İyi Günde Kötü Günde Sarp Kimdir? (Ozan Dolunay) Bilgileri

Yorum Yap 20 kez izlendi

Bu konumuz İyi Günde Kötü Günde Sarp karakteri kimdir bu konu hakkında olacak. İyi Günde Kötü Günde dizisinin Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin otururken senaryosunun Pelin Karamehmetoğlu ile Aksel Benfil diziyi yazıyor. Başrollerinde ise Ozan Dolunay, Elçin Sangu, Yasemin Allen ve birçok başarılı isimler oynuyor. Star TV de yayınlanacak olan ve yapımcılığını Q3 medyanın üstlendiği dizinin hazırlıkları devam ediyor. Dizinin 2020 Eylül ayında seyirci ile buluşacağı biliniyor.

İyi Günde Kötü Günde Sarp Kimdir?

İyi Günde Kötü Günde dizisinin konusu ise yeni başlangıçlar, baş döndürücü bir aşk ve evlilik. Peki tüm bu planlar kaderin beklenmedik hamlesi ile alt üst olursa? Leyla, Sarp ve Melisa’nın birbirine düğümlenen ilişkilerini izlerken kendinizi tutamayacak, sürpriz ve eğlence dolu bu sıcak hikayeye sizlerde kahkahalarınızla ortak olacaksınız. İyi Günde Kötü Günde Sarp karakterini oynayan oyuncu ozan Dolunay. Başarılı oyuncu Ozan’ın dizide canlandıracak olduğu Sarp hakkında geniş bir bilgiye henüz yer verilmemiştir.

Mehmet Ozan Dolunay Kimdir?

Ozan, 17 Ocak 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bir kız kardeşi vardır. 7 yaşında babasının işlerinden dolayı İstanbul ve Sakarya’da yaşamaya devam etmiştir. Eğitim hayatını İstanbul’da ki Enka Lisesinde ve Amerika’ da ki Cleveland heights high school’dan mezun olarak bitirmiştir.İyi Günde Kötü Günde dizisi Sarp rolü

Ozan Dolunay, Koç Üniversitesi de Makine Mühendisliği okurken aynı zamanda Craft Oyunculuk Atölyesinde İpek Bilgin, Çağ Çalışkur ve Bahar Kerimoğlu gibi başarılı isimlerden oyunculuk eğitimi almış ve eğitim hayatını bu şekilde tamamlamıştır. Ozan Dolunay 1.79 metre boyunda kilosu 76 ve Oğlak burcudur. Aynı zamanda dot adında bir kedisi vardır.

Ozan Dolunay Hangi Dizilerde Oynadı?

Yakışıklı oyuncu 2015 tarihinde Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Barış karakterine yön vererek aktörlüğe ilk adımını atmıştır. Kariyerine ara vermeden 2016 Yılında Oyunbozan dizisinde Rüzgar karakterinde, yine aynı sene içerisinde Yüksek Sosyete’de Mert karakterine, 2017 Yılında Lise Devriyesinde Yiğit, 2018 Yılında Darısı Başımıza da Ozan ve son olarak 2019 Yılında Kanal D ekranında 2 sezon 39 bölüm süren Zalim İstanbul dizisinde Cenk karakterine hayat vererek izleyicide büyük bir kitleye sahip olmuştur. Başarılı oyuncunun Zalim İstanbul dizisinin finali ardından imza attığı proje ise İyi Günde Kötü Günde dizisi olmuştur.

İyi Günde Kötü Günde Sarp KimdirOzan Dolunay İyi Günde Kötü Günde dizisinde Sarp karakterine hayat verecek. Yakışıklı oyuncunun set haricinde özel hayatında şuanda kimse yok ve sakin bir yaşantıya sahip. Özel hayatında boş vakitlerinde fotoğraf çekmek müzik dinlemek ve profesyonel olmasa da arkadaş ortamında DJ’ lik yaptığı biliniyor.

Başarılı oyuncumuz 2018 Yılında Killology/ Üstün Akmen Tiyatro ödülü ve Yılın Umut Veren Erkek Oyuncusu ödülünü almıştır.. Yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay Zalim İstanbul dizisinde Cenk Karakteriyle bütün dikkatleri üzerine toplamayı başardıktan hemen sonra İyi Günde Kötü Günde Sarp rolü olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.İyi Günde Kötü Günde Sarp karakteri Ozan Dolunay

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Sarp karakterinin sosyal medyada oldukça popüler olduğunu belirtelim. Ozan Dolunay instagram hesabına ise instagram.com/modolunay buradaki adresten ulaşabilirsiniz. İyi Günde Kötü Günde dizisinde Sarp karakteri hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazabilir ve oyuncumuzu yorumlayabilirsiniz. İyi Günde Kötü Günde dizisinin tüm oyuncularını burada bulabilirsiniz >> İyi Günde Kötü Günde Dizi Oyuncuları

Etiketler