Jet Sosyete Star Tv’de Ne Zaman Başlayacak? 2020-2021 Sezonu

10 Yorum 625 kez izlendi

Uzun süredir puhu TV ekranlarında yayınlanan jet sosyete dizisi Star TV ekranlarına geri dönüyor. Jet Sosyete 2020-2021 yıllarında yeniden Star TV’de komedi dizisi olarak ekrana gelmeye başlayacak. 3 yıl önce Star TV’de ekran yolculuğuna başlayan jet sosyete daha sonra TV8 ekranlarında transfer olmuş Tv8’de bir sezon yayınlandıktan sonra Puhu TV ekranlarında İnternet ortamında yayınlanmaya devam etmişti.

Geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken Jet Sosyete puhu TV’de yüksek izlenme oranları yakalayınca tekrar Star TV tarafından transfer edildi. Jet Sosyete dizisinin Star TV’de 2020-2021 yıllarında yeniden ekrana gelmesi beklenirken dizinin kesin başlama tarihi henüz belli olmadı. Star TV’ye transfer olan jet sosyete dizisinde yeni oyuncuların da dahil olacağı ve yepyeni bir kadro ile seyirci karşısına çıkacağı belirlendi.Jet Sosyete Star Tv'de Ne Zaman Başlayacak 2020

Jet Sosyete dizisi televizyona dönmesinin ardından Star TV ekranlarında hangi gün yayınlanacak merak edilmeye başlandı. Jet Sosyete uzun bir aradan sonra yeniden izleyicisine dönmeye hazırlanırken dizinin oyuncu kadrosunda da önemli değişiklikler yaşanacak. Ancak sürekli yenilenen kadro ile daha önce düşük reytingler nedeni ile veda etmek zorunda kaldığı Star tv de yeniden izlenir mi reyting alabilir mi şimdilik belirsiz.

Jet Sosyete Star Tv’de Ne Zaman Başlayacak?

Sevilen dizi Jet Sosyetenin Puhu tvden Stara geçtiğini yukarıda belirtmiştik. İzleyiciler merakla Jet sosyetenin Star Tv’de Ne Zaman Başlayacak? sorusunu dillendiriyorlar. Jet Sosyete Star Tv’de büyük ihtimalle 2020-2021 sezonunda ekrana gelmeye başlayacak. Bir diğer görüş ise Ramazan ayında komedi alanında bir dizi yayınlamak isteyen Star tv ile Gülse Birsel’in anlaştığı konusunda. Bakalım sevilen dizinin ilerleyen günlerde fragmanları yayınlanmaya başlayınca tarih bilgisi de kesin olarak ortaya çıkacaktır.

Jet Sosyete Star Tv'ye transfer oldu 2020 yılındaJet Sosyete Star Tv Yeni Sezon Oyuncuları:

Jet Sosyete Star Tv’de çok yakında başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosunda beklenen değişikliklerin yapılacağı da bizlere gelen bilgiler arasında. Yeni oyuncuların bir basın toplantısı ile duyurulacağı ve basına dağıtılacak olan bir bildiri ile yeni oyuncuların da haberdar edileceği bildirildi.

Jet Sosyete dizisinin yeniden star tv ekranlarına dönmesini siz nasıl buldunuz, doğru bir hareket mi, Jet Sosyete 2020-2021 sezonunda yeteri kadar izlenme ve reytinge ulaşır mı sizce? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

10 Yorum

 1. Gülse Birsel in yeteneğini ve yapıtlarını herkes biliyor ve tartışacak tarafı yok. Fakat bu jet sosyetede oturmayan bir şeyler var. Oyuncular Avrupa yakası ya da Yalan Dünya daki gibi her an çevrede gördüğümüz tipler ve de samimi değil gibi belki ondan olabilir. Birde oyuncular çok iyi olabilir fakat roller üzerlerinde fazla karikatürize duruyor. Avrupa yakasında her rol bir baş yapıttı ve çok yakışıyordu. Herkesin düşündüğünün aksine Avrupa yakasında oyuncu rol ikileminde en olumsuz olan Rutkay Aziz di. Bu ikilem jet sosyetede çok fazla. Bu açıdan en iyi roller Gizemin kaynanası, kocası rolleri. Hasibe Eren in anne rolü bile tam oturmuyor. Zengin iki kız kardeş oyunculuğunun oturması çok iyi. Sorun yok. Gizem rolünde çok iyi, sadece saçlar biraz daha az karikatürize olabilir. Sarp beyin oyunculuğu ortalama. Ezgi Mola gibi oyuncular ve oyunculuğu söylemek istediklerimi çok iyi özetliyor. Çok başarılıydı tek rolde bile. Resmen yüzümüz gülsün diye Gülse Birselin gözünün içine bakıyoruz. O nedenle bu kadar uzun yazdım. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 2. Avatar Emine Güzel

  Kesinlikle çok guzel bir komedi dizisi. Starda yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz

 3. Jet Sosyete dizisinin yeniden ekranlara dönmesine çok ama çok sevindik. 👏👏👏 Çarşamba günlerini dört gözle bekleyeceğiz 😊

 4. Avatar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Lütfen cuma veya cumartesi günü olsun.Pazartesi,salı,çarşamba,perşembe veya pazar olmasın lütfen.🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 5. Avatar çiçekhazal

  aaaa çok guzel tekrar televıyonda eğlenceğiz ve guleceğiz faka t SALİ gunu olmasın lutfen

 6. Avatar nedim alkan

  Jet Sosyete dizisinin yeniden star tv ekranlarına dönmesi çok doğru bir hareket olur.İzlenme oranı ve reyting yükselir.

Etiketler