Kaderimin Oyunu Dizisi Ne Anlatıyor? Konusu Özeti

06.11.2021
1.393

Bu konumuzda Kaderimin Oyunu dizisinin neyi anlattığını ve konusunu sizlerle paylaşacağız. 2021-2022 sezonu için Star TV’de başlayan yeni dizilerden biri olan Kaderimin Oyunu dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinin senaryosunu ise Gül Abus Sermenci kaleme almaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenen Kaderimin Oyunu dizesinde anlatılan hikaye de merak edilmiştir. Bizde sizler için Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kaderimin Oyunu dizisinde anlatılan hikayeyi ve dizinin konusunu sizlerle paylaşacağız.

Kaderimin Oyunu Dizisi Neyi Anlatıyor?

Kaderimin Oyunu Dizisi Ne Anlatıyor Konusu ÖzetiKaderimin Oyunu dizisinin başrollerinde Akın Akınözü ve Öykü Karayel yer almaktadır. Öykü Karayel’in hayat vereceği Asiye karakteri, zorlu bir çocukluk geçirmiştir. 17 yaşına geldiğinde ise evden kaçan Asiye, Akın Akınözü’nün canlandıracağı Cemal karakteri ile tanışır. Daha sonra Cemal ve Asiye evlenir. Bu evliliklerinden ise Nergis ve Umut adında iki çocukları olur. Başta her şey güzel gitse de, daha sonra maddi sıkıntılardan dolayı Cemal onları bırakıp gider. Asiye de iki çocuğu ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken Mahir ile tanışır ve Asiye’nin hayatı Mahir ile tanıştıktan sonra tamamıyla değişecektir. Kaderimin Oyunu dizisine de bunlar anlatılacaktır.

Kaderimin Oyunu Dizisinin Konusu

NGM Medya imzalı Kaderimin Oyunu dizisi önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Merakla beklenen dizide, zorlu bir çocukluk geçiren Asiye’nin evden kaçarak Cemal’le evlenmesi ve Cemal’in daha iyi bir yaşam için onu ve çocuklarını bırakmak zorunda kalması anlatılacaktır. Erken yaşta evlenen Cemal ve Asiye’nin başta mutlu bir evliliği olsa da, daha sonra geçim sıkıntısından dolayı Cemal Asiye’yi ve iki çocuğunu bırakarak evden gitmek zorunda kalacaktır. Asiye ise Cemal’i çok arayacak ve iki çocuğu ile birlikte yaşam mücadelesi verecektir. Asiye bunları yaşarken Mahir ile tanışacak ve Asiye’nin hayatı bir anda değişecektir.Kaderimin Oyunu Dizisi hikayesi Konusu Özeti

Kaderimin Oyunu Dizisinin Özeti

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği Kaderimin Oyunu dizinin başrolünde yer alan Asiye karakteri küçük yaşta ailesini kaybetmiş, tek başına hayat mücadelesi vermiş ve yeterince yorulmuş biridir. Asiye daha fazla dayanamayarak 17 yaşında evi terk etmiş ve Cemal ile evlenmiştir. Cemal ile Asiye birbirini çok sevmektedir ve bu evliliklerinden de Nergis ile Umut adında iki çocukları olmuştur. Başta her şey çok güzel gitse de, Cemal geçim sıkıntısından dolayı Asiye’ye ve iki çocuğunu daha iyi bir yaşam için bırakıp gitmiştir. Asiye ise her yerde Cemal’i ararken bir yandan da çocukları ile birlikte yaşam mücadelesi vermektedir. Asiye bunları yaşarken hiç beklemediği bir anda Mahir ile karşılaşır ve tüm kaderi bir anda değişir.

Kaderimin Oyunu Dizisinin Hikayesi

Çekimleri Amasya’da devam eden Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerini Akın Akınözü ve Öykü Karayel paylaşmaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenen Kaderimin Oyunu dizisi Star TV’de izleyici karşısına çıkacaktır. Dizide, Akın Akınözü Cemal karakterini canlandırırken güzel oyuncumuz Öykü Karayel ise Asiye karakterine hayat verecektir. Dizide Asiye kaçarak Cemal’le evlenecek ve bu evliliğinden de Nergis ile Umut isminde iki çocuğu olacaktır. Cemal ve Nergis birbirini ne kadar çok sevsede, ilerleyen günlerde maddi sıkıntılardan dolayı Cemal çocuklarını ve Asiye’yi bırakmak zorunda kalacaktır. Kaderimin Oyunu dizisinde de Asiye’nin çocukları ile birlikte verdiği yaşam mücadelesi ve Mahire tanıştıktan sonra hayatının nasıl değiştiği anlatılacaktır.

Bu konumuzda Kaderimin Oyunu dizisinin neyi anlattığını ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kaderimin Oyunu Dizisi Ne Anlatıyor? Konusu Özeti hikayesi hakkında yazdık. Kaderimin Oyunu Dizisi Oyuncuları burada.

Kaderimin Oyunu Dizisi Tanıtım fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Asiye mahir sonunda gerçek ten evlenecekmi final de ne olacak merak ediyorum kadirimin oyununda cevap istiyorum