İyi Günde Kötü Günde Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehir Semt

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehir Semt… Yakında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan İyi günde kötü günde dizisi çekimleri başladı. İyi günde kötü günde dizisi nerede çekiliyor, hangi ilimizin hangi ilçesinde, semtinde Mahallesinde sahneler yer alıyor, bu bilgimiz de resimlerle sizlerle paylaşmaya çalışacağız.  iyi gunde kotu gunde dizisi reytingleri nasil

İyi günde kötü günde dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi semtte?

İyi günde kötü günde dizisi O3 Medya yapımcılığında yayınlanırken yönetmenliğini Barış Erçetin yapıyor. Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil yazıyor. İyi günde kötü günde dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor. İyi günde kötü günde dizisi oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Mehmet Ozan Dolunay, Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri önceki gün başladı.

iyi gunde kotu gunde dizisi cekim mekanlari seti nerede

İyi günde kötü günde dizisi nikah masasında terk edilen Leyla’nın hayatını anlatacak. Leyla nikah masasında terk edildiği yetmezmiş gibi o adamın düğününü organize etmek zorunda kalır. Evleneceği adam ile kendi hayallerini kurarken bu sefer gelinliğin içerisinde başkası olması için organize yapacak, güzel bir düğün hazırlayacaktır eski sevgilisine.

Dram tarzında olacak İyi günde kötü günde dizisi arasına komedi, intikam, hırs duyguları da serpiştirilecektir. İyi günde kötü günde dizisinde Leyla karakterini Elçin Sangu canlandırırken evleneceği adam ve onu nikah masasında terk eden adam karakterini Ozan dolunay ve Ozan dolunay’ın yeni sevgilisi Yasemin Allen olacaktır. Üçlü bir aşk üçgenini konu alacak ve seyirciye aslında bildiği duyguları hatırlatacaktır.

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Leyla ailesi ile birlikte yaşıyor. Leyla’nın yaşadığı evde de çokça sahne yer alıyor. Balkonu ve manzara yeşiller içinde oluşu da seyirci tarafından beğenildi. Leyla’nın evi nerede bilgilerine ulaşılınca konumuza eklenecektir.

iyi gunde kotu gunde dizisi nerede cekiliyor leylanin evi nerede

İyi günde kötü günde dizisi çekim mekanları

İyi günde kötü günde İstanbul’da çekilecek. İstanbul’da bir düğün organizasyon şirketinde çalışan Leyla yani Elçin Sangu düğün organizasyonları yaptığı için genel olarak düğün salonlarında, kafe, restoranlarda kendi evinde çiçekçilerde organizasyon şirketinde sahneleri olacaktır.  İyi Günde Kötü Günde dizisinde Neriman ve Yasemin koşu yapıyor. İstanbul’da Rumeli Hisarı sahilinde yapılan bu çekimlerde çok güzel bir manzara bulunuyor. Rumeli Hisarı manzara eşliğinde yapılan çekimler diziye renk katmış.  iyi gunde kotu gunde dizisi cekim adresi seti nerede

Elçin Sangu’nun enerjisi ile güzel bir hale gelecek dizinin çekimleri başladı ve yakın zamanda Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Bizler de fragman yayınlandığında sizlerle nerede çekildiğini resimlerini paylaşacağız. Dizinin setinden gelen fotoğrafları da şimdilik sizlerle paylaşıyoruz. Dizinin çekim mekanları buralardan farklı olmakla birlikte tanıtım fragmanında yer alan tüm resimleri çekim mekanlarını konumuza ekleyeceğiz.

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini merak edenler için detaylıca inceledik. Tıklayın >> İyi Günde Kötü Günde Dizisi Oyuncu Kadrosu

Etiketler