İyi Aile Babası Reyting Sonuçları Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu?

02.12.2020
438

3 Aralık 2020 Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen İyi Aile Babası dizisinin reyting sonuçlarına izlenme oranlarına ve diğer diziler ile karşılaştırmasını sayfamızda sizlere sunacağız. İyi Aile Babası Kanal D ekranlarında bir bölümü ile 3 Aralık günü ekrana gelecek. Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Timur Acar, Bahar Süer ve Salih Kalyon gibi oyuncuların yer aldığı İyi Aile Babası dizisinin reytinglerini ve izlenme oranlarına bu sayfada sizlere yazacağız.

İyi Aile Babası dizisi 3 Aralık 2020 perşembe günü ilk bölümü ile ekrana geldi. Kanal D de yayınlanan İyi Aile Babası dizisi 1. bölümde totalde 3.76 reyting oranı ile 14. sırada yer alabildi. Bu düşük reyting ile açılış yapan İyi Aile Babası dizisinin çok uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz. Yakın zamanda erken final haberi gelirse şaşırmayız. Bu arada diğer izleyicilerin İyi Aile Babası dizisi hakkındaki görüşlerini İyi Aile Babası dizisini Nasıl buldunuz konumuzdan okuyabilirsiniz.

iyi aile babasi reytingleri yorumlari

İyi Aile Babası Reyting Sonuçları Nasıl?

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz aylarda Yeni Hayat isimli dizi ekrana gelmiş ancak 8. bölümde erken final yaparak ekrana veda etmişti. Reyting oranları düşük giden dizilerin erken final yaptığına şahit olmaya başladık. Kanal D’de perşembe akşamları yayınlanacak olan ve komedi tarzındaki İyi Aile Babası dizisinin reytingleri nasıl olacak yeteri kadar izlenecek mi izleyenlerin yorumları ile birlikte resmi reyting sonuçlarını sayfamızda sizlere sunacağız.

iyi aile babasi dizisi reytingleri nasil

İyi Aile Babası Reytingleri, Dizi İzlendi mi Tutuldu mu?

İyi Aile Babası dizisinin reyting sonuçlarını, resmi oranları ve izlenme paylarını buraya yazdığımız gibi diziyi izleyenler acaba beğendi mi oyunculuğu ve senaryoyu nasıl buldu gibi meraklı sorulara da yorum ve analizlerimiz ile yanıt vereceğiz. İyi Aile Babası dizisinin oldukça güçlü bir kadrosu bulunuyor. Böylesine tanındık ve bilindik oyuncuların bir arada bulunması İyi Aile Babası dizisinin yüksek reytingler alamasa da ekranda tutunacak bir reyting getirisi olabilir. İyi Aile Babası dizisinin alacağı reyting sonuçları ile birlikte sizler de bizi izlediyseniz yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

iyi aile babasi dizisi izlendimi

İyi Aile Babası perşembe günü izlenir mi reyting alır mı?

Perşembe akşamları reyting açısından oldukça zorlu bir gün. Geçtiğimiz sezondan beri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor gibi önemli diziler perşembe akşamı yayınlanıyor. Ayrıca Show TV ekranlarında Alev Alev isimli dizide oldukça yüksek reytinglere ulaştı. Böylesine yüksek reytingli dizilerin yer aldığı perşembe günü bakalım İyi Aile Babası dizisi yeteri kadar reyting alacak mı, izlenecek mi oranları nasıl çıkacak hep birlikte göreceğiz. Ancak bizim tahminimize göre İyi Aile Babası dizisi çok yüksek reyting oranları alamayacak. Çünkü basit senaryolu klasik diziler yerine Kardeş Payı tarzında esprili diziler izlemek istiyor.

İyi Aile Babası Dizisi Neden İzlenmedi Tutulmadı?

Perşembe akşamları yayınlanan İyi Aile Babası dizisinin güçlü diziler karşısında çok fazla şansının olmayacağını düşünüyoruz. Çünkü geçtiğimiz yıldan beri yüksek reyting oranlarına ulaşan diziler bu sezonda da başarılarını sürdürüyor ve yeni başlayan diziler kolay kolay tutunamıyor. Biz de İyi Aile Babası dizisinin çok yüksek oranlarda reyting alamayacağına ve kısa sürede erken final yapacağını düşünüyoruz.

iyi aile babasi dizisi izlendi mi tuttu mu ab total

İyi Aile Babası Dizisi Hakkında İzleyici Yorumları Görüşleri

Perşembe akşamları İyi Aile Babası dizisini izleyenler görüşlerini yazarak bizler ile paylaşabilir. Lütfen İyi Aile Babası dizisinin reytinglerini izlenme oranlarına yorum ve görüşleriniz ile birlikte aşağıya yazarak diğer okurlarımızın da fikir edinmesine yardımcı olunuz. Sizce ülkemizde komedi dizisi tutar mı, İyi Aile Babası dizisi bu anlamda yeterli oldu mu görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyoruz..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. biri dedi ki:

    Reklam arasında biraz izledim. Maalesef soğuk ve sıradan geldi. Çok sevdiğim oyuncular olmasına rağmen olabilecek en kısa sürede final yapacağına eminim. Olmamış…

  2. Eda dedi ki:

    Dizi yi hiç begnmedim tutmuya bilir