İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kimdir? (Hande Yılmaz)

28.08.2020
956

Bu konumuzda önümüzdeki günlerde ekranlarımıza gelecek olan İyi Günde Kötü Günde dizisi Yasemin kimdir? Hangi okuldan mezun oldu? Oyunculuk adına aldığı eğitimler nelerdir? Gerçek adı nedir? Daha önce oynadığı diziler nelerdir? Daha önce hangi filmlerde oynadı?Sosyal medya hesabı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.İyi Günde Kötü Günde dizisi Yasemin kim

 

İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kimdir?

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuzun gerçek ismi Hande Yılmaz’dır.4 Nisan 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv mezunudur. Üniversite eğitimini bitirdikten sonra oyunculuk yeteneğini daha ileri bir seviyeye getirmek amacı ile Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde ise  oyunculuk eğitimi almıştır.

Hande Yılmaz Dizileri

2011-2014 Leyla ile Mecnun
2017-2018 Aslan Ailem
2019 Kuzey Yıldızı
2019 Zengin ve Yoksul
2020 İyi Günde Kötü Günde


Hande Yılmaz Aslan Ailem dizisinde Hande karakterine hayat vermiştir. Kuzey Yıldızı’nda ise Sare karakterine hayat vermiştir. Günümüzde ise Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in kaleme aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisiyle ekranlarımıza gelecektir. Dizide Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen ile baş rolleri paylaşıp rol arkadaşı olacaklardır. Dizinin okuma çalışmaları geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Çok yakında sette çalışmaların başlayacağı da bildirildi.

Hande Yılmaz Filmleri

2014 Yabani
2015 Limonata

Hande Yılmaz Sosyal Medya Hesapları

Güzel oyuncunun resmi instagram hesabında yaklaşık 43,5 bin kakipçisi bulunmaktadır. Yaklaşık gönderi sayısı ise 176’dır. Hande Yılmaz’ın instagram kullanıcı adı ise @handeyilmaz’dır. Sosyal medya hesabında hem gönderi kısmını hem de story kısmını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Aynı zamanda aktif olarak twitter de kullanan oyuncumuz 3 gün önce yapmış olduğu ‘Çok fazla başak burcu erkeği var fark ettiniz mi?’ paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çekmiş olup akıllarda başak burcu erkeği bir erkekle ilişkisi mi var? yoksa başak burcu erkeklerini sevmiyor mu? gibi soruları akıllara getirdi.

Hande Yılmaz’ın Sevgilisi Var Mı?

Hande Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarında ya da arama motorunda sevgilisi olup olmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır. Böylesine güzel ve yetenekli bir oyuncunun sevgilisinin olmaması başta fanlarını ve takipçilerini fazlasıyla şaşırtmıştır. İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kimdir

İyi Günde Kötü Günde Yasemin karakteri: Herkes kendimden büyük bir adamla beraberim diye beni para avcısı sanıyor ama ben Bülent’i gerçekten seviyorum. Belki buna inanmanız zor ama aradığım tek şey mutluluk. 30’lu yaşlarının başında, havalı, çekici ve güzel bir kadın. Güzellik takıntısı var, ne kadar iyi görünse de bu ona yetmiyor. Kendisinde bir eksik veya kusurlu bir yer bulma konusunda takıntılı. Her gün estetik merkezinde desek yeridir ama bir yerini düzeltse başka bir yerini bozuyor farkında değil.

İyi Günde Kötü Günde dizisi Yasemin kim Sığ bir kadın diyebiliriz, belli bir çapı var ve onun içinde çok mutlu. Güzel ve marka giyinmek, sağlıklı beslenmek, havalı sporlar yapmak, kişisel gelişim kitaplarının ilk on sayfasını okumak, astroloji ve gezegenlerin hareketlerine göre yaşamak özel zevkleri arasında. Pek varlıklı bir aileden gelmediği için paraya fazlaca düşkün, özellikle nakit paraya. Bu yüzden Bülent’ten aldığı nakit paraları harcamaya kıyamıyor, biriktiriyor sadece kredi kartı kullanıyor (onu para olarak algılamıyor). Tahmin edeceğiniz gibi pek parlak bir zekası yok ama sinsilik had safhada.

Entrika en bayıldığı. Ortalık karıştırmak yaşam biçimi. Bir bakmışsınız İngiliz Kraliyet ailesi mensubu bir bakmışsınız Sulukule çingenesi. Arası pek yok. Bülent onun için asla kaybetmeyi göze alamayacağı biri bu yüzden işe çocukların gönlünü fethederek başlamış. Melisa ile akran sayılır zaten, çok iyi anlaşıyorlar. En büyük takıntısı Aslıhan, ondan hem çok korkuyor hem nefret ediyor çünkü sahip olduklarını elinden alabilecek tek kişinin o olduğunun farkında… Siz de İyi Günde Kötü Günde dizisinde Yasemin karakterini oynayan Hande Yılmaz hakkında yorum ve görüşünüzü aşağıya yazınız..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.