İyi Aile Babası Çilem Hemşire Kimdir? (Rukan Demir)

18.11.2020
452

Kanal D‘nin yeni dizilerinden bir tanesi olan İyi Aile Babası dizisi hem konusu hem de oyuncuları ile seyircilerin dikkatini çekti. Dikkat çeken karakterlerden bir tanesi ise Çilem Hemşire oldu. Bizde okurlarımız için Çilem hemşireyi daha yakından sizlere tanıtacağız. İşte İyi Aile Babası dizisi Çilem hemşire karakteri ile ilgili tüm detaylar..

İyi Aile Babası Çilem Hemşire Karakteri

İyi Aile Babası Çilem Hemşire KarakteriÇilem hemşire, aile kliniğinde yardımcı hemşiredir. Genç bir hemşire olan Çilem çok saf olmasının yanında çok sakardır. Sosyal medyaya özellikle de instagrama karşı özel bir ilgisi bulunmakta ve sürekli olarak instagram hesabı ile uğraşmaktadır. Saflığı ile bizi zaman zaman güldürecek olan Çilem hemşire karakterinin ilerleyen bölümlerde bakalım başına neler gelecek?

İyi Aile Babası Çilem Hemşire Kimdir?

İyi Aile Babası dizisinde en çok sevilmesi beklenen karakterlerden olan Çilem hemşire karakterine hayat verecek olan oyuncu da oldukça merak edildi. Çilem hemşire karakterine güzel oyuncumuz Rukan Demir hayat verecektir. Gelin şimdi de sizlerle beraber Rukan Demir’i tüm detayları ile daha yakından tanıyalım. Rukan Demir kimdir? kaç yaşındadır? dizileri, sosyal medya hesabı ve dahası..Rukan Demir Kimdir

Rukan Demir Kimdir?

6 Haziran 1996 yılında İstanbul’da doğmuş olan Rukan Demir, İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. New York Lee Strasberg enstitüsünde ise oyunculuk eğitim almıştır. Küçük yaşlardan itibaren oyunculukla ilgilenmek istemiştir. Duygu Başaran menajerliğin oyuncularındandır. Daha önce kısa bir filmde ve bir kaç reklam filminde yer almasının dışında herhangi  bir dizide yer almamıştır.

Rukan Demir Dizileri

2020 – İyi Aile Babası (Çilem Hemşire)
Tat Ketçap Reklamı
Migros Reklamı

Rukan Demir Resmi İnstagram Hesabı

Rukan Demir Resmi İnstagram HesabıOyunculuk sektöründe henüz yeni olan yetenekli oyuncumuz Rukan Demir, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Rukan Demir’in resmi instagram hesabında 50 gönderisi ve 1.432 takipçisi bulunmaktadır. Rukan Demir’in resmi instagram hesabı kullanıcı ismi : @rukandemir

İyi Aile Babası Çilem Hemşire Kimdir? sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizin de İyi Aile Babası Çilem hemşire karakteri hakkında sorularına yanıt verebiliriz. Sorularınızı, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz. . İyi Aile Babası Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kim Kimdir? başlıklı konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.