İyi Aile Babası Yağmur Kimdir? (Bahar Şahin)

Kanal D’de yayınlanacak olan ve konusu ile büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı hedefleyen İyi Aile Babası dizisinde en çok merak uyandıran karakterlerden bir tanesi de Yağmur karakteri oldu. Bizler de bu konumuzda İyi Aile Babası dizisinde yer alan Yağmur karakteri ile ilgili bilgiler paylaşacağız. İyi Aile Babası Yağmur Kimdir? sorusu ve akıllara takılan tüm soruların yanıtını sayfamızda topladık.

İyi Aile Babası Yağmur Karakteri

İyi Aile Babası Yağmur KarakteriGüncelleme: Bahar Şahin Koronavirüse yakalandığı için bir süre setlerden uzak kalmak istediğini belirterek rol aldığı İyi Aile Babası dizisinde ayrıldı. İyi Aile Babası Yağmur rolünü Bahar Şahin yerine diziye yeni katılan Eslem Akar canlandıracak.

Ailesinin en büyük kızı olan Yağmur karakteri hem güzelliği hem de temiz kalbi ile pek çok izleyicinin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Yağmur, psikoloji son sınıf öğrencisidir. Son derece güzel ve temiz kalplidir. Annesine benzeyen Yağmur, ailesine çok düşkündür ve ailesini çok sevmektedir. Yağmur karakteri ile ilgili diğer detayları ise dizi başladığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İyi Aile Babası Yağmur Kimdir?

İyi Aile Babası Yağmur Kimdirİyi Aile Babası isimli dizide yer alan Yağmur karakterinin özellikleri gibi karaktere hayat veren oyuncu da izleyiciler tarafından merak uyandırdı. Dizide Yağmur karakterine güzel oyuncumuz Bahar Şahin hayat verecektir. Gelin hep beraber İyi Aile Babası dizisindeki Yağmur karakterine hayat veren Bahar Şahin’i yakından tanıyalım. İşte Bahar Şahin’in tüm bilgileri..

Bahar Şahin Kimdir?

4 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 12 yaşında ailesinin işeri sebebi ile İstanbul’a taşınmıştır. Ortaokul çağlarında tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Dizi, film ve tiyatro oyuncudur. 2015 yılından bu yana oyunculukla ilgilenmektedir ve ismini pek çok başarılı yapımlara yazdırmıştır. Yol Arkadaşım, Oda Diyorum gibi filmlerde kusursuz bir performans göstermiştir.Bahar Şahin Kimdir

Bahar Şahin Yer Aldığı Diziler

O Hayat Benim (Müge Atahan)
Lise Devriyesi (Işıl Yılmaz)
Kayıt Dışı (İnci)
Servet (Ferah Feza)
Zalim İstanbul (Ceren Yılmaz)
İyi Aile Babası (Yağmur)

Bahar Şahin Resmi İnstagram Hesabı

Bahar Şahin Resmi İnstagram HesabıYer aldığı projeler ile oldukça ün kazanmış olan güzel oyuncumuz Bahar Şahin, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve paylaşımlar yapmaktadır. Bahar Şahin’in resmi instagram hesabında 24 gönderisi ve 1,7 milyonda takipçisi bulunmaktadır. Bahar Şahin’in resmi instagram kullanıcı ismi : @baharsahiin

İyi Aile Babası Yağmur Kimdir? sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Dizide yer alan diğer oyunculara ise  İyi Aile Babası Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kim Kimdir? başlıklı konumuzdan bakabilirsiniz.

Etiketler