Kadere Karşı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

29.10.2022
1.071

Kadere Karşı dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Canan Çelik ile Mete Şener’in oturduğu Kadere Karşı dizisi Tv 8’de yayınlanacaktır. İzleyiciler hafta içi her gün ekranlara gelecek olan Kadere Karşı dizisinin oyuncu kıyafetleri ve elbiselerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Kadere Karşı dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve bununla birlikte yaptığı kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Kadere Karşı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

Kadere Karşı Dizisi Oyuncu Elbiseleri KıyafetleriDizi Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Kadere Karşı dizisinin yürütücü yapımcılığını AKN Film Production üstlenmiştir. Canan Çelik ile Mete Şener’in çekeceği Kadere Karşı dizisinin başrolünde Emine Ün, Hakan Eratik ve Nur Erkul yer almaktadır. Dizi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. Bizlerde, Kadere Karşı dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafet ve elbiseleri detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Kadere Karşı Dizisi Emine Ün Kıyafetleri

Daha önce profesyonel olarak modellik ve mankenlik yapan Emine Ün, Kadere Karşı dizisinin başrolünde yer almaktadır. Oyuncumuzun sevenleri Emine Ün’ün kıyafetlerini de merak ediyor. Oyuncumuz, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakışıktığı biridir. Bu nedenle Emine Ün’ün Kadere Karşı dizisinde giydiği tüm elbiselerini sizlerle paylaşacağız.Kadere Karşı Dizisi Derin İnce Kıyafetleri

Kadere Karşı Dizisi Nur Erkul Kıyafetleri

Kadere Karşı dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Nur Erkul, oldukça şık parçalar seçmektedir. İzleyiciler Nur Erkul’un giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kadere Karşı dizisi başladığı zaman güzel oyuncumuz Nur Erkul’un Kadere Karşı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Kadere Karşı Dizisi Gökçem Çoban Kıyafetleri

Kadere Karşı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri kombinleriOyuncumuz sektörde yeni olmasına rağmen yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de kısa sürede tanınmıştır. Modayı yakından takip eden ve tarz parçalar seçen Gökçem Çoban’ın sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Şık parçalar seçen oyuncumuzun Kadere Karşı dizisinde ki tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kadere Karşı Dizisi Derin İnce Kıyafetleri

Genç oyuncumuz Derin İnce, Kadere Karşı dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, güzel oyuncumuz Derin İnce’nin dizisinde ki tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Bununla birlikte oyuncumuzun aksesuarlarını da sayfamıza ekleyeceğiz.Kadere Karşı Dizisi Emine Ün Kıyafetleri

Kadere Karşı dizisi oyuncu kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Gülşen dedi ki:

    Merhaba ben dünkü bölümde emine hanımın giydiği üst mont leopar desenli link varsa yada marka