İyilik Dizisi Koray Kimdir? Gerçek Adı Sevgilisi (Özgür Çevik)

05.05.2022
2.390
İyilik Dizisi Koray Kimdir? Gerçek Adı Sevgilisi (Özgür Çevik)

İyilik dizisine yeni katılan Koray karakterini yakından tanıtacağız. The Queen’s House isimli kore dizisinden uyarlanan İyilik dizisi 29 Nisan cuma günü yayın hayatına başlamıştır. Bizlerde, Med Yapım imzalı İyilik dizisine yeni katılan Koray karakterini yakından tanıtacağız ve İyilik dizisi Koray karakteri kimdir? İyilik dizisi Koray karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

İyilik Dizisi Koray Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan İyilik dizisine yeni katılan Koray karakteri diziye 2. bölümde dahil olmuştur. Neslşhan’ın Damla için yardım istemesiyle diziye katılan Koray karakterini nasıl olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, İyilik dizisine yeni katılan Koray karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.İyilik Dizisi Koray Kimdir? Gerçek Adı Sevgilisi (Özgür Çevik)

İyilik Dizisi Koray Kimdir?

İyilik dizisine yeni katılan Koray karakterine oyuncumuz Özgür Çevik hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Özgür Çevik’i yakından tanıtacağız ve Özgür Çevik kimdir? Kaç yaşındadır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Özgür Çevik Kimdir?

40 yaşındaki oyuncumuz Özgür Çevik 27 Mayıs 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünden mezun olan Özgür Çevik, 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye yarışması ile tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Yabancı Damat dizisini geçen oyuncumuz aynı zamanda şarkıcıdır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Sen Ben Lenin filmiyle geçen Özgür Çevik önümüzdeki günlerde İyilik dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Özgür Çevik Yer Aldığı Diziler

Yabancı Damat – Niko Angelopoulos (2004-2007)
Küçük Kıyamet – Konuk Oyuncu (2006)
Kavak Yelleri – Kendisi – Konuk Oyuncu (2008)
Avrupa Yakası – Manav Özgür – Konuk Oyuncu (2008)
Gece Sesleri – Seyhan Akalın (2008)
Vali – Levent (2009)
Balkan Düğünü – Ömer (2009-2010)
Sensiz Yaşayamam – Serdar (2010)
Mazi Kalbimde Yaradır – Ferit (2011)
Leyla ile Mecnun – Konuk Oyuncu (2012)
Evlerden Biri – İskender (2012)
Şubat – Ali Poyraz (2013)
Ben de Özledim – (2013)
Saklı Kalan – Onur Cevher (2013)
İtirazım Var – Doktor Tolga (2014)
Kiraz Mevsimi – Derin (Konuk Oyuncu) (2014)
Kırgın Çiçekler – Toprak (2015 – 2018)
Can Kırıkları – Kerem – (2018)
Canevim – Taylan Tanbay – (2019)
Yeşilçam – İzzet Orkan – (2021)

Özgür Çevik Resmi İnstagram Hesabı

İyilik dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Özgür Çevik sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 375 gönderisi ve 552 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Özgür Çevik’in resmi İnstagram hesabı: @ozgurcev

Özgür Çevik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Özgür Çevik’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özgür Çevik henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Özgür Çevik meslektaşı İlayda Akdoğan ile birlikteydi. Ancak çift daha sonra anlaşılmış ve yolların ayırmıştır. Başarılı oyuncumuz Özgür Çevik’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

İyilik dizisine yeni katılan Koray karakterini ve Koray karakterini canlandıran oyuncumuz Özgür Çevik’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. İyilik Dizisi Oyuncu kadrosu burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?