Kadın İsterse Programı Başvurusu Konukları Sunucusu Ebru Akel

5 Yorum 252 kez okundu.

Kadın İsterse Programı Başvurusu Konukları Sunucusu Ebru Akel… Show TV ekranlarında yeni bir kadın programı yayınlanmaya başlıyor. Ebru Akel’in sunuculuğunu üstleneceği Kadın İsterse programı formatı nedir? Kadın İsterse programına nasıl başvurulur? Kadın isterse programı konuları ve ünlü uzman konukları kimler olacak? Bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz.

ebru akel kadin isterse programi basvurusu

Kadın İsterse Programı Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur?

Show TV ekranlarında yayınlanmak üzere yeni bir kadın programı hazırlandı. Ebru Akel daha önce Show TV ekranlarında Kendine iyi bak isimli programı sunuyordu. Kendine iyi bak programının bitmesinin ardından Ebru Akel yine Show TV’de yine kadınlara özgü olan bir programı sunacak. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği sunuculuğunu Ebru Akel’in yapacağı Kadın İsterse programı başvuru formuna Show TV resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Show TV resmi sitesinde programın bilgileri detayları yer almaktadır.

Kadın İsterse programı başvuru adresi; Ebru Akel Kadın İsterse Başvurusu Detaylı bilgileri

kadin isterse ebru akel kiyafet elbiseleri

Kadın İsterse Programı Formatı Nedir?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kadın İsterse programında hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirmek isteyen, pes etmeyen, her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyen kadınların hikayeleri anlatılacak. Engel tanımayan mucizelere inanan, cesur, çalışkan, hayatın içinden kadınların hikayelerini dinleyeceğiz. Kadın İsterse programında kadınların hayatlarına yer verirken aynı zamanda programda uzman konuklar sağlıktan güzelliğe, modadan kültür sanata, sağlıklı beslenmeye kadar hayata dair her şey hakkında bilgi verecekler.

kadin isterse programi ebru akel kiyafetler

Kadın İsterse Programı Konukları Kimler?

BBO Yapım imzası taşıyan Kadın İsterse programı Show TV ekranlarında yayınlanacak. Başarılı sunucu Ebru Akel yine kadınlara özgü program ile seyirci karşısına çıkıyor. Sevilen sonucu Ebru Akel başarılı kadınların hikayelerinin yanı sıra programda ünlü konuklar ağırlayacak. Alanında uzman konuklar seyircilere modadan güzelliğe, estetikten sağlığa, diyete kadar her konuda bilgiler sunacak. Ebru Akel ile Kadın İsterse programında katılan konukları bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Programa katılan alanında uzman ünlü konukları konumuza ekleyeceğiz.

kadin isterse programi ebru akel konuklari kimle

Kadın İsterse Programı Sunucusu Ebru Akel Kimdir?

Ünlü sunucu Ebru Akel 1976 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümü mezunudur. Bu zamana kadar birçok dizi filmde rol alan Ebru Akel program sunuculuğunu da bırakmamıştır. Oryantal Star, Bu tarz benim, Halkın yıldızları gibi programlarda sunuculuk yaparken Organize İşler, Sıcak, Küçük Sırlar, Krem dizi filmlerinde de rol almıştır. Başarılı sunucu sunduğu her programda seyirciyi kendisine hayran bırakmayı başarmıştır ve yeni programı Kadın İsterse’de başarılı bir program hayatı sürdürecektir. Ebru Akel’e yeni programında başarılar diliyoruz.

kadin isterse ebru akel basvurusu sunucusu kiyafetleri

Ebru Akel’in Kadın İsterse Programında Giydiği Kıyafetler Elbiseler Fiyatları

Ebru Akel’in sunuculuğunu yapacağı Kadın İsterse programında her bölümünde birbirinden farklı ve güzel elbiseler giyecektir. Ebru Akel’in Kadın İsterse Programında giydiği elbiseleri markaları modelleri konumuza ekleyeceğiz. Sizlerin de Ebru Akel’in kıyafetlerinden merak ettikleriniz varsa yorum yazabilirsiniz. Bizlerde elbiseleri araştırıp konumuza ekleyebiliriz.

Kadın İsterse programına başvuru yaptınız mı? Kadın İsterse programından sizlerde hayat hikayenizi başarılarınızı anlatmak ister misiniz? Hayata karşı verdiğiniz mücadele izleyenlere örnek olsun ister misiniz? Kadın İsterse programı başvuru sayfasından başvurularını yaparak Kadın İsterse programına katılabilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

 1. Avatar Elmas Akkan

  Öncelikle başarılı sunumunuzdan ötürü sizi tebrik ediyorum. Size ulaşmayı denedim ama başarılı olamadım. Yüzümde ki hüzünlü ifadeden uzaklaşmak istiyorum. Bu konuda sizin yardımlarınızı esirgemiyeceginizi umuyorum. Sevgiler.

 2. Avatar Ali Engin kılıç

  Giresundan yazıyorum.Bir kadın programı olmasına rağmen yinede yazmak istedim.Her kanalda zaten kadın programları var. Bir değişiklik örneği gösterip erkeklere özgü bir program yapmanızı isterdim.Yaşım 41 daha çok reyting alırdınız.Sevgiler.Başarılar

 3. Avatar Ali Engin kılıç

  Değişime katılmak istedim defalarca baş vurdum.ama erkekleri almıyoruz. Yanıtını aldım.05369790988 Giresundan yakışıklı olmak için evde oturup sizi izlerken ağlayayım mı?

 4. Avatar Engin kılıç

  Giresundan yazıyorum.Bir kadın programı olmasına rağmen yinede yazmak istedim.Her kanalda zaten kadın programları var. Bir değişiklik örneği gösterip erkeklere özgü bir program yapmanızı isterdim.Yaşım 41 daha çok reyting alırdınız.Sevgiler.Başarılar

Etiketler