Kaderimin Oyunu Dizinde Çalan Şarkılar Müzikler (Sözleriyle)

Sizler için Kaderimin Oyunu dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sözleri ile birlikte paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinin senaryosunu Gül Abus Sermenci kaleme almakta. Çekimleri Amasya’da devam eden Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerini ise Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak paylaşmaktadır. Yapımcılığını Ngm Medya’nın üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisinde çalan şarkı ve müzikler de merak edilmiştir. Bizde sizler için Kaderimin Oyunu dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sözleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kaderimin Oyunu Dizisinde Çalan Şarkılar

25 Şubat Kaderimin oyunu dizisinde çalan şarkı Aşk dediğin elbet bir yol bulur, gel beni kendinden mahrum etme ne olur şarkısı..

Kaderimin Oyunu Dizinde Çalan Şarkılar Müzikler3 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinde çalan şarkılar da merak edilmektedir. Kaderimin Oyunu dizisinin fragmanında yer alan “Hep Sana Çıkıyo Bu Yollar.. İnan, Kader Diye Bir Şey Var..” sözleri Kaderimin Oyunu dizi müziğinin sözlerinin bir kısmıdır. Dizi yayın hayatına başlamadığı için şarkının tam hali paylaşılmamıştır. Merakla beklenen Kaderimin Oyunu dizisinin, dizi müziğini ise başarılı şarkıcı Derya Uluğ seslendirmektedir. kaderimin oyunu rody hazan sarkisi

Kaderimin Oyunu Dizisinde Çalan Müzikler

Oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan, Ülkü Duru, Kaan Çakır, Iraz Akçam, Yıldırım Özcan, Yeşim Gül Onur Bilge, Ayça Koptur gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisinde çalan müzikler de merak edilmektedir. Dizinin 1. bölüm 2. fragmanında geçen “Hep Sana Çıkıyo Bu Yollar.. İnan, Kader Diye Bir Şey Var..” sözleri Kaderimin Oyunu dizisinin dizi müziğidir. Derya Uluğ’nun seslendirdiği şarkının tam hali henüz paylaşılmamıştır. Bizler Kaderimin Oyunu dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide çalan tüm müzikleri sizlerle paylaşacağız.

Kaderimin Oyunu dizisinde arabada yolculuk yaparken radyo da bir müzik çalıyordu. Kaderimin Oyunu dizisinde çalan şarkılardan birisi de Rody Dünyada’nın şarkısı oldu. Rody Dünyada’nın Hazan şarkısı sözleri ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Rody Dünyada- Hazan Şarkısı Sözleri;
Vurur kıyıya nefesim
Tükendi kesildi sesim
Kaçıncı viran oluyor
Kaçıncı yiten hevesim

Kaçıncı umut bu solan
Hani ya bu sondu son olan
Yerimi başka biri alıyor
Bana biçare hazan mı kalan

Döner diye bekleme hiç
Yine sahte yalan bu sevinç
Yine gelip kapını çalıyor
Gönül inanma o dönmedi hiç.

Kaderimin Oyunu Dizi Müziği

Star TV’nin merakla beklenen dizilerinden biri olan Kaderimin Oyunu dizisi 3 Aralık Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacaktır. NGM Medya imzalı Kaderimin Oyunu dizisinin 1. bölüm 2. fragmanında yer alan “Hep Sana Çıkıyo Bu Yollar.. İnan, Kader Diye Bir Şey Var..” sözleri Kaderimin Oyunu dizisinin dizi müziğidir. Ancak Kaderimin Oyunu dizisi yayın hayatına başlamadığı için dizi müziğinin tam hâli de yayınlanmamıştır. Bizler Derya Uluğ’un söylediği Kaderimin Oyunu dizi müziğinin tam hali yayınlandığı zaman bunu sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Kaderimin Oyunu dizisinde çalan şarkıları, müzikleri sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kaderimin Oyunu Dizinde Çalan Şarkılar Müzikler konumuz bu kadar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: