Jet Sosyete Yeni Sezonu Neden Başlamadı Ne Zaman Başlayacak?

Jet Sosyete Yeni Sezonu Neden Başlamadı Ne Zaman Başlayacak? Jet Sosyete yeni sezonu Puhu TV de yayınlanacağı aylar öncesinden duyurulmuştu. Yeni sezonu internet kanalı olan Puhu TV de yayınlanacak olan dizinin yeni sezonu merakla beklenirken beklenen tarihte başlamaması herkesi üzdü. Jet Sosyete dizisi yeni sezonu 11 ekim cuma akşamı başlayacaktı. Ancak söylenen tarihte başlamadı.

Jet Sosyete Yeni Sezonu Neden Başlamadı?

Jet Sosyete dizisi yeni sezonu 11 ekim cuma başlayacaktı. Ancak Gülse Birsel sosyal medya hesabından dizinin yeni sezonunun şimdilik başlamayacağını duyurdu. Yeni sezon neden başlamıyor? Gülse Birsel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da şöyle dedi. Gülse Birsel ”Sevgili Jet Sosyete izleyicileri, aklımızda şehitlerimiz hayatını kaybeden bebeklerimiz varken kalbimiz mücadele içindeki kardeşlerimizle evlatlarımızla iken bugün sezonu açmayacağımıza karar verdik. Komedi iyi gelir ama galiba bu akşam ne siz ne biz neşe ve eğlenecek gücü bulamayacağız. Affınıza sığınarak ilk bölümümüzün Puhu TV’de ki yayınını erteliyoruz. Daha güzel bir günde görüşmek üzere.” 

Gülse Birsel yaptığı açıklama ile de bir kez daha seyircisinin gönlünü kazanmayı başardı. Gülse Birsel ilerleyen zamanlarda yeni bölümü tabi ki yayınlatacak. Şimdilik yayınlanmaması daha doğru. Yüreğimiz askerlerimizle atarken kimsenin kahkahalar içinde gülmek istemeyeceği günlerdeyiz . Gülse Birsel’i bu kararından dolayı tebrik ediyoruz. Gülse Birsel ve Jet Sosyete ekibinin ve tabi ki Puhu TV nin ortak kararı ile yayınlanmama kararı verildi.

Jet Sosyete Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Jet Sosyete dizisi yeni sezonu 11 ekimde yayınlanmadı. Ancak yeni sezonu yakında yayına başlayacaktır. Yeni sezonu ileri bir tarihe ertelendi. Ancak yeni sezonun hangi tarihte yayınlanacağı açıklanmadı. Puhu TV de sosyal medyadan aynı açıklamayı yaparak yayını ileri bir tarihe ertelediklerini söyledi. Jet Sosyete dizisi ne zaman başlayacak bu merak edilir oldu. Ancak tam tarih verilmedi.

Jet Sosyete dizisi yayınlanma tarihi kesinleştiğinde bu konumuza sizin için yazacağız. Jet Sosyete dizisinin yayınlanacağı gün resmi olarak https://www.instagram.com/jetsosyete/ instagram hesabından paylaşılacaktır. Jet Sosyete dizisi instagram hesabını paylaştık sizlerle. Takip ederek güncel olarak yayın tarihini öğrenmiş olabilirsiniz.

Jet Sosyete dizisi Yeni Sezonunda Neler Olacak?

Jet Sosyete dizisi yeni sezonu Puhu TV de yayınlanırken kadrosundan bazı isimler ayrılırken yeni isimlerde katıldı. Jey Sosyete dizisinin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun, Emre Taştekin yer alıyor. Yeni sezonda kadrosuna Özkan Uğur, Mahipr İpek ve Gülay Afşar gibi isimler katıldı. Senaryosu Gülse Birsel’in yazdığı Jet Sosyete dizisi BKM yapım imzası taşıyor. Jet Sosyete dizisi yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturuyor. Jet Sosyete dizisi yeni sezonu 50-60 dk olarak yayınlanacak ve daha güçlü bir şekilde geldiğini söylüyor Gülse Birsel.

Etiketler