Kağıttan Hayatlar Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

Bu konumuzda Kağıttan Hayatlar Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi ve ilk olarak hangi kanalda ne zaman yayınlanacak bu konuda detaylı bilgiler sunacağız. Kağıttan Hayatlar Filminin baş rolünde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy oynayacak. Erkek başrolden sonra Kağıttan Hayatlar Filminin kadın başrolü ise önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacak.Kağıttan Hayatlar Filmi Oyuncuları Konusu

Çağatay Ulusoy’un kağıt toplayarak geçimini sağlayan bir babayı oynadığı yeni filmi ‘Mücadele Çıkmazı’nın adı değişti. Filmin yeni ismi ‘Kağıttan Hayatlar’ oldu. Merakla beklenen yapım, 12 Mart’ta dijitalde seyircinin karşısına çıkacak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Can Ulkay oturuyor. İşte oyuncuları: Çağatay Ulusoy Rolü : Mehmet
Emir Ali Doğrul Rolü : Ali
Ersin Arıcı
Turgay Tanülkü Rolü : Tahsin
Selen Öztürk

Kağıttan Hayatlar Filmi Oyuncuları Kimler?

Kağıttan Hayatlar Filminde erkek başrol Çağatay Ulusoy ile deneme çekimleri başladı. Çağatay Ulusoy tam 5 yıl sonra bir ilki gerçekleştirdi ve sinema severlerle buluşmak için adım attı. 5 yıl önce Delibal filminde başrolde oynayan Çağatay Ulusoy, uzun bir aradan sonra 2020 yılında çekilecek 2021 yılında ise sinemada gösterilecek Kağıttan Hayatlar isimli filmle izleyicilerle buluşacak.Mücadele Çıkmazı Filmi Oyuncuları

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un yer aldığı filmin çekimleri 6 Ağustos 2020 tarihinde başladı. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Kağıttan Hayatlar filminin çekimleri İstanbul’da başladı. Kağıttan HayatlarFilminin senaryosunu Behzat Ç. ile sektöre damga vurmuş Ercan Mehmet Erdem kaleme alırken, Kağıttan Hayatlar filminin yönetmenliğini ise Ayla ve Müslüm’ün başarılı yönetmeni Can Ulkay üstleniyor. Kağıttan Hayatlar filminin oyuncuları ise şöyle:

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy Kağıttan hayatlar filmindeki Rolü : Mehmet.. Son olarak Netflix platformu için Hakan Muhafız isimli dizide oynayan Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul ilimizde Bakırköy ilçesinde dünyaya geldi. 2010 yılında Best Model of Turkey yarışmasında birinci olunca yolu açıldı ve daha sonra bir çok dizi ve filmde oynamaya başladı. Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri alan yakışıklı oyuncu sayısız dizi ve filmde rol aldı. Tüm Türkiye onu 2011 yılında Show Tv de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisi ile tanıdı. Son filmi ise Kağıttan Hayatlar oldu.

Çağatay Ulusoy Rolü : Mehmet
Emir Ali Doğrul Rolü : Ali
Ersin Arıcı
Turgay Tanülkü Rolü : Tahsin
Selen Öztürk

Kağıttan Hayatlar Filminin Oyuncuları kimler olacak Çağatay Ulusoy’un partneri kim detaylıca buraya ekleyeceğiz. Oldukça aksiyon dolu bir film olması beklenen ve 2021 yılında vizyona girmesi düşünülen Kağıttan Hayatlar oyuncuları belli oldukça buraya ekleyeceğiz.

Kağıttan Hayatlar Filmi Konusu

Kağıttan Hayatlar filmi aksiyon dolu bir macera filmi olacak. İstanbul’da başlayacak olan macerada zengin bir işadamının hem mafya ile hem de uluslar arası baronlarla mücadelesine bir de aşk eklenince ortaya harika bir film çıkacak. Bakalım Kağıttan Hayatlar filmini sizler de beğenecek misiniz?

Kağıttan Hayatlar Filminin Vizyon Tarihi

12 Mart’ta dijitalde seyircinin karşısına çıkacak Kağıttan Hayatlar ile ilgili henüz resmi olarak bir vizyon tarihi paylaşılmadı. Ancak 2020 yılı sonbahar aylarında film çekimlerinin tamamlanması bekleniyor. Kağıttan Hayatlar filminin muhtemelen vizyona gireceği tarih 2021 yılı bahar ayları. Mart 2021 olabilir tahminen. Kağıttan Hayatlar kesin Vizyon tarihi 12 Mart 2021

Kağıttan Hayatlar Nerede Çekiliyor?

Kağıttan Hayatlar filminin çekimleri İstanbul ilimizde başladı. Ancak çekimler sadece İstanbul ile sınırlı kalmayacak ve farklı il ve ilçelerde de çekimler yapılacak. Koronavirüs önlemleri çerçevesinde çekim yerlerinde düzenlemeler yapılabilir.

Kağıttan Hayatlar Filmi ilk Hangi Tv de gösterilecek?

Kağıttan Hayatlar filminin ilk olarak hangi tv kanlında yayınlanacağı merak edilse de şimdilik resmi bir açıklama yok. Genellikle son yıllardaki filmleri Netflix platformunda görmeye başladık. Ancak Türk halkı henüz yeterli miktarla bu platformu kullanmadığı için kanallar filmler için talepte bulunuyor. Kağıttan Hayatlar filmi de muhtemelen Fox Tv de ilk olarak ekrana gelebilir.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.