İyi Günde Kötü Günde Seda Kimdir? (Deniz Işın) Kıyafetleri

12 Eylül 2020 cumartesi günü Star TV ekranlarında başlayan iyi günde kötü günde dizisinde Seda karakterini oynayan oyuncu kimdir gerçek adı nedir sorularına bu sayfada yanıt vereceğiz. Ayrıca iyi günde kötü günde Seda karakteri hakkında merak edilenleri özel hayatı ile ilgili detayları ve dizide giymiş olduğu kıyafet bilgilerini sizlerle paylaşacağız.İyi Günde Kötü Günde Seda karakteri kim

İyi günde kötü günde dizisi Seda kimdir?

Q3 medya tarafından hazırlanan ve 12 Eylül cumartesi günü Star TV’de başlayacak olan iyi günde kötü günde dizisinde Seda karakteriyle ilgili izleyicilerin meraklı sorularına hemen yanıt verelim. İyi günde kötü günde dizisinde Seda karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Deniz Işın. Deniz Işın daha önce Fox TV ekranlarında yayınlanan her yerde sen isimli dizide Merve karakterine hayat vermiş oldukça güzel oyunculardan biridir. Deniz Işın Star TV’de yeni başlayan iyi günde kötü günde dizisinde Seda karakterini canlandıracak.

Deniz ışın kimdir? (İyi günde kötü günde Seda)

Deniz Işın Star TV’nin yeni dizisi iyi günde kötü günde de Seda karakterine hayat verecek. Deniz Işın 1993 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi’nde kimya bölümünü bitiren Deniz Işın daha sonra yüksek lisans eğitimine devam etmiştir. Deniz Işın diziler dışında reklam filmlerinde de görev alan hem yetenekli hem de sesi çok düzgün hitabet gücü yerinde bir dizi oyuncusudur. Geçtiğimiz sezon her yerde sen dizisinde Merve rolü ile izlediğimiz Deniz Işın yeni sezonda Star TV ekranlarında başlayan iyi günde kötü günde dizisinde Seda karakterine hayat verecek.

İyi günde kötü günde Seda nasıl bir karakter?

İyi günde kötü günde dizisinde Seda rolünde izleyeceğimiz Deniz Işın güzel yetenekli ve naif bir genç kız olarak karşımıza çıkacak. Aşka inanmak isteyen ancak yaşadığı ilişkilerde hep sorun yaşayan Seda, Leyla’nın en yakın arkadaşıdır. Leyla ile hem arkadaş hem de iyi bir dost olan Seda gün gelecek Sarp’ın Leyla’dan af dileyeceğini tahmin eder ve Leyla’nın yapacaklarından endişe duyar. Leyla’yı sakinleştirmek çoğu zaman Seda’ya düşer. Leyla’nın her kötü gününde Seda onun yanında olur. Kısacası Seda iyi günde kötü günde dizisinde en güzel karakterlerden birisi olarak karşımıza çıkacak.

İyi günde kötü günde Seda Deniz Işın kıyafetleri

İyi Günde Kötü Günde Seda Kimdirİyi günde kötü günde dizisinde Seda karakteri olarak izleyeceğimiz Deniz Işın giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile dizide en merak edilen oyunculardan birisi oldu. Leyla ile yakın ve samimi arkadaş olan Seda hangi marka giyiniyor elbise ve kıyafetleri nereden hangi marka fiyatı ne kadar gibi sorulara bu sayfada yanıtlar vermeye çalışacağız.

İyi günde kötü günde dizisi Seda’nın Instagram adresi

Star TV ekranlarında cumartesi günleri yayın hayatına başlayacak olan iyi günde kötü günde dizisinde Seda karakteriyle karşımıza çıkan Deniz Işın sosyal medyada da oldukça aktif bir isim. Geçtiğimiz yıl her yerde sen dizisinde karşımıza çıkan ve o günden beri sosyal medyadaki hesapları çok kişi tarafından takip edilmeye başlayan Deniz Işın Instagram’da yeni fotoğraflarını paylaşıyor. Deniz Işın Instagram adresi: instagram.com/deniz.isin

Deniz Işın İyi Günde Kötü Günde Seda rolüBu konumuzda İyi günde kötü günde dizisinde Seda karakteri kimdir Leyla’nın yakın arkadaşı Seda rolündeki Deniz Işın hakkında bilgiler vermeye çalıştık. İyi günde kötü günde dizisi oyuncu kadrosu için konumuza göz atabilirsiniz. İyi günde kötü günde dizisinde Seda rolü ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler