İyi Günde Kötü Günde Reytingleri Nasıl? Dizi İzlendi mi Tutuldu mu?

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan İyi Günde Kötü Günde dizisi reytingleri nasıl, izleyiciler tarafından beğenildi mi, tutuldu mu, yorumları nasıl bu konuda sizlerle paylaşıyoruz. Yeni sezonun en iddialı projeleri arasında yer alan İyi Günde Kötü Günde dizisi reytingleri konumuzun devamında paylaşarak seyirciler tarafından beğenilip beğenmediği hakkında yorumları yapacağız.

Iyi gunde kotu gunde dizisinin Reyting sonuclariİyi günde kötü günde dizi 12 Eylül 2020 cumartesi günü ilk bölümü ile Star TV’de ekrana geldi.İyi günde kötü günde biz senin bir bölüm Reyting sonuçlarına sizlere sunuyoruz.

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Reytingleri Nasıl AB Total Reyting Sıralaması

İyi Günde Kötü Günde dizisi O3 Medya yapımcılığında yayınlanırken yönetmenliğini Barış Erçetin üstleniyor. Dizinin senaryosunu Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu yazarken başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Mehmet Ozan Dolunay yer alıyor. İyi Günde Kötü Günde dizisi 12 Eylül cumartesiden itibaren Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladı.  Iyi gunde kotu gunde dizisi izlendi mi

İyi Günde Kötü Günde dizisine reytinglerini belirleyecek en önemli unsurlardan birisi diğer kanallarda aynı saatte yayınlanan dizi ve programlar olacak. Bu yüzden de diğer kanalların yayın akışına şöyle bir bakacak olursak Fox TV ekranlarında Zümrüdüanka dizisi yeni sezonu yayınlanırken, Kanal D ekranlarında Çatı Katı Aşk dizisi yeni bölümü yayınlanmaktadır.  TV8 ekranlarında Masterchef yayınlanırken TRT 1 ekranlarında ise Kalk Gidelim dizisi yeni bölümü ile seyirci karşısında oluyor. Kanallarda yayınlanan dizi ve programlar bu şekilde iken İyi Günde Kötü Günde dizisinin çok zorlu rakipleri bulunuyor. iyi gunde kotu gunde dizisi reytingleri nasil

İyi günde kötü günde dizisi hem romantik komedi tarzda olacağı için hem de başrol oyuncularının enerjisinden dolayı cumartesi günleri iyi bir reyting sıralaması alacağını düşünüyoruz. Elçin Sangu uzun zamandır televizyonda komedi dizisi ile yer almıyor. Kiralık Aşk dizisinde izlediğimiz Defne karakteri ile kendini sevdiren Elçin Sangu İyi Günde Kötü Günde dizisinde de Leyla karakteri ile kalplere taht kurmaya hazırlanıyor. Bu yüzden de İyi Günde Kötü Günde dizisinin reytingleri başarılı bir şekilde seyredeceğini AB Total reytinglerde ilk sıralarda yer alacağını düşünüyoruz. iyi gunde kotu gunde dizisi seyirci yorumlari

İyi Günde Kötü Günde Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu?

İyi Günde Kötü Günde dizisi romantik komedi ve dram tarzında bir dizi. Oyuncular arasındaki uyum seyirci tarafından beğenilirse en çok sevilen diziler arasında yerini alabilir. Elçin Sangu bu tarz dizilerde çok başarılı. Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’da gayet başarılı ve tecrübeli oyuncular umarız başarılı bir sezon geçirirler.

İyi günde kötü günde dizisini nasıl buldunuz?

İlk bölümüyle 12 Eylül cumartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanan iyi günde kötü günde dizisini nasıl buldunuz beklediğiniz gibi çıktı mı aldı 2.5 oranındaki Total reytingler sizi memnun etti mi bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi talep ediyoruz. Bir izleyici olarak Ozan dolunay Yasemin ve Elçin Sangu gibi isimleri bir arada izlediğimiz iyi günde kötü günde dizisinin yorum ve görüşlerini aşağı yazabilir bize hakkında olumlu olumsuz yanıtlarınızı yorum kutusuna yazabilirsiniz.

İyi günde kötü günde dizisi cumartesi akşamları diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programlara rağmen iyi bir seyirci kitlesi yakaladı diyebiliriz. Zümrüdüanka ve Masterchef İyi Günde Kötü Günde dizisinin en zorlu rakipleri aslında ancak dizi komedi, aşk, dram her şey içereceği için seyirci tarafından daha çok beğenildi. İyi günde kötü günde dizisini izlediniz mi beğendiniz mi? İyi Günde Kötü Günde dizisi hakkında yorumlarınızı beğenilerinizi ve eleştirilerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

Etiketler