İyilik Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek?

17.12.2022
3.108

İyilik dizisi ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Medyapım imzalı İyilik dizisi The Queen’s House isimli kore dizisinden uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu İyilik dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da İyilik dizisi ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde bitecek? Sizlerle paylaşacağız.

İyilik Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Senaryosunu Özge Korkmaz’ın kaleme aldığı İyilik dizisi her Cuma Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. İyilik dizisi cuma günü yayınlanan Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını gibi dizilerden dolayı yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Ancak dizinin reytingleri diziyi sezon sonuna kadar götürmeye yetecektir. Totalde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 11. sıraya yerleşen İyilik dizisi 2023 yılının Haziran ayında final yapacaktır.  iyilik dizisi kac bolum surecek

İyilik Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği İyilik dizisinin sevenleri dizisinin kaçıncı bölümde biteceğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Fakat dizinin yapımcıları bu konu hakkında bir açıklama yapmamıştır. Son zamanlarda İyilik dizisinin reytinglerinde düşüş yaşanmaktadır. Bizler İyilik dizisinin Haziran ayında ekranlara veda edeceğini tahmin ediyoruz. İyilik dizisinin kaç bölüm süreceği belli olunca bunu sayfamızdan paylaşacağız.

İyilik Dizisi Neden Bitiyor?

Başrolünde Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey’in yer aldığı İyilik dizisi 29 Nisan 2022 tarihinde başlamıştır. Cuma günleri yayınlanan İyilik dizisi, Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti gibi yeni başlayan dizilerden dolayı reytinglerinde düşüşe geçmiştir. Yani dizi zamanla yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Fakat İyilik dizisi yinede sezon sonuna kadar devam edecektir. Kısacası İyilik dizisi reytinglerinin düşmesi sebebiyle Haziran ayında final yapacaktır. iyilik dizisi ne zaman final yapacak

İyilik Dizisi Yeni Sezonda (2023) Olacak Mı?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan İyilik dizisi The Queen’s House isimli kore dizisinden uyarlanmıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı İyilik dizisi zamanla reytinglerinde düşüş yaşamıştır. Bundan dolayı da İyilik dizisi Haziran ayında bitecektir. Yani, İyilik dizisi 2023 yılında da yine her cuma Fox Tv’de yayınlanmaya devam edecektir ve sezonun sonunda yani Haziran ayında final yaparak ekranlara veda edecektir.

İyilik dizisi ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde bitecek? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.