İyi Günde Kötü Günde Melisa Yalçınkaya Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Yasemin Allen)

İyi Günde Kötü Günde Melisa Yalçınkaya Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Yasemin Allen) 2020 Eylül ayında seyirci ile buluşmaya hazırlanan İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye devam ediyor. Yapımcılığını O3 medyanın üstlendiği dizinin oyuncularını sizlerle paylaşmıştık diğer konumuzda. İyi Günde Kötü Günde dizisinde rol alan ve Melisa Yalçınkaya rolünü canlandıran Yasemin Allen kimdir? Yasemin Allen daha önce rol aldığı dizi filmlerde rol aldı? Yasemin Allen yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde rolü bilgilerini konumuzun devamında paylaşıyoruz. Yasemin Kay Allen iyi gunde kotu gunde

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Melisa Yalçınkaya Kimdir?

Melisa Kimdir Karakteri; Güzel, seksi, çekici, harika bir fiziği var, incecik, bakımlı ve zengin. Hem de yirmili yaşlarının ortalarında. Kısacası genç bir kızın isteyebileceği her şeye sahip. Hangi diziye koysanız esas kız olur bizde de oldukça esaslı bir kız. Ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, bir dediği iki edilmemiş, ne istese alınmış ne dilese olmuş. Hayata birkaç sıfır önde başlayanlardan. Ayrı da olsalar onu seven bir anne babası var. Abisinin de prensesi. Önce Paris’te Moda Tasarımı okumuş, ardından da Amerika’ya gitmiş. Öyle çok büyük hayalleri yok zaten dedik ya istediği her şeye sahip. Moda onun meraklı olduğu bir alan, öyle kariyer falan gibi bir derdi yok, zevk için okumuş. Haliyle çok şık ve sofistike bir giyim tarzı var. Daha moda olmamış şeyleri onun üzerinde ve Instagram sayfasında görmeniz çok mümkün.

iyi gunde kotu gunde melisa kimdir Bu yüzden çok takipçisi var. Onları çok önemsiyor, beğenilmek, takip ve takdir edilmek hatta taklit edilmek çok hoşuna gidiyor. Elinde telefonla yaşayanlardan. Ne giyse, ne yese, hangi makyajı yapsa eş zamanlı Instagram sayfasında. Onu yataktan kalktığında bile bakımsız ve sakil göremezsiniz. Asla kötü kalpli bir kız değil, tam tersi saf ve naif bir tarafı bile var. Hayatında onu zorlayacak bir şeyle karşılaşmamış hiç o yüzden de pek mücadeleci bir ruhu yok. En azından şimdiye kadar. Amerika’da tanışmış Sarp’la, tam aradığı erkeği bulduğuna emin. O yüzden hiç düşünmeden kabul etmiş evlenme teklifini. Tabi ki dillere destan bir düğün ile evlenmek en büyük hayali. Ne kadar da merak edecek gelinliğini takipçileri. Yılın düğününü yapmak kolay değil, aylar önce başlamalı her şey. Allah’tan emin ellerde, annesi Aslıhan ülkenin en iyi düğün organizatörü.

yasemin allen kimdir iyi gunde kotugunde karakteri

Yasemin Allen Kimdir?

Yasemin Allen 1989 Londra doğumludur. Queensland Üniversitesi’nin sinema televizyon bölümünden burs kazandı. Henüz 18 yaşında Türkiye’ye dönüp Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2008 yılında Loreal’in yeni yüz yarışmasında finalist oldu.   Sosyal medya hesabından anladığımız üzere yılanlara karşı özel bir sevgisi var. yasemin allen iyi gunde kotu gunde dizisi (1)

Yasemin Allen’ın rol aldığı dizi filmler;
2008- Elif- Elif Doğan,
2010- Kavak Yelleri- Elena,
2010- Yerden Yüksek- Juliette,
2011- Hayat Devam Ediyor- Pelin,
2013- Merhamet- Irmak,
2014- Muhteşem Yüzyıl- Defne,
2014- Şeref Meselesi- Sibel,
2016- 46 Yok Olan,
2017- Fi dizilerinde rol aldı. Yasemin Allen kimdir iyi gunde kotu gunde

Yasemin Allen İnstagramı Sevgilisi

Yasemin Allen instagram hesabı https://www.instagram.com/yaseminkayallen/ Yasemin Allen sosyal medya hesabını incelediğimizde sevgilisi olmadığını görüyoruz. Ancak en sevdiği şey yılanı ile resim çekinmek. Yasemin Allen İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa rolünü canlandırıyor. Melisa karakteri bilgileri ve rolü canlandıran Yasemin Allen bilgilerini sizlerle paylaştık. Yasemin Allen’ın İyi Günde Kötü Günde dizisinde canlandırdığı Melisa rolünü nasıl buldunuz? Oyunculuk performansı hakkında yorumlarınızı yazınız.

Etiketler