İyi Günde Kötü Günde Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

12 Eylül 2020 cumartesi akşamı Star TV ekranlarında başlayacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinin ne zaman yayınlanacağını saat kaçta ekrana geleceğini tekrar bölümlerinin Star TV’deki gün ve saatlerini sizlerle bu konuda paylaşacağız. İyi Günde Kötü Günde dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Sorusuna detaylı yanıtlar sayfamızda sizlere sunulacak. iyi gunde kotu gunde dizisi oyuncu kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Tekrarları Ne Zaman?

Star TV ekranlarında 12 eylül cumartesi yayınlanmaya başlayacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisi tekrarları ne zaman ve saat kaçta diye merak eden izleyicilerimize özel bir konu hazırladık. Her hafta Star TV yayın akışına bakarak güncellenen konumuzda İyi Günde Kötü Günde dizisi tekrarlarının gün ve saatini öğrenmiş olursunuz.

İyi Günde Kötü Günde dizisinin tekrarları ne zamanBaşrollerinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen gibi önemli oyuncuların yer aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisi 12 Eylül cumartesi günü ilk bölümü ile saat 20 00 da Star TV’de yayınlanacak. İyi günde kötü günde dizisinin ilk bölüm tekrarı dizinin bitiminden hemen sonra saat 22.30 da ekrana gelecek. İlk gün iyi günde kötü günde dizisini izleyemeyenler daha sonraki günlerde yayın akışına bakarak Star TV’de dizinin ne zaman tekrar yayınlanacağını merak ediyorlar.

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayın Akışı:
İyi Günde Kötü Günde 12 Eylül Cumartesi Saat 20.00
İyi Günde Kötü Günde tekrarı 12 Eylül Cumartesi Saat 22.30
İyi Günde Kötü Günde 13 Eylül Pazar günü Saat 10.30
İyi Günde Kötü Günde 14 Eylül Pazartesi Saat 00.20

İyi Günde Kötü Günde Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

İyi Günde Kötü Günde tekrarı gün ve saatleriStar TV’de ilk bölümü ile oldukça ilgi çeken iyi günde kötü günde dizisinin tanıtım fragmanları bile oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşmıştı. Uzun süredir Elçin Sangu gibi başarılı bir ismi ekranda görmek isteyen sevenleri oyuncunun dizisini merakla bekliyor. Bu nedenle İyi Günde Kötü Günde dizisi hangi günler yayınlanacak ne zaman tekrar edecek tekrarlardan yayınlanacağı gün ve saatleri merak edenler için işte liste halinde sizlere sunuyoruz. İyi günde kötü günde dizisinin tekrarları sık sık Star TV’de yayınlanacak.

İyi Günde Kötü Günde dizi Tekrarları Gün ve Saatleri

Star TV ekranlarında ilk bölümüyle 12 Eylül cumartesi günü saat 20.00 da yayınlanan iyi günde kötü günde dizisinin 1. Bölüm tekrarı diziden hemen sonra yine 12 Eylül cumartesi günü saat 22.30 da ekrana gelecek.pazar günü dizi izleyemeyenler için saat 10.30 da yeniden ekrana gelecek olan iyi günde kötü günde dizisinin tekrarı pazar akşamı yeniden yayınlanacak. Ayrıca hafta içi günlerde de iyi günde kötü günde dizisinin tekrarları hafta boyunca yayınlanacak ve izleyemeyenler için tekrarları Star TV’de olacak.

İyi Günde Kötü Günde Star Tv Yayın Akışı

İyi Günde Kötü Günde dizisi hangi gün saat kaçtaİyi Günde Kötü Günde dizisini nasıl buldunuz beklediğiniz gibi güzel miydi yoksa bir daha izlemeyi düşünmüyor musunuz aşağıdaki yorum kısmına detaylı bir şekilde yazabilir bize hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi Günde Kötü Günde Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Konusunda yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. Not: İyi Günde Kötü Günde dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

İyi Günde Kötü Günde yeni tanıtım fragmanı

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler