İyi Fikir Yeni Sunucusu Seval Çöpür Kimdir? (TRT Sunucusu)

3 Yorum 830 kez izlendi

Seval Çöpür adını daha önce sunmuş olduğu TRT ana haberlerde duyanlarınız olmuştur. Ancak son günlerde İyi fikir programının sunuculuğunu da yapmaya başlayacak olan Seval Çöpür kimdir hangi haberleri ve programları sundu bu konularda sizlere bilgiler vererek İyi Fikir programına soru sormanız için detayları ve TRT 1 ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı ‘İyi Fikir’in yeni sunucusu Seval Çöpür hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

İyi Fikir Yeni Sunucusu Seval Çöpürİyi Fikir Yeni Sunucusu Kim Oldu?

İyi Fikir Yeni Sunucusu yine değişti. Daha önce sunuculuğunu Esra Harmanda, Züleyha Ortak, Ece Erken ve son olarak Pelin Çift gibi ünlü isimlerin sunduğu fikir programı İyi Fikir yeni bir sunucuyla anlaştı. İyi Fikirde aktüel haberlerden ev bütçesine, sağlıktan güzellik önerilerine kadar hayata dair her şeyin konuşulduğu programın yeni sunucusu Seval Çöpür oldu. İyi Fikir Yeni Sunucusu olan Seval Çöpür kimdir hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İyi Fikir Sunucusu Seval ÇöpürSeval Çöpür kimdir?

Önceki sezonlarda Erhan Çelik’ten sonra TRT ana haberi sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken Seval Çöpür hakkında bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Seval Çöpür 25 Haziran 1982 tarihinde Adapazarı ilimizde dünyaya gelmiştir. Seval Çöpür İstanbul Üniversitesinde kimya mühendisliği okumuş ancak daha sonra TRT bünyesinde özel diksiyon dersleri ve hitabet sunuculuk dersleri aldıktan sonra bir müddet TÜBİTAK Proje Bölümünde görev yapmıştır.

Seval Çöpür İyi Fikir Sunucusuİstanbul Medya Akademisinde de eğitim alan Seval Çöpür televizyonda ilk olarak 2010 yılında TRT Spor kanalında göreve başlamış ve spor spikerliği yapmıştır. Hem sunum tarzı hemde diksiyonu çok beğenilen Seval Çöpür 2011’de TRT ana haberi sunmaya başlamıştır. Daha sonra Erhan Çelik’in TRT ana haberden ayrılmasıyla yeniden ana haberleri sunmaya başlayan Seval Çöpür ailesinin üç kızından birisidir. Seval Çöpür baba tarafından aslen Kars’lı, Annesi ise Adapazarlı’dır.

Seval Çöpür hayatı hakkında bilgilerSeval Çöpür’ün burcu Yengeç’tir. Sosyal medyada da oldukça aktif olan Seval Çöpür instagram hesabından paylaşımlar yapmaktadır. Seval Çöpür İnstagramı: https://www.instagram.com/sevalcopur Seval Çöpür İyi Fikir Programının bundan sonraki sunuculuğunu yapacak olan güzel sunucudur. Sizlerde merak ettiklerinizi ve İyi Fikir programı hakkında yorum ve görüşlerinizi Seval Çöpür aracılığı ile aşağı yazabilirsiniz.

Seval Çöpür kimdirSeval Çöpür hayatı hakkında bilgileri sizlere kısaca yazmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir hem İyi Fikir programı hakkında hem de Seval Çöpür hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizce sunumu güzel mi nasıl buldunuz Seval Çöpür‘ü?

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Adnan şahin

    Çok samimi buluyorum sizi. Başarılar diliyorum. Sizi bugün farkettim. Hayati inanç hocamızla sohbetiniz çok hoşuma gitti.

  2. Seval hanım merhaba programınız ne zaman başlıyor, kolaylıklar dilerim selamlar saygılar.

Etiketler