlerden biri de Azra olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kağıt Ev dizisinde yer alan Azra karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kağıt Ev dizisi Azra kimdir? Kağıt Ev dizisi Azra karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kağıt Ev Dizisi Azra Karakteri Kimdir?

Kağıt Ev dizisi Azra KimdirYarın akşam izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kağıt Ev dizisinin ana karakterlerinden biri de Azra İnce karakteridir. Azra, Cihan ile yasak aşk yaşamaktadır ve bu yasak aşkı Cihan’ı kızı Cemre de bilmektedir. Azra Karakteri, çok hırslı, azimli, istediği şeyler için elinden geleni yapan cüretkar bir kadındır.

Kağıt Ev Dizisi Azra Kimdir?

Kağıt Ev dizisinin ana karakterlerinden biri olan Azra karakterine güzel oyuncumuz Tuvana Türkay hayat vermektedir. Izleyiciler tarafından Azra karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Tuvana Türkay da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Tuvana Türkay’ı daha yakından tanıtacağız ve Tuvana Türkay kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Tuvana Türkay Kağıt Ev dizisinde Azra rolünde

Tuvana Türkay Kimdir?

30 yaşındaki oyuncumuz 3 Ekim 1990 yılında Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Bulgaristan göçmeni olan oyuncumuz, Beykent Üniversitesi radyo televizyon sinema bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Ayrılık dizisiyle geçen oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen Ayrılık’ta başrolü oynamış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sesinin de güzel olduğunu bildiğimiz oyuncumuz 2015 yılında Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirmiş ve büyük beğeni toplamıştır. Aynı zamanda şarkı sözü yazan ve besteleyen Tuvana Türkay “Tuana” şarkısını coverlamıştır. Geçtiğimiz yıl Ikimizde Beni Seviyoruz kitabını çıkaran oyuncumuz, daha önce Olanlar Oldu, Bizans Oyunları, Yer Gök Aşk, Güvercin Uçuverdi gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında vizyona giren Ağır Romantik sinema filmi ile geçen oyuncumuz bu sezon Kağıt Ev dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Tuvana Türkay Yer Aldığı Diziler

2009 Ayrılık (Kevok)
2010 Nakş-ı Dil Sultan (Nakş-ı Dil Sultan)
2010 – 2012 Yer Gök Aşk (Bade)
2014 Kara Para Aşk (Bahar Çınar)
2016 Oyunbozan (Ece)
2017 Deli Gönül (Fatmanur)
2017 – 2018 Kızlarım İçin (Kumru)
2019 – 2020 Yasak Elma (Leyla)
2021 Kağıt Ev (Azra)Kağıt Ev dizisi Azra hakkında bilgiler

Tuvana Türkay Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Star Tv’de izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Tuvana Türkay sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işler ile ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 218 gönderisi ve 1,6 milyon takipçisi vardır. Güzel oyuncumuz Tuvana Türkay’ın resmi nstagram hesabı: @tuvanaturkay

Tuvana Türkay Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Tuvana Türkay henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Tuvana Türkay’ın futbolcu Alper Potuk ile evlenmesi beklenirken oyuncumuz sürpriz bir şekilde Alper Potuk ile ilişkisini sonlandırmış ve Londra’da yaşayan iş adamı Erdem Özün ile yeni bir aşka yelken açmıştır. Ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift yaklaşık 7 aydır birliktedir ve mutlu bir ilişkileri vardır.

KAGIT EV AZRA BILGILERI

Kağıt Ev Dizisi Azra – Tuvana Türkay Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de ilgi odağı olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Tuvana Türkay’ın sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde Tuvana Türkay’ın özel hayatında ve Kağıt Ev dizisinde giydiği etek, pantolon, kazak, tişört, ceket, hırka, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka – fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kağıt Ev dizisinde yer alan Azra karakterini ve Azra karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Tuvana Türkay’ı yakından tanıdık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kağıt Ev dizisi Azra Kimdir konusunda detayları yazdık. Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosu konumuz burada..

Etiketler