İsmail Küçükkaya Fox Tv’den Neden Ayrıldı, Geri Dönecek mi?

24.08.2022
764

İsmail Küçükkaya Fox Tv’den neden ayrıldı? Geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. 2013 yılından itibaren hafta içi her sabah ‘Çalar Saat’ programıyla izleyici karşısına çıkan İsmail Küçükkaya Fox Tv’den ayrılmıştır. Kanalın marka yüzü haline gelen İsmail Küçükkaya’nın Fox Tv’den ayrılma sebebi ve geri gelip gelmeyeceği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve İsmail Küçükkaya Fox Tv’den neden ayrıldı? Geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İsmail Küçükkaya Fox Tv’den Neden Ayrıldı?

Başarılı gazeteci İsmail Küçükkaya, 2013’ten beri Fox Tv’de yayınlanan Çalar Saar programını sunmaktadır. İsmail Küçükkaya’nın 29 Ağustos’ta yeni sezonu açacak FOX Haber’le yola devam etmesi bekleniyordu. Ancak İsmail Küçükkaya, Fox Tv ile yollarını ayırmıştır. Çalar Saat izleyicileri tarafından bu ayrılığın sebebi de merak edildi. İsmail Küçükkaya, Fox Tv’den kendi istediği ile ayrılmıştır.İsmail Küçükkaya Fox Tv'den Neden Ayrıldı, Geri Dönecek mi?

İsmail Küçükkaya Fox Tv’ye Geri Gelecek Mi?

2013 yılından beri her sabah Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan İsmail Küçükkaya Çalar Saat programını sunmaktaydı. Fox Tv’nın yüzü haline gelen İsmail Küçükkaya’nın bu sezonda Fox Tv’de olması bekleniyordu. Ancak son çıkan haberlere göre başarılı gazeteci Fox Tv ile yollarını ayırmıştır. İsmail Küçükkaya, başka bir kanalla anlaşma sağlamıştır ve Fox Tv’ye geri gelmeyecektir.

İsmail Küçükkaya Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak?

İsmail Küçükkaya Fox Tv’ye geri gelmeyecektir. Bunun sebebi de gazeteci İsmail Küçükkaya’nın başka bir kanalla anlaşma yapmasıdır. İsmail Küçükkaya’nın yeni sezonda hangi kanalda olacağı da merak edildi. Başarılı gazeteci Halk TV’de izleyici karşısına çıkacak ve 12 Eylül’den itibaren sabah haberlerinin yanı sıra haftada bir akşam yayınlanacak söyleşi programında da sunuculuk yapacaktır.

İsmail Küçükkaya Fox Tv’den neden ayrıldı? Geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.