Kader Bağları Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumları Reytingleri

30.01.2023
63

30 Eylül cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında başlayan Kader bağları dizisi Sevda ile Kerem’in öyküsünü anlatıyor. Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan’ı buluşturan Kader bağları dizisinin reytingleri nasıl izleyici diziyi beğendi mi yorumlar hakkında detaylı bilgilendirmeyi sayfamızda bulabilirsiniz. 1. bölümüyle 30 Eylül cumartesi günü zorlu bir günde yarışa başlayan Kader bağları dizisini nasıl buldunuz işte detaylı bilgiler ve yorumlar. Kader bağları nerede çekiliyor?

Kader Bağları Dizisini Nasıl Buldunuz?

Kader bağları dizisi reyting sonuçları izlenme oranları merak eidldi. İşte 30 Eylül cumartesi ilk bölümü ile ekrana gelen Kader bağları dizisi 1. bölüm reyting sıralaması sonucu:Kader bağları dizisi reyting sonuçları izlenme oranları Yorum: Maalesef korkulan oldu, Kardeşlerim ve Gönül Dağının yüksek reytingleri Kader bağlarını ilk bölümden zora soktu. Alınan 2.42 oranındaki total reytingler gelecek haftalar için oldukça riskli görünüyor. Kader bağları erken final yaparsa kimse şaşırmaz.

Öncelikle Kader bağları dizisi zorlu bir gün olan cumartesi gününde ekrana geliyor. Neden Zorlu gün diyoruz çünkü hem 4 sezondur devam eden Gönül Dağı dizisi, hem de ATV ekranlarındaki kardeşlerim dizisi cumartesi gününün tüm reyting pastasına ele geçirmiş durumdalar. Ayrıca 30 Eylül cumartesi günü Kanal d ekranlarında ya çok seversen isimli dizinin de final bölümü ekrana gelecek. 3 dizi için oldukça kritik bir gün olan cumartesi günü yayınlanan Kader bağları dizisinin ilk bölümünde yüksek reyting almasını beklemiyoruz. Ancak dizinin hikayesi oyunculukların başarısı ve çekim yerlerinin çok güzel olması izleyiciyi diziye çekebilir. Biz ilk bölümden diziyi izledik ve açıkçası çok beğendik. Biraz klasik olsa da dizinin bölüm sonu tam yerinde bitti.Kader Bağları Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumları Reytingleri

Kader Bağları Dizi Yorumları Reyting Sonuçları

Kader bağları dizisi iki ayrı dünyanın insanı olan Sevda ile Kerem’in aşk ve mücadele sınavına ve bu alanda verdikleri amansız sınavın zorluklarını izleyiciye aktarıyor. FOX’un tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan iddialı dizisi Kader Bağları’nın başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu’nun yüksek uyumu dizinin reytinglerini gelecek haftalarda yükseltebilir. Dizi ile ilgili olumlu birçok yorum ve eleştiriyi sayfamızda sizlere sunacağız. Kader bağları dizisini nasıl buldunuz dizinin oyunculuk kalitesi çekim teknikleri ve diğer dizilerle olan rekabeti hakkında neler düşünüyorsunuz sizlerin yorumlarını hem merak ediyoruz hem de gelecek bölümler için oldukça önemli buluyoruz.Kader Bağları Dizisini nasıl buldunuz yorumlar bilgiler

Kader bağları dizisini nasıl buldunuz yorumlarınızı ve görüşlerini lütfen aşağıya samimi duygularla yazınız. Sizlerin fikirleri hem yapımcıya hem yönetmene hem de oyunculara ön bilgi olacaktır. Dizinin geliştirilmesi gereken yanları varsa açıkça aşağıya yazabilirsiniz. Kader bağları dizisinin çekimleri kaliteli mi, oyunculukları başarılı mı, ses ve müzikleri hakkında neler düşünüyorsunuz, dizinin sponsorları ve kombin tercihleri hakkında da görüşleriniz oldukça önemli.. Lütfen aşağıya görüşlerinizi samimi duygularla yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..