İyi Günde Kötü Günde Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Star Tv)

Yeni sezon dizilerinden birisi olan İyi Günde Kötü Günde Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Mehmet Ozan Dolunay gibi isimlerin paylaştığı Star Tv de yeni sezonda ekrana gelecek olan İyi Günde Kötü Günde dizi müziklerini ve şarkılarını, fragmanda çalan Nil Karaibrahimgil ben ona aşığım şarkısını sizlere sayfamızda sunacağız.

İyi Günde Kötü Günde Dizi Müzikleri Şarkıları

İyi Günde Kötü Günde 3. bölümde Leyla’nın söylediği hiç mi düşünmedun sen oy sevdiğun böyle ağlar şarkısı..
Koverdun gittun beni oy
Koverdun gittun beni
Allahından bulasun oy
Allahından bulasun
Kimse almasun seni
Kimse almasun seni
Yine bana kalasun
Kimse almasun seni oy
Kimse almasun seni
Yine bana kalasun
Sevdiğum senun aşkın
Ciğerlerumi dağlar
Hiç mi düşünmedun sen?
Hiç mi düşünmedun sen? oy
Sevdiğun böyle ağlar
Sevdiğun böyle ağlar

Star TV’de yeni sezonda yayınlanacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinin şarkılarını ve müziklerini bu sayfada sizlere sunacağız. Ayrıca sizlerden gelen istekler doğrultusunda Elçin Sangu ve Ozan Dolunay’ın başrollerinde oynadığı ve Yasemin Allen’in yardımcı kadın oyuncu olarak yer aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisinin fragmanında ve yeni bölümlerinde çalan şarkıları sözleri ile birlikte kimin söylediğini de yazarak sizlerle paylaşacağız.Iyi Gunde Kotu Gunde dizi muzigi kim soyluyor

Star TV’nin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni dizisi ‘İyi Günde Kötü Günde’nin ilk tanıtım fragmanı 7 Ağustos 2020 günü izleyicilerle paylaşıldı. Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Barış Erçetin’in üstlendiği, senaryosunu Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı; başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Mehmet Ozan Dolunay’ın yer aldığı dizinin ilk tanıtımında çok güzel bir şarkı çaldı. Nil Karaibrahimgil’in uzun yıllar önce seslendirdiği ben ona resmen aşığım şarkısı iyi günde kötü günde dizisinin izleyicileri ile paylaşıldı. ‘İyi Günde Kötü Günde’ Eylül’de Star TV’de yayınlanmaya başlayacak.

İyi Günde Kötü Günde Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

İyi Günde Kötü Günde dizisinde çalan şarkıları bu konumuzda derliyoruz. Çıkan tanıtım fragmanlarında öncelikle Nil Karaibrahimgil’in seslendirdiği ”Ben Ona Resmen Aşığım” şarkısı çalmıştı. İyi Günde Kötü Günde tanıtım fragmanında Elçin Sangu dizi için şarkı seslendirdi. Elçin Sangu’nun ”Koyverdun Gittun Beni” şarkısı sözleri ve videosu da konumuzda sizlerle. İyi Günde Kötü Günde dizisi elbise markaları

İyi Günde Kötü Günde dizisinin tüm müziklerini ve şarkılarına bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Dizinin tanıtım fragmanında çalan ben ona resmen aşığım isimli şarkıyı Nil Karaibrahimgil seslendiriyor. Tanıtım fragmanındaki müzik dışında iyi günde kötü günde dizisinin başında veya sonunda çalan şarkıyı kim seslendiriyor şarkının sözleri nedir gibi merak edilen sorulara da yeni bölümler ile birlikte burada yanıt vereceğiz.

İyi Günde Kötü Günde yeni tanıtım fragmanında ”koyverdun gittun beni” şarkısı çalıyor. Bu şarkıyı bu sefer Elçin Sangu’nun sesinden dinliyoruz. İyi Günde Kötü Günde dizisi yeni fragmanında çalan Koyverdun gittun beni şarkısı yıllarca dillere dolanan çok özel bir şarkı. Dizi de gelinliği ile terkedilen Leyla eski sevgilisinden hesap sorarken çalıyor bu şarkı.
iyi gunde kotu gunde dizisi afisi sarkilari
İyi Günde Kötü Günde dizisinde çalan koyverdun gittin beni şarkısı sözleri;
Koyverdun gittun beni oy,
Koyverdun gittun beni.
Allahundan bulasun oy,
Allahundan bulasun.

Kimse almasun seni oy,
Kimse almasun seni;
Yine bana kalasun.

Çiğerlerumi dağlar.
Hiç mi düşunmedun sen?
Hiç mi düşunmedun sen oy?
Sevduğun boyle ağlar,
Sevduğun boyle ağlar.

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Fragmanda Çalan Şarkı:

Star TV’de yeni sezonda ekrana gelecek olan iyi günde kötü günde dizisi fragmanında çalan şarkıyı Nil Karaibrahimgil söylüyor. Şarkının adı ise ben ona resmen aşığım. Şarkının sözlerinde sizlerle paylaşmak ve iyi günde kötü günde çalan tüm şarkı ve müzikleri sözleri ile ve kimin söylediği ile birlikte burada sizlere düzenli olarak yazacağız.

Sizler de iyi günde kötü günde dizisinde çalan şarkı ve müzikleri bizden talep edebilir aşağıdaki yorum kısmına isteklerinizi yazabilirsiniz. Örneğin iyi günde kötü günde dizisi bir bölümün başında çalan şarkıyı kim söylüyor ya da iyi günde kötü günde dizisinde çalan yabancı şarkı nedir gibi istek ve düşüncelerinizi bekliyoruz.Iyi Gunde Kotu Gunde Dizisinde Calan Sarkilar Muzikler

İyi Günde Kötü Günde dizisi fragmanda çalan ben ona resmen aşığım şarkısı sözleri

Sanki O Putmuş Gibi
Hayat Sırf Buymuş Gibi
Hem Aç Hem Tokmuş Gibi
Hem Var Hem Yokmuş Gibi
Ben Ona Resmen Aşığım
Onu Benden Almasınlar
Bize Bulaşmasınlar
Arayıp Sormasınlar
Kıskandırıp Durmasınlar
Ben Ona Resmen Aşığım
Hem Ilk Hem Sonmuş Gibi

En Güzeli Oymuş Gibi
Bunca Yıl Beklemiş Gibi
Beklediğime Değmiş Gibi
Ben Ona Resmen…
Şeytanla Bir Olmuş Gibi
“Küt!” Diye Gidecek Gibi
Her Yöne Sapacak
Ne Yap Desen Yapacak Gibi
Ben Ona Resmen Aşığım
İyi Ki Yapmışım!

İyi Günde Kötü Günde dizi müziği şarkısı

İyi Günde Kötü Günde Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Star Tv) de yeni sezon dizisinin tüm istek şarkıları türküleri yerli yabancı müzikleri burada olacak. Ayrıca İyi Günde Kötü Günde Dizisi Oyuncu kadrosu için konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler