Kaderimin Oyunu Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

23.01.2022
1.016

Bu içeriğimizde Kaderimin Oyunu dizisine yeni gelen oyuncuları ve diziden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. Başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral’ın paylaştığı Kaderimin Oyunu dizisi 3 Aralık 2021 tarihinden itibaren her cuma Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinde yeni gelen de ayrılan oyuncular da merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde, NG Medya imzalı Kaderimin Oyunu dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Kaderimin Oyunu Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Kaderimin Oyunu Dizisine Yeni Gelen Ayrılan OyuncularSenaryosunu Gül Abus Semerci, Melis Veziroğlu, Pınar Ordu, Selin Yaltaal ve Burcu Över’in kaleme aldığı dram türündeki Kaderimin Oyunu dizisi her cuma Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kaderimin Oyunu dizisi 3 Aralık 2021 tarihine yayın hayatına başlamıştır. 21 Ocak Cuma günü beşinci bölümü yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisine yeni gelen oyuncular da merak edilmiştir. Ancak, Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosuna sonradan dahil olan bir isim bulunmamaktadır. Bizler dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldığı zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Esengül Aypek- Zuhal

Kaderimin Oyunu dizisine 11. bölümde dahil olan oyuncu Esengül Aypek dizi de Zuhal rolünü canlandırıyor. Esengül Aypek 1993 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Kulis Sanat ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Beni Bırakma dizisinde rol aldı. Kaderimin oyunu esengul aypek zuhal kimdir

Kaderimin Oyunu Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinden ayrılan oyuncular da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Star TV ekranlarında karşımıza çıkan Kaderimin Oyunu dizisinin ilk bölümde yer alan Halil, Asiye’nin kızı Nergis’e tecavüz etmeye kalkmış ve Nergis’te onu öldürmüştür. Yani, Halil karakteri bu şekilde diziden ayrılmıştır. Bizlerde Kaderimin Oyunu dizisinden ilk bölümde ayrılan Halil karakterini yakından tanıtacağız ve diziden başka bir isim ayrıldığı zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kaderimin Oyunu Dizisi Halil

Amasya’da Asiye’lerin mahallesinde yaşayan Halil karakteri, Asiye’nin evde olmadığı bir gün musluk tamir etme bahanesiyle onlara gelmiş ve Asiye’nin kızı Nergis’e tecavüz etmeye kalkışmıştır. Nergis ise kendini korumak için eline bıçak almıştır. Kendini savunduğu sırada istemeyerek Halil’i bıçaklamış ve Halil ölmüştür. Daha sonra Asiye ise bu yüzden Amasya’yı terk etmek zorunda kalmıştır. Kaderimin Oyunu dizisinden birinci bölümde ayrılan Halil karakterine hangi oyuncumuzun hayat verdiği bilinmemektedir. Yani, Halil dizinin ilk bölümünde Nergis tarafından öldürülerek diziye veda etmiştir.

Bu içeriğimizde Kaderimin Oyunu dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kaderimin Oyunu Dizisi Kıyafetleri oyuncuların giydiği konumuz burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?