Kadın Sarp (Caner Cindoruk) Diziden Neden Ayrıldı, Yeni Dizisi Nedir?

6 Yorum 292 kez izlendi

Kadın Sarp (Caner Cindoruk) Diziden Neden Ayrıldı, Yeni Dizisi Nedir? Kadın dizisi sezon finali büyük soru işaretleri ile sonlanmıştı. Kadın dizisi sezon finalinde olan kaza sonucu neler olacak herkes merak ederken diziden önemli bir karakterin ayrılacağı söyleniyor. Diziden ayrılacak olan önemli karakter kim? sorusu sorulunca da Sarp ayrılır mı diye akla geliyor.

Kadın dizisi sezon finalinde Bahar’ın düşüp bayılmasının ardından araba ile hastaneye yetiştirmeye çalışıyorlar. Arif arabayı kullanırken Hatice Anne yan koltukta oturuyor. Arka koltukta ise Sarp ve dizinde baygın şekilde yatan Bahar var. Diziden önemli biri ayrılacağına göre muhtemelen arabanın içindeki isimlerden birisi olacaktır. Çünkü Arif hastaneye giderken kaza yapıyor. Kazadan kurtulduk diye düşünürken bir tırın üstlerine geldiklerini görüyor. Bu vahim kazadan kim sağ kurtulacak kim ölecek? sorusu ile sezon finali yapıldı.

Kadın Dizisinden Sarp Caner Cindoruk Ayrılacak Mı?

Kadın dizisi başrol karakterinden birisi olan Sarp diziden ayrılacak mı? Kadın dizisinde Sarp ile Bahar’ın aşkını izledik yayına başladığı günden beri. Sonra Sarp’ın yaşadığını öğrendik ve mutlu olduk. Ancak Sarp’ın başına gelenler ve Bahar’ın yaşadıkları içimizi burktu. Dizinin ilk bölümünden beri hikayenin içinde yer alan Sarp karakteri diziden ayrılır mı?

Kulislerde gezen bir habere göre Caner Cindoruk başka bir dizi ile görüşme halindeymiş ancak henüz resmi bir imza ve antlaşma yok. Bu yüzden de ayrılacak diyemeyiz! Kadın dizisinden böyle önemli bir karakterinde ayrılması bizce mantıksız olur. Çünkü hikaye yarım kalır. Bahar her ne kadar Sarp’a istemiyorum dese de bu hikaye bitmedi henüz. Nisan ve Doruk böyle baba aşkıyla yaşarken Sarp karakterinin diziden ayrılmaması gerekir!

Caner Cindoruk Hangi Diziyle Görüşüyor?

Kadın dizisi ana karakterlerinden olan Sarp rolünü canlandıran oyuncu Caner Cindoruk hangi dizi ile görüşüyor? Caner Cindoruk Kadın dizisinde bu sezon yer almayacak haberleri dolanırken bu haberin netleşmediğini bir kez daha söyleyelim. Caner Cindoruk henüz resmi olarak Kadın dizisinden ayrılmadı ancak bu haberlerin çıkmasına sebep nedir?

Caner Cindoruk alınan duyumlara göre Güvercin dizisi ile görüşüyor. Pastel Yapım imzası taşıyan Güvercin dizisi ile görüştüğü konuşulan Caner Cindoruk dizinin teklifini kabul ederse uygun bir senaryo ile Sarp karakteri sonlandırılabilir. Ancak Kadın dizisi izleyenler bunu kabul eder mi?

Güvercin dizisi bilgilerini görmek için TIKLAYINIZ.

Kadın Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kadın dizisi 64. bölüm ile sezon finali yapmıştı. Yeni sezonunda 3. sezonuna başlayacak olan Kadın dizisi hakkında da bazı yeni sezon tüyolarını paylaşalım. Eğer duyumlar doğru çıkarsa ve Caner Cindoruk diziden ayrılırsa Kadın dizisinin senaryosu uygun şekilde sonlandırılıp dizinin de yaklaşık 15 bölüm sonra bitirilmesi planlanıyor. Yaklaşık 2020 ocak ayında final yapabilir Kadın dizisi.

Kadın dizisi sizce final yapmalı mı? Kadın dizisinden Caner Cindoruk ayrılırsa reytinglerde düşüş olur mu? Kadın dizisinde Sarp ve Bahar aşkının olmasını isteyen taraf var. Bu izleyiciyi kaybedecektir eğer Sarp diziden çıkarsa. Bu kitleyi kaybetmek istemezler diye düşünüyorum. Kadın dizisi yeni sezonu hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Not: FOX ekranlarında 2019 2020 yıllarında 3.sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Kadın dizisinden radikal bir karar geldi. Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman ve Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizide öncelikle diziden ayrılacak olan isim Caner Cindoruk olacak. Öte yandan diziyle ilgili asıl bomba dizinin Ocak ayında final yapacağı. Yeni sezonda 14 ya da 15 bölüm yayınlanacak dizi. Kadın 3.sezonuyla Eylül’de FOX’ta. Büyük ihtimal ocak 2020 de final yapıp bitecek..
Kadin dizisi erken final yapacak

Yorum yaz

6 Yorum

  1. bence de Sarp dizide kalmalı. Sarp ve Bahar evlenmeli. mutlu son…
    Caner Bey lütfen diziden ayrılmayın.

  2. Gerçekten şu bayıcı diziden kurtulalım ya vallaha ben hiç sevmiyorum Kardeş Çocukları Salı Günü Yayınlanacak madem bende izlerim sonuna kadar

  3. Caner Cindoruk diziden ayrilirsa dizi anlamini kaybeder. Bu dizi sarp ve bahar aski üzerine kurgulanmistir. Ve bizler bu diziyi cesmeli ailesini mutlu görmek icin izliyoruz. Belki de Caner Cindoruk senarist hanimin sarp icin uyguladigi senaryodan bikmistir. Ve bundan dolayi diziden ayrilmak istemeside cok normaldir.

  4. Caner cindoruk ayrilmamali diziden o ayrılırsa adina feriha koyduma doner dizi cocuklar annesiz ve babasız kalmasinlar.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba