İyi Aile Babası Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbise Markaları

İyi Aile Babası dizisi Kanal D ekranlarının yeni komedi dizisi olarak ekrana gelecek. İyi Aile Babası dizisi oyuncularının kıyafetlerini, marka model ve fiyatlarını paylaşacağız. İyi Aile Babası dizisi başrol oyuncuları başta olmak üzere dizide yer alan tüm oyuncuların giydikleri kıyafetleri, kullandığı aksesuarları paylaşacağız. İyi Aile Babası dizisinin çekim yapılan evlerinde kullanılan aksesuarlarında resimlerini sizlerle paylaşarak bilgilendirmek istiyoruz.

Iyi Aile Babasi dizisi kiyafetleri markasi resimleri

İyi Aile Babası Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

Süreç Film imzalı olarak yayınlanan İyi Aile Babası dizisi yönetmenliğini Hakan Algül yaparken senaryosunu Tayfun Güneyer yazıyor. Kanal D ekranlarının yeni komedi dizisi olan İyi Aile Babası dizisi başrollerinde Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin ve Melek Baykal yer alıyor. Dizinin oyuncuları giydikleri kıyafetleri kullandıkları aksesuarların resimlerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

iyi aile babasi sevket coruk sebnem bozoklu (1)

İyi Aile Babası Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Bahar Süer ve Beste Bereket Kıyafetleri Fiyatları

İyi Aile Babası dizisi kadın başrol oyuncularından olan Şebnem Bozoklu dizide Melek Baykal’ın gelini olurken Çağlar Çorumlu’nun eşi olarak yer alacak ve kendini ailesinin mutluluğu için feda eden fedakar bir anne olacaktır. Şebnem Bozoklu genel olarak pantolon, gömlek tarzında giyinirken ev kıyafetleri ile görülecektir. Şebnem Bozoklu’nun İyi Aile Babası dizisinde giydiği pantolon, tişört, gömlek, pijama gibi ev kıyafetlerinin resimleri ve fiyatlarını konumuza sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

İyi Aile Babası dizisinde Melek Baykal kayınvalide rolünde yer alırken kıyafetleri orta yaş üstüne hitap edecektir. Melek Baykal İyi Aile Babası dizisinde genel olarak elbise, etek, bluz şeklinde giyinecek. Kıyafetleri orta yaş üstü seyirciler tarafından merak edilecektir ve bizlerde konumuzda paylaşarak onları bilgilendirmeye çalışacağız.

iyi aile babasi dizisi sebnem bozoklu kiyafetleri resimleri

İyi Aile Babası dizisi kadın oyuncuları olan Beste Bereket, Bahar Süer kıyafetleri ve kullandıkları aksesuarlar, kolye, bileklik, küpe, çanta, saat gibi resimleri marka ve fiyatlarını konumuza eklemeye çalışacağız.

İyi Aile Babası Bahar Şahin, Ecrin Su çoban, Rukan Demir Kıyafetleri Marka ve Resimleri

İyi Aile Babası dizisi genç oyuncularından olan Bahar Şahin, Rukan Demir kıyafetleri daha çok genç izleyiciler hitap edecektir. Mini etek, mini elbise, pantolon, bluz, elbise tarzında giyinecekler. İyi Aile Babası dizisi genç oyuncularının kıyafetlerini ve kullandıkları aksesuarları konumuza ekleyeceğiz.

iyi aile babasi dizisi oyuncu kiyafetleri resimleri

İyi Aile Babası dizisi çocuk oyuncusu olan Ecrin Su Çoban’ın kıyafetleri de çocuk izleyiciler tarafından oldukça merak edilecektir. Ecrin Su Çoban yakın zamanda Civil çocuk giyim markasının reklam filminde yer almıştı. Bu yüzden İyi Aile Babası dizisinde giyeceği kıyafetlerin genel olarak Civil marka olmasını düşünüyoruz. Civil marka kıyafetleri resimleri ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

iyi aile babasi timur acar salih kalyon kiyafetleri

İyi Aile Babası dizisinde rol alan Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin, Melek Baykal, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Bahar Süer, Beste Bereket, Rukan Demir ve Berke Üsdiken’in dizide giydikleri kıyafetlerin kullandıkları aksesuarları resimlerini ve fiyat bilgilerini konumuzda paylaşacağız. Her yeni bölümün ardından dizideki kıyafetlerinin resim ve fiyatlarını paylaşarak konumuzu güncelleyeceğiz. Sizler de İyi Aile Babası dizisinde gördüğünüz kıyafetlerinin resimlerini ve bilgilerine yorumlarınıza yazarsanız, araştırıp bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.

Yorum yaz

17 Yorum

  1. Şebnem bozuklu son bölümünde giydiği v yakalı arka detaylı oduncu bluz hangi markanın rica etsem yazarmısınız cok begendim

  2. Şebnem bozuklu son bölümünde giydiği v yakalı arka detaylı oduncu bluz hangi markanın rica etsem yazarmısınız 😊😊

  3. şebnem Bozoklunun son bölümde giydiği V yakalı arka tarafında detay olan oduncu gömlek tarzı hangi marka acaba

  4. şebnem bozoklunun son bölümde giydiği V yakalı arka detaylı kırmızı oduncu gömleğin markası nedir acaba

Etiketler