Kadın Dizisi Cem Kimdir? Gerçek Adı Önceki Dizileri (Hakan Kurtaş)

Kadın Dizisi Cem Kimdir? Gerçek Adı Önceki Dizileri (Hakan Kurtaş) Kadın dizisi 3. sezonu yayınlanmaya devam ederken dizi kadrosuna yeni bir isim katılıyor. Kadın dizisi yen oyuncusu da Hakan Kurtaş oldu. Hakan Kurtaş Foxtv’nin sevilen dizisi Kadın dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın üstlendiği Kadın dizisinin yönetmenliğini Nadim Güç yaparken senaryosunu Hande Altaylı kaleme alıyor. Kadın dizisi başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Ahu Yağtu, Ahmet Rıfat Şungar, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil, Pınar Çağlar Gençtürk, Şerif Erol ve Hümeyra yer alıyor. Kadın dizisine son olarak Çarpışma dizisinde yer alan Hakan Kurtaş dahil oldu. Kadın dizisinde Hakan Kurtaş Cem karakterini canlandıracak. Kadın dizisi 70. bölümünde 5 Kasım salı günü kadrosuna giriş yaptı.  

Hakan Kurtaş Kimdir?

Hakan Kurtaş 1988’de İzmir’de doğdu. Hakan Kurtaş lise yıllarında amatör olarak oyunculuk yapmaya başladı. 2010 yılında DOT Tiyatrosunun Punk Rock oyununda yer aldı. Hakan Kurtaş üniversite eğitiminden önce tiyatro oyunculuğunun yanı sıra profesyonel spor kulüplerinde basketbolculuk yaptı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu bunun yanı sıra müzik ve karikatürle de uğraştı. Babasının Gırgır dergisi ile ilgili karikatürler çizmeye başladı. Bir dönem Leman, Uykusuz gibi mizah ve karikatür dergilerinde, karikatürleri yayınladı.

2013 yılında Ulaş Tuna Astepe ve Cem Tunçer ile birlikte Bir Aralık müzik grubu kurdular. Hakan Kurtaş bu müzik grubunda hem şarkı söyleyip beste yapıp gitar çalıyor. Müzik kimliğinin yanı sıra Hakan Kurtar bu zamana kadar bir çok dizi filmde de rol aldı.

Hakan Kurtaş’ın rol aldığı diziler; ilk kez 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisinde rol aldı. 2013 A.Ş.K., 2013 Son Aşk, 2015 Seddülbahir 32 Saat, 2017 Dolunay, 2018 yılında da Çarpışma dizisinde de rol aldı.  Hakan Kurtaş rol aldığı Vücut sinema filmiyle Umut Veren Genç Oyuncu ödülü kazanmıştır.  Hakan Kurtaş instagram hesabını takip etmek isterseniz; https://www.instagram.com/hakan.kurtas/

Kadın Dizisi Cem Rolü Karakteri Kimdir?

Kadın dizisinde Cem karakterini canlandıracak olan oyuncu Hakan Kurtaş oldu. Hakan Kurtaş’ın oynayacağı Cem rolü nasıl bir karakter? Hakan Kurtaş bu zamana kadar rol aldığı  tüm dizilerde çok başarılı oldu. Yakışıklı oyuncu Kadın dizisinde de önemli bir rolde olacak. Yaşı gereği düşündüğümüzde muhtemelen  Şirin’in arkadaşı ya da yeni sevgilisi olabilir. Eğer Şirin tarafından diziye dahil olacaksa yeni bir kötü karakterimiz var diyebiliriz. Umarız ki Bahar’ın tarafında diziye dahil olur.

Kadın Dizisi Yeni Sezonunda Neler Oluyor?

Kadın dizisi yeni sezonunda ilk bölümlerden itibaren henüz  yüz güldürmedi maalesef. Kadın dizisinde Bahar’ın annesi Hatice trafik kazasında vefat etmişti Şirin bunun sonucunda depresyona girer ve bunun sorumlusu olarak Arif’i görür. Arif’e sürekli kin kusan Şirin bunu çocuklara da yansıtan Şirin yine kötülüklerine devam etmektedir. Bahar ise hem Sarp’ı hem annesi Hatice’yi kaybetmiştir. Bu yüzden hayatı tekrar çıkmaza girer. Çocukları Nisan ve Doruk’u babalarının ve ananelerinin yokluğuna alıştırmak zor olacaktır. Enver Dede ise Hatice’nin yokluğuna alışamaz ve aklını yitirmek üzeredir.

Kadın dizisine katılan Hakan Kurtaş dizinin akışına renk katacak mı? Yeni oyuncu diziye yeni bir yön verecek mi? Kadın dizisi yeni bölümleriyle her Salı 20.00’de FOX’ta yayınlanıyor.

Etiketler