Kader Bağları Oyuncu Maaşları, Araba ve Telefon Markaları Nedir?

03.10.2023
291

Kader Bağları oyuncu maaşları, araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız. Fox Tv’de yayınlanan Kader Bağları dizisinin senaryosunu Sema Eli Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül ve Redife Zerener kaleme almaktadır. Kader Bağları dizisinin yapımcısı ise Süreç Film’dir. İzleyiciler dizinin oyuncularının aldığı maaşı, araba ve telefon markalarını da merak etmiştir. Bu konumuzda Kader Bağları dizi oyuncularının maaş bilgilerini, araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.

Kader Bağları Oyuncu Maaşları, Araba ve Telefon Markaları Nedir?

Başrollerini Serkan Çayoğlu ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Kader Bağları dizisinin
yönetmen koltuğunda daha önce Siyah İnci, Çocuklar Duymasın, Ezel, Koridor, Binbir Gece, Sadakatsiz, Hercai, Ateş Kuşları, Karadayı, Hayat Şarkısı gibi dizileri çeken Benal Tairi oturmaktadır. Süreç Film imzalı Kader Bağları oyuncu ücretleri, kullandıkları araba ve telefonların markalarını sizlerle paylaşacağız. Kader Bağları Nerede, Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

kader baglari dizisi maaslari

Kader Bağları Kerem (Serkan Çayoğlu) Maaşı, Araba ve Telefonu

Yakışıklı oyuncumuz Serkan Çayoğlu Kader Bağları dizisinin erkek başrol oyuncudur. Serkan Çayoğlu, Kader Bağları dizisinde bölüm başına 400-450 bin tl arasında bir maaş almaktadır. Serkan Çayoğlu’nun Kader Bağları dizisinde kullandığı telefonun markası: İphone 14’tür. Fakat Kerem karakterinin siyah renkli arabasının markası belli değildir. kader baglari dizisi oyuncu maaslari ucretleri

Kader Bağları Sevda (Ayça Ayşin Turan) Maaşı, Araba ve Telefonu

Kader Bağları dizisinin kadın başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan’dır. Popüler oyuncumuz Ayça Ayşin Turan Kader Bağları’nda haftalık yaklaşık 400 bin tl maaş almaktadır. Oyuncumuzun canlandırdığı Sevda karakteri İphone marka telefon kullanmaktadır. Sevda’nın 50 cc Scooter Motorunun markası ise bilinememektedir. sanem babi kader baglari dizisi rananin ucreti ne kadar

Kader Bağları Rana (Sanem Babi) Maaşı, Araba ve Telefonu

Kader Bağları dizisinin ana karakterlerinden biri olan Rana’yı oyuncumuz Sanem Babi canlandırmaktadır. Rana karakterinin beyaz renkli bir arabası vardır. Fakat arabanın markası bilinmemektedir. Rana’nın telefonu ise iPhone markadır. Sanem Babi, dizide bölüm başına ise 15 ile 20 bin TL arasında maaş almaktadır.

Kader Bağları oyuncu maaşları, araba ve telefon markalarını sizlerle paylaştık. İlerleyen günlerde konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. Sizler konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..