Kadın Dizisi Yeniden Başlar mı, Fox Dışında Başka Kanala Transfer Olur mu?

Kadın dizisi 4 Şubat 2020 Salı günü yayınlanacak olan 81. bölümü ile FOX TV’de izleyicisine veda etti. 3 sezondur aralıksız devam eden ve oldukça geniş bir kitle tarafından takip edilen Kadın dizisinin sezonun ortasında final yapması dizinin izleyenlerini özellikle kadınları gerçekten çok üzdü. Sayfamıza gelen birçok yorumda Kadın dizisi yeniden başlayacak mı Kadın dizisi finalden sonra Fox TV dışında başka bir kanalda ekrana gelir mi gibi merak edilen sorular yöneltiyor.

Biz de bu sorulara yanıt vermek ve Kadın dizisi ile ilgili son bilgileri vermek ve final yaptıktan sonra kadın dizisinin başka bir kanala transfer olup olmayacağı hakkında, yeniden başlayıp başlamayacağı konusunda sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle son durumu açıklayarak konumuza başlayalım. Fox TV Kadın dizisini 4 Şubat 2020 Salı akşamı yayınlanacak olan 81. bölümde bitirecek ve final yaptıracak. Böylelikle 3 yıldır devam eden Kadın dizisi sona ermiş olacak. Peki dizi yeniden başlar mı başka bir kanalda da olsa tekrar yayınlanır mı?

Kadın Dizisi başka kanala mı transfer olacakKadın dizisi tekrar başlayacak mı yeniden yayınlanacak mı?

Kadın dizisine 3 sezondur bakıp da 3 sezonun sonu gelmeden dizinin yarı yolda bitmesi elbette izleyenlerini çok üzdü. Sezonun ortasında çok yüksek reyting alan bir dizinin bitirilmesi elbette mantıklı değil. Hatta geçtiğimiz hafta yani Kadın dizisinin 80. bölümü Salı günü yayınlanan diziler arasında 1. Sırada yer aldı ve 8 oranından fazla Total reyting aldı. Aslında bu şu anlama geliyor. Kadın dizisi final yapıyor bitiyor ancak izleyenleri diziyi zirvede bırakmak istiyor. Daha doğrusu dizi zirvedeyken izleyicilerine veda ediyor. Normal şartlarda böyle bir durum Türkiye’de gerçekleşmez. 8 oranında Total reyting alan bir dizi yaklaşık 15 milyon kişi tarafından izleniyor demektir. Bu kadar çok izlenen bir dizinin izleyicisine daha sezonun ortasında yarı yolda bırakması pek alışılageldik bir durum değildir. FOX TV’de final yapan izleyicisine veda eden Kadın dizisinin yeniden başlaması da pek mümkün görünmüyor. Çünkü dizi ara vermedi tamamen final yaparak ekran yolculuğunu noktaladı. Peki bu durum normal mi?

Kadın Dizisi Yeniden Başlar mıKadın dizisi yüksek reytingler alırken neden bitti final yaptı?

Elbette bu soruyu sormak sizlerin hakkıdır diye düşünüyoruz, çünkü kadın dizisi izlenmese, seyirci toplayamasa ya da kanala zarar ettirirse o zaman evet finali hak etti, yayından kaldırılması doğru oldu diyebilirdik. Ancak hala salı günleri en yüksek reyting alan dizi olarak Kadın dizisi bize göre erken bitmeyi final yapmayı kesinlikle hak etmedi. Her ne kadar diziden başrol oyuncusu Caner Cindoruk çıkmış olsa bile Sarp’ın yeri başka oyuncularla dolabilirdi. Ancak senarist bu güzel hikayeyi daha fazla uzatmak yerine tadında bırakmak istedi diye düşünüyoruz. Son haftalarda almış olduğu reyting oranları ile Kadın dizisi kesinlikle sezon sonuna kadar devam ettirilmeli en azından 2020 yılının mayıs ayına kadar sürmeliydi. Ancak hem senaryonun bitmiş olması hem de dizi oyuncularının artık yorulmuş olmasından dolayı daha fazla uzatılmayarak 81. bölümde final kararı alınmış oldu. Final kararını doğru buluyoruz ancak zamanlamasını sezon sonunda yapması daha doğru olur diye düşünüyoruz.

Kadın dizisi Fox TV dışında başka bir kanala transfer olur mu?

Kadın dizisinin başka bir kanala transfer olması elbette izleyiciler tarafından en çok istenen konuların başında geliyor. Çünkü izleyenler Kadın dizisinin devam etmesini final yapmamasını istiyor. Kolay değil, 3 sezondur alıştıkları sürekli izledikleri her hafta yeni bölümünü bekledikleri dizinin sezonun ortasında bitmesi final yapması izleyenleri oldukça olumsuz etkiledi. Bu nedenle Fox TV dışında kadın dizisinin yayınlanabileceği başka bir kanal var mı? Kadın dizisi başka kanala transfer olur mu gibi meraklı sorular sorulsa da Kadın dizisinin yapımcısı ile kanal arasında herhangi bir sorun bulunmadığı için başka bir kanala transfer olması da mümkün gözükmüyor. Zaten kadın dizisinin senaryosu bitmiş durumda ve oyuncuları artık tatil moduna çoktan girmiş ve yeni diziler ile görüşen oyuncular bile var. Bu nedenle kadın dizisinin başka bir kanalda yeniden ekrana gelmesi ve yayınlanması kesinlikle mümkün değildir. Beklentisi olan ve Fox TV sonrasında başka bir kanalda kadın dizisinin yeniden ekrana geleceğini düşünenler varsa bu düşüncesinden lütfen vazgeçsin.

Kadın Dizisi tekrar yayınlanacak mıKadın dizisi bir efsane oldu işte oyuncu kadrosu:

Kadın dizi Oyuncuları:
Özge Özpirinçci
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Gökçe Eyüboğlu
Hakan Kurtaş
Ahmet Rıfat Şungar
Tuğçe Altuğ
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil
Yaşar Üzer
Sinan Helvacı
Şerif Erol
ve Hümeyra

Sizlerde kadın dizisinin bitmesi erken final yapması hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir kadın dizisi tekrar başlar mı yeniden Fox TV dışında başka bir kanala yayınlanmaya başlar mı gibi merak edilen sorulara cevaplarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazın lütfen. Not: Kadın Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Devam Etsin konumuza sizleri bekliyoruz..

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar sertaç aksoy

    çiçek hazal senin varya tövbe tövbe yasak elma uzun soluklu olacak ben öyle tahmin ediyorum yasak elma dizisini çok seviyorum kimse benim dizim hakkında bir şey söyleyemez söçylerse görür anyayı konyayı

Etiketler