Kader Oyunları Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri, Mekanları

13.10.2023
39

Kader Oyunları dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaşacağız. 16 Ekim Pazartesi günü başlayacak olan Kader Oyunları dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu oturmaktadır. Deniz Aydenk’in senaryosunu yazdığı Kader Oyunları dizisi her gün saat 18.00’de a2’de izleyici karşısına çıkacaktır. Dizinin çekim yerleri de merak edilmiştir. Bizlerde Kader Oyunları dizisinin nerede çekildiğini detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Kader Oyunları Dizisi Nerede Çekiliyor?

A2’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kader Oyunları dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizinin nerede çekildiğini en çok merak edilen konular arasındadır. Bizler de merak eden izleyiciler için araştırdık. Büyük ili görmesini beklediğimiz Kader Oyunları dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı dizinin çekimleri burada devam etmektedir.Kader Oyunları Dizisi Nerede Çekiliyor

Kader Oyunları Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Emre Bahadır Çırakoğlu yönetmenliğinde çekilen Kader Oyunları dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı diğer bir çok dizide olduğu gibi Kader Oyunları’nın çekimlerinde de İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semtini kullanacağı biliyor. Bizler Kader Oyunları dizisi yeni hayatına başladığı zaman, çekimlerin İstanbul’un hangi ilçesinde yapıldığını sayfamıza ekleyeceğiz.

Kader Oyunları Çekim Yerleri ve Mekanları

Oyuncu kadrosunda Ali Yasin Özegemen, Türkü Su Demirel, Hilal Yıldız, Kadir Polatçı gibi isimlerin yer aldığı Kader Oyunları dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliğinden dolayı çekimlerde burası tercih edilmiştir. Günlük dizi olan Kader Oyunları’nda İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde yer alan mekanların kullanılacağı bilinmektedir. Bizler, önümüzdeki günlerde dizini çekim yerleri ve mekanları detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kader Oyunları dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Kader Oyunları dizisi başladığı zaman çekim yerlerini güncel şekilde sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..