Kaderimin Oyunu Zuhal Kimdir? Esengül Aypek

28.02.2022
1.781

Bu haberimizde Kaderimin Oyunu Zuhal kimdir, Kaderimin Oyunu dizisine yeni katılan Zuhal karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını NGM Medyanın üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisinin yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak’ın üstlenmiştir. Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kaderimin Oyunu dizisine yeni katılan Zuhal karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Kaderimin Oyunu dizisine yeni katılan Zuhal karakterini yakından tanıtacağız ve Kaderimin Oyunu dizisi Zuhal karakteri kimdir? Kaderimin Oyunu dizisi Zuhal karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kaderimin Oyunu Zuhal Karakteri Kimdir?

Kaderimin Oyunu Zuhal Kimdir Esengül AypekHer cuma Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kaderimin Oyunu dizisine yeni katılan Zuhal karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Kaderimin Oyunu dizisinde 11. bölümde katılacak olan Zuhal karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kaderimin Oyunu Dizisi Zuhal Kimdir?

Kaderimin Oyunu dizisinde 11. bölümde katılan Zuhal karakterini oyuncumuz Esengül Aypek canlandıracaktır. Biz de sizler için bu haberimizde Kaderimin Oyunu dizisinde yeni katılan oyuncumuz Esengül Aypek’i yakından tanıtacağız ve Esengül Aypek kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kaderimin oyunu esengul aypek zuhal kimdir

Esengül Aypek Kimdir?

28 yaşının içinde olan oyuncumuz Esengül Aypek, 26 Haziran 1993 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Esengül Aypek, Kulis Sanat ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında yayınlanan Beni Affet isimli dizi ile geçen güzel oyuncumuz dizide 2015-2017 yılları arasında Elif Kayacan karakterini canlandırmıştır. İlk projesi olmasına rağmen dizideki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz dizi bittikten hemen sonra Beni Bırakma ve Sessiz Terapi isimli projelerde de yer almıştır.

Esengül Aypek Yer Aldığı Diziler

2022 Kaderimin Oyunu- Zuhal
2018-2021 Beni Bırakma- Meltem
2015-2017 Beni Affet- Elif Kayacan

Esengül Aypek Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kaderimin Oyunu dizisinde canlandıracağı Zuhal karakteri ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Esengül Aypek sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan güzel oyuncumuz Esengül Aypek’in Instagram da 105 gönderisi ve 113 bin takipçisi vardır. Esengül Aypek’in resmi İnstagram hesabı: @esenaypek

Esengül Aypek Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Esengül Aypek’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. 28 yaşının içinde olan oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Esengül Aypek’in daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Bu haberimizde Kaderimin Oyunu dizisine yeni katılan Zuhal karakterini ve Zuhal karakterini canlandıran oyuncumuz Esengül Aypek’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kaderimin Oyunu Zuhal kimdir hakkında yazdık, Kaderimin Oyunu dizisine katılan oyuncular burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?