İncir Ağacı Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlarınız Nedir?

İncir Ağacı Dizisi TRT1 de 14 Ekim pazartesi gününden itibaren saat 15.00 da başlayacak. Dizinin alacağı reyting oranları ve izlenme sonuçları herkes tarafından merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarını hedefleyen dizinin alacağı reyting oranları TRT ekranlarında yeni başlayan Seksenler dizisini de oldukça etkileyecek. Çünkü her iki dizi ardı ardına ekrana gelecek. Bu konumuzda İncir Ağacı Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu, erken final mi yapar, Yorumlarınız Nedir? diye merak edip sizlerle birlikte yanıtlar arayacağız.

İncir Ağacı Dizisini beğendiniz mi nasıl buldunuzİncir Ağacı Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl?

İncir Ağacı Dizisinin başlayacağı saat oldukça kritik bir zamanlama. Çünkü o saatte bir çok kanalda kadınlar için programların başladığı bir saat. Atv de Esra Erol, Fox Tv de Zuhal Topal, Show tv de Zahide Yetiş gibi ünlü sunucuların programları ekrana geliyor. Böyle bir saatte günlük bir dizi tutar mı emin olamadık ancak İncir Ağacı dizisi hem kadro olarak hemde konu olarak oldukça güzel bir seçenek olabilir. Yani İncir Ağacı Dizisi alacağı reytinglerle herkesi şaşırtabilir.

İncir Ağacı Dizisi Reytingleri 14 Ekim Pazartesi ilk bölümde nasıldı? Total: 0.51 reyting oranı ile 75. sırada yer aldı.İncir Ağacı dizisi reytingleri

Bu sayfada İncir Ağacı dizisinin 14 Ekim pazartesi gününden itibaren alacağı reyting sonuçlarını sizlerle paylaşarak dizinin izleyici tarafından beğenilip beğenilmediğini, konusunun ve oyuncularının nasıl bir izlenme oranı aldığını ve dizinin devam edip etmeyeceğine dair gelecek planlarını sizlerle paylaşacağız. Bildiğiniz üzere günlük diziler için ilk iki hafta oldukça önemli. İncir Ağacı dizisi ilk 2 haftada beklentilerin üstünde reytingler alırsa uzun süre devam edecektir. Ancak ilk 100 program arasında giremez ve beklentilerin çok altında reyting alırsa o zaman İncir Ağacı dizisiyle ilgili olumsuz bir durum ortaya çıkabilir. O zaman da İncir Ağacı dizisi erken biter mi, kısa sürede erken final kararı mı alacak gibi sorular sorulmaya başlanır..

İncir Ağacı Dizisi izlendi mi nasıl reyting aldıİncir Ağacı Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu? Reytingleri Nasıl?

Aslında bu sezon günlük diziler için pek de iç açıcı olmayan bir sezon diyebiliriz, gerek dizilerin verimsiz olması gerekse uzun yıllar devam eden günlük dizilerin de bir bir final yapmasıyla insanlar yeni günlük dizilere pek alışamadı galiba. Kanal 7 de devam eden ve 5 yıl süren Elif dizisi bu sezon yayınlanmıyor, 7 yıl süren Star tv günlük dizisi Beni Affet de bu sezon yok. Ancak yeni başlayan diziler eski günlük dizilerin boşluğunu bir türlü dolduramadı. Kanal D de yaralı kuşlar, Star tv de Sevdim Seni Bir kere gibi günlük diziler eski dizilerin yerini dolduramadı ve hala izleyiciler o dizileri özlüyor. İncir Ağacı dizisinin çok iyi bir reyting alarak bu boşluğu doldurmasını ümit ediyoruz. Dizinin alacağı hem günlük hem de haftalık reytingleri ve izlenme oranlarını burada sizlerle paylaşacağız.

İncir Ağacı Dizisi Erken Final Yapar mı? Yorumlarınız nedir?İncir Ağacı Dizisi Reytingleri Nasıl

TRT ekranlarındaki İncir Ağacı dizisinin alacağı tüm izlenme oranlarını ve reytingleri burada sizlere sunacağız. Ancak dizinin ilk başlarda yüksek oranlar almayacağını şimdiden söyleyebiliriz. Ancak zamanla yükselebilecek ve halın gönlüne girecek bir İncir Ağacı dizisinin hem yüksek oranlarda reytingler alabileceği hemde sıralamada oldukça yükseklere tırmanabileceğini söyleyelim. Ancak tüm gelişmelere rağmen dizi hala düşük reytinglerde kalır ve izleyici toplayamazsa bu kez İncir Ağacı dizisinin erken final yapmaktan başka çaresi kalmamış demektir.

TRT genellikle dizilere sonuna kadar sahip çıkan bir dizi, geçmiş yıllarda Egenin hamsisi ve benzer dizileri uzun süre idare etmiş bir kanal olan TRT1 şimdide İncir Ağacı dizisine uzun süre tahammül edebilir, zaten bu diziyi kaldırsa yerine ekleyeceği başka bir program veya yüksek reyting alacak bir dizi bulunmuyor. O yüzden elindeki dizi olan İncir Ağacı ile yoluna devam edecek diye tahmin ediyoruz. İncir Ağacı dizisinin erken final yolu ancak yeni dizileri gündemine almasıyla gerçekleşebilir. Eğer böyle olursa bir müddet sonra İncir Ağacı dizisi var mı yok mu neden yayınlanmıyor bitti mi, İncir Ağacı dizisi erken final mi yapacak neden tutulmadı bitti mi bitecek mi gibi meraklı sorular sorulmaya başlanacaktır.

İncir Ağacı Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlarınız Nasılİncir Ağacı dizisinin Oyuncu kadrosunda kim kimdir?

Oldukça iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan İncir Ağacı dizisinin ekibinde şu isimler bulunuyor: Eren Pekgöz (Tarık Hoca) Yılmaz Ceylan (Şefik) Çırak Ali Emel Bertan (Refika) Murat Demirkıranlardan (Şöhret) Aylin Kılınçarslan (İsmet) Ece Baliç (Perihan) Faruk Pakiş (Yavuz) Sidal Damar (Kerime) Özlem Güveli (Neriman)
Jale İsmail Umut Açabuğa (Kahveci Recep) Fatoş Polat (Mesude) Ali Baba (Güntekin) Mina Derman (İnci) Fatih Hürkan (İpsiz Vefa) Buket İncigöz (Suzan) Enzel Damla Tombak (Belgin) Burakhan Yılmaz (Orhan) Arif Nazim (Cemal Usta).. İncir Ağacı dizisinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> İncir Ağacı dizisi Oyuncu KAdrosu ve Karakterleri

İncir Ağacı dizisinin nerede çekimlerini yapıldığını, İncir Ağacı dizisi çekildiği yerlerin nereler olduğunu, İncir Ağacı Dizisi nerede çekiliyor konumuzda uzunca sizlere yazdık. İncir Ağacı dizisi iyi bir izlenme oranı alır ve uzun süre devam ederse dizini çekildiği yerlerde merak konusu olacaktır. Bu konuda merak edenler ve dizinin çekim yerlerini sorgulayanlar için özel bir içerik hazırladık. Tıklayın >> İncir Ağacı Dizisi Nerede çekiliyor hangi mahalle?

İncir Ağacı Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlarınız Nedir? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak bizlerle paylaşın. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

İncir Ağacı Dizisi Reytingleri 14 Ekim Pazartesi ilk bölümde nasıldı?İncir Ağacı dizisi reytingleri

Etiketler