Kadın Dizisi Yeni 3. Sezon Başlama Tarihi Ne Zaman?

Kadın Dizisi Yeni 3. Sezon Başlama Tarihi Ne Zaman? Kadın dizisi 3. sezonu Foxtv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fox TV de reytinglerde her zaman yüz güldüren Kadın dizisi 3. sezonunda da aynı başarıyı sağlaması bekleniyor. Kadın dizisi 3. sezonu ne zaman başlayacak? Kadın dizisi 3. sezon çekimleri başladı mı?

Kadın dizisi sezon finali ile 25 Haziran salı akşamı Fox ekranlarında yayınlanmıştı. Kadın dizisi sezon finalinin ardından kısa bir mola verdi. Kadın dizisi eylül ayında tekrar çekimlere başlıyor. Kadın dizisi 3. sezonu ile ekrana gelmeye hazırlanırken yeni sezon çekimleri yakında başlıyor. Kadın dizisi kadrosunda ayrılıklar var mı yoksa yeni oyuncular mı katılacak?

kadın dizisi oyuncuları

Kadın Dizisi 3. Sezonu Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak?

Kadın dizisi 3. sezon çekimleri eylül ayında başlıyor. Eylül ayında çekimleri başlayan dizi muhtemelen ekim ayının 2. haftasında yayınlanmaya başlayacaktır. Kadın dizisi 2. sezonu geçen sene 23 ekim salı akşamı yayına başlamıştı. Yeni sezonda muhtemelen yaklaşık aynı tarihte yayına başlayacaktır. Kadın dizisi 3. sezonu da buna göre 22 ekim salı akşamı yayınlanabilir.

Kesin olmamakla birlikte geçen sene ki planı uygularlarsa Kadın dizisi ekim ayı sonuna doğru ancak yayınlanıyor.Bu da Kadın dizisi seyircisini üzüyor. Kadın dizisi yeni sezonu başlayana kadar seyircileri başka diziler izliyor ve az miktarda olsa Kadın dizisi seyirci kaybediyor.

kadın dizisinden ayrılan oyuncular

Kadın Dizisi 3. Sezon Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Kadın dizisi yeni sezon çekimleri eylül ayında başlayacaktır. Kadın dizisi çekim mekanlarında bir değişiklik olacak mı? Kadın dizisi çekimleri İstanbul da çeşitli semtlerde gerçekleşiyor. Kadın dizisinde Bahar’ın oturduğu Saray apartmanı İstanbul Ortabayır sokakta yer alıyor. İstanbul da genel olarak Beşiktaş semtinde gerçekleşen çekimlerde Tarlabaşı mahalleis kullanılıyor. Tarlabaşı’nda Bahar’ın ve çocuklarının yaşadığı yer mahallesi yer alıyor.

kadın dizisi tarlabaşı

Kadın Dizisi Sezon Finalinde Neler Olmuştu?

Kadın dizisi sezon finalinde Emre Arda’yı getirir ve Ceyda buna çok mutlu olur. Ceyda Arda ve Emre’yi yanyana görünce çok sevinir. Çünkü evladı ve babası birliktedir. Şirin ise ilk kez kendi bile farkında olmadan bir iyiliğe vesile olmuştur. Enver Şirin’in Sarp’la olan sarmaş dolaş resimlerinden dolayı daha fazla Şirin’e katlanamaz ve onu evden kovar. Şirin’i kimse eve almayınca o da Emre’nin yanına gider. Ancak Emre’de onunla yolculuk yaparken Şirin’in Sarp ile olan resimlerini görür ve onu arabadan indirir ve gider. Bu sıra da Arda’da bir şekilde arabadan inmiş ve kaybolmuştur.

kadın dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak

Kadın Dizisinde Bahar’ın Hastalığı Mı Nüksetti?

Bahar bir kaç gündür kendini iyi hissetmemektedir. Hatice onu zorla hastaneye götürür. Bahar benim bir şeyim yok sadece yorgunluk dese de herkes onun hayatı için endişe etmektedir. Nisan ve Doruk’u okuldan alan Sarp eve doğru yaklaşırken sokağın köşesinden Bahar ve Hatice görünür. Bahar çocuklarını karşısında görmüşken birden bire yere düşer ve bayılır. Bunu gören herkes Bahar’a doğru koşar.

Bahar yerde yatarken Arif, Sarp onun başını tutmaya çalışır hemen alıp hastaneye götürürler. Ama yolda beklenmedik bir olay yaşanıyor. Arif’in sürdüğü araba kaza yapınca her şey alt üst olur. Bu kaza sonucunda kime ne olacaktır? Kadın dizisi sezon finalinde Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksetti? Bahar tekrar aynı hastalığa mı yakalandı? Kadın dizisi yeni sezonunda ne olacak? Kadın dizisi yeni sezonu ile ilgili tahminleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

kadın dizisi yeni sezonu başlama tarihi

Kadın dizisi önceki sezonu ekim ayının sonunda yayınlanmaya başlamıştı. Bu sezonda benzer bir tarih seçeceklerini düşünerek Kadın dizisi yeni sezon başlama tarihi 22 Ekim salı diye tahmin ediyoruz. Kadın dizisinin daha önce başlamasını isterseniz yorumlara isteklerinizi yazınız.

Etiketler