İsmail Küçükkaya Çalar Saat Programında Neden Yok Ayrıldı Mı?

02.11.2020
553

İsmail Küçükkaya Çalar Saati Neden Sunmadı, Fox TV den Ayrıldı Mı? İsmail Küçükkaya Çalar Saat Programında Neden Yok Ayrıldı Mı? Fox TV’nin demirbaşı olan İsmail Küçükkaya koronavirüse yakalandı. Fox Haber’in sevilen sunucusu İsmail Küçükkaya hafta içi her sabah sunduğu Çalar Saat programını bir süre sunamayacak. Onu ekranda göremeyen seyirciler nedenini merak etmiş ve İsmail Küçükkaya FOX TV’den ayrıldı sanabilir diye sizleri bilgilendirmek istedik.

Ismail Kucukkaya koronavirus oldu

İsmail Küçükkaya Çalar Saat Programında Neden Yok?

Fox TV’nin sevilen haber sunucusu olan İsmail Küçükkaya koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. En son 29 Ekim perşembe günü haberini sunan İsmail Küçükkaya 30 Ekim cuma günü yayına çıkmayarak koronavirüs testi yaptırdığını ve sonucunu beklediğini söylemişti. İsmail Küçükkaya’nın koronavirüs testi pozitif çıktı ve bir süre kendisini karantinaya aldığını söyledi.

Bu yüzden koronavirüs testi negatife dönene kadar Çalar Saat haber programını İsmail Küçükkaya sunmayacak. İsmail Küçükkaya’nın yerine Fox TV’nin haber sunucularından birisi programın sunuculuğunu üstlenecek. ismail kucukkaya calar saati sunmayacak

Çalar Saat Programını İsmail Küçükkaya Yerine Kim Sunacak?

FOX TV’de hafta içi her gün sabah saat 8’de yayınlanmaya başlayan Çalar Saat haber programı sunuculuğunu koronavirüs testi pozitif çıktığı için bir süreliğine İsmail Küçükkaya sunmayacak. İsmail Küçükkaya’nın sunmadığı dönemde Çalar Saat programı yayınlanmaya devam edecek. Çalar saat haber programı sunuculuğunu Fox TV’nin haber sunucusu olan İlker Karagöz üstlenecek. İlker Karagöz Çalar Saat hafta sonu programını sunan isim hafta sonu sunduğu Çalar saat programını İsmail Küçükkaya iyileşene kadar hafta içi de sürdürecek.

ilker karagoz calar saat haftaicini sunacak

Çalar saat haber programını İlker Karagöz’ün sunmasını beğendiniz mi? Sizce Çalar Saat haber programını İlker Karagöz mü sunmalı yoksa İsmail Küçükkaya en yakın zamanda Çalar saat programına geri mi dönmeli? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.