Kadın dizisi Yeni 3. Sezon Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Yerleri

Fox tv ekranlarında sevilerek izlenen salı günlerinin klasik dizisi Kadın 3. sezonuna 1 Ekim 2019 salı günü yüksek bir reyting oranı ile başladı. Yeni sezonda da oldukça ilgi görmeye devam eden Kadın dizisinin nerelerde çekildiği merak ediliyor. Bu konumuzda Kadın dizisi Yeni 3. Sezon Nerede Çekiliyor? Kadın Yeni Sezon Çekim Mekanları Yerleri sizlere 2019-2020 sezonu boyunca yeni bölümlerde merak edilecek yerleri yazmak istiyoruz.

Kadın dizisi Yeni 3. Sezon Nerede Çekiliyor?

Kadın dizisinin yeni 3. sezonda çekildiği yerlerin başında İstanbul geliyor. İstanbul’da Tarlabaşı ve Beşiktaş semtleri dizinin başlıca çekim mekanlarını ve sokaklarını oluşturuyor. Bunun dışında İstanbul’da farklı mekanlarda iç ve dış çekimler devam ediyor. 1 Ekimde başlayan 3. sezon 8 Ekim salı günü kaldığı yerden devam edecek. Bizde bu konumuzda yeni bölümlerde çekim yerlerini hastane okul park gibi belli başlı merak edilecek yerleri sıralayacağız. Yeni bölümler geldikçe mekanları buraya yazmaya çalışacağız.

Kadın dizisi 68. Bölüm nerede çekiliyor 22 EkimKadın dizisi 68. Bölüm nerede çekiliyor 22 Ekim kamp neresi: Kamp yeri Saklıgöl Arnavutköy

Kadın dizisinin çekildigi son bölümdeki kamp yeri Saklıgöl Arnavutköy'deKadın dizisinin çekildigi son bölümdeki kamp yeri Saklıgöl Arnavutköy’de bulunuyor..

Salklıgöl İstanbul’un gizli güzelliklerinden birisidir ve Şile ilçesinin Karamandere köyü yakınlarında bulunmaktadır. Etrafında ahşaptan yapılma restoranları ile dikkat çeken ve enfes bir doğal güzelliği bulunan Saklıgöl haftasonu kaçamakları için ailecek gidilecek güzel bir mekan. İstanbul’a yaklaşık 80 km olan Saklıgöl’e otobüslerle ulaşım bulunmaktadır..15 Ekim kadın dizisi 67. bölüm nerede çekildi

Kadın dizisi 67. Bölüm nerede çekiliyor 15 EkimKadın dizisi 67. Bölüm nerede çekiliyor 15 Ekim

Kadın dizisinin 15 Ekim salı günü yayınlanacak olan 67. bölümünün nerede çekildiği piknik için kampa gittikleri mekanlarının neresi olduğu ve çadır kurdukları alanın göl kenarının neresi olduğunu hemen yazalım burada. Burası Sapanca gölü yakınlarındaki mesire alanı. Giden yakında gören detaylı bilgiler yazabilir. Görüntülerde Sarp’ta var ama sanırım bu bir rüyadan ibaret..

Kadın dizisi 66. Bölüm hangi lunaparkta çekildiKadın dizisi Yeni 3. Sezon 66. Bölüm (8 Ekim) Nerede Çekiliyor?

8 Ekimde ekrana gelecek olan Kadın dizisi 66. Bölüm hangi lunaparkta çekildi çok merak edildi. Baharın kızı Nisan ve oğlu Doruk lunaparkta dönme dolaba bindikleri yer neresi oldukça merak eden izleyicilerimiz olacaktır bu parkın nerede olduğunu soran. Hemen söyleyelim; Kadın dizisi 66. Bölümde çocukların gittiği lunapark İstanbul’da en eski lunaparklardan birisi olan Bostancı Lunapark‘tır. Kadıköyde bulunan bu alanda eğlence araçlarına binmek ortalama 8 lira. Bostancı Lunapark Kadın dizisinin kısa süreli çekimlerinin yapıldığı mekanlardan birisi oldu. Kadın dizisi yeni sezonu artık yayına başlamışken dizinin yeni sezonu nerede çekiliyor merak edildi. İşte cevapları;

Kadın dizisi 65. Bölümde Sarpın rüyası nerede çekildiKadın dizisi Yeni 3. Sezon 65. Bölüm (1 Ekim) Sarp’ın Rüyası Ormanlık yer Nerede Çekiliyor?

Kadın dizisi yeni sezona 65. Bölümle başladı. Sarp oldukça etkileyici bir rüya gördü yeni sezonun ilk bölümünde. Dizide Bahar ile kavuştuğunu ve bir ormanda düğün ortamı gibi bir alanda çocuklarla birlikte el ele göz göze dans ettiğini gören Sarp daha sonra Bahar’ın kendisiyle değil Arif ile devam ettiğini görür ve çılgına döner. İşte Kadın dizisi 65. Bölümdeki orman sahnelerinin neresi olduğu ve Sarpın rüyasında gördüğü mekanlar İstanbul’da Belgrat ormanlarında çekilmiştir.

Kadın dizisi 65. Bölüm orman sahneleri nerede çekildiKadın dizisinin çekildiği yerler İstanbul’da bir çok farklı ilçe ve semt olsa da Beşiktaş semtindeki çekimler daha çok yapılıyor. Bahar ve Ailesinin Pırıl ile birlikte yaşadığı mekanlar Tarlabaşı semtinde çekiliyor. Ancak sürekli farklı mekanlarda çekimlerin yapıldığını hatırlatalım. Kadın dizisinin yeni sezondaki hikayesi ve işlediği konular genel olarak Ortaköy ilçesinde ve Ortabayır Sokakta yer alıyor. Kadın dizisinde Bahar ve Ailesi de burada oturuyor. Yeni sezonda Kadın dizisinin çekildiği yerleri mekanları sizlere yazmaya devam edeceğiz.Kadın dizisinin çekildiği mahalle ev nerede

Ayrıca dizide geçen bütün yeni mekanları cadde sokak meydan mahalle gibi bilinen ve merak edilen yerleri sizlere yazmaya devam edeceğiz. Yeni bölümlerin merak edilecek tüm yerlerini alanlarını sitemizde sizlere sunmak için sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir, Kadın dizisi nerede çekiliyor son bölümdeki mekan neresi, yada Kadın dizisi 67. bölüm çekim yerleri gibi merak ettiklerinizi bize yazabilirsiniz. Bu arada kadın dizisine yeni gelen oyuncuları merak edenler Tıklayın >>Kadın 3. Sezon Diziye Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

Kadın dizisinin çekildiği sokak cadde meydan

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler