Kader Bağları Dizisi Rana Kimdir? Sanem Babi

30.09.2023
89

Kader Bağları dizisi Rana kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Serkan Çayoğlu ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Kader Bağları dizisinin senaristi Sema Eli Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül ve Redife Zerener’dir. Kader Bağları dizisi Rana karakterini Sanem Babi canlandıracaktır. Bizlerde Kader Bağları dizisi Rana karakterini ve Rana’yı canlandıran oyuncumuz Sanem Babi’yi yakından tanıtacağız. 

Kader Bağları Dizisi Rana Karakteri Kimdir?

Sanem Babi Kader bağları dizisinde RanaFox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kader Bağları dizisi Rana karakteri, zengin bir ailenin bir kızıdır. Rana kardeşiyle birlikte trafik kazası geçirecektir. Bu trafik kazası Rana’nın birçok şeyi fark etmesini sağlayacaktır. Geçirdiği trafik kazasından sonra hayatı değişen Rana karakteri, Kader Bağları dizisinin önemli karakterlerinin başında gelmektedir. Kader Bağları Dizisinin Tekrarları Ne Zaman ve Saat Kaçta?

Kader Bağları Dizisi Rana Karakterini Kim Canlandırıyor?

Ana karakterden bir olan Rana’yı genç oyuncumuz Sanem Babi canlandıracaktır. İzleyiciler tarafından Rana karakterini canlandıran oyuncumuz Sanem Babi’de merak edilmiştir. Bizlerde Kader Bağları dizisinde rol alan genç oyuncumuz Sanem Babi’yi yakından tanıtacağız. Sanem Babi hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Kader bağları dizisi Rana kimdir

Sanem Babi Kimdir? Kader Bağları Dizisi Rana

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sanem Babi, Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Sanem Babi, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Tadım markasını reklam filmi ile geçmiştir. Aynı yıl vizyona giren Karışık Kaset sinema filminde de yer almıştır. Serap Hatipoğlu Talent Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz Sanem Babi özellikle Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde canlandırdığı Aylin karakteriyle tanınır hale gelmiştir.

Sanem Babi’nin Yer Aldığı Diziler ve Filmler

Kader Bağları (Rana, TV Dizisi 2023)
Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Aylin, TV Dizisi 2022)
Karışık Kaset (Gökçe, Sinema Filmi 2014)

Sanem Babi Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram 178 gönderisi ve 86 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Sanem Babi’nin resmi instagram hesabı: @sanembabiKader bağları dizisi Rana karakteri Sanem babi

Sanem Babi Resmi Twitter Hesabı

Kader Bağları dizisinde rol alan oyuncumuz Sanem Babi, twitterı da aktif olarak kullanmaktadır. 2013 yılının Mart ayında Twitter kullanmaya başlayan güzel oyuncumuz Sanem Babi’nin resmi Twitter hesabı: @SanemBabi

Sanem Babi Kiminle Sevgili, Sevgilisi Kim?

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkat çeken genç oyuncumuz Sanem Babi’nin kiminle sevgili olduğu da merak edilmiştir. Fakat oyuncumuz yukarıda da belirttiğimiz gibi sektörde yenidir. Yani daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bu sebeple de güzel oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Sanem Babi Kıyafetleri ve Aksesuarları (Kader Bağları Rana Karakteri)

Yeteneği ve güzelliği sayesinde sektörde yükselen oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Trendlere uygun giyinen Sanem Babi, tarzıyla da büyük beğeni toplayan isimler arasındadır. Bizler de güzel oyuncumuz Sanem Babi’nin Kader Bağları dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı aksesuarlarını markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kader Bağları dizisi Rana kimdir? Rana karakterini canlandıran oyuncumuz Sanem Babi’yi yakından tanıttık. Sizlerde Sanem Babi ve Kader Bağları dizisinde canlandırdığı Rana rolü hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..