İncir Ağacı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapıp Bitecek?

Reyting sonuçları pek parlak olmayan ancak sevimli bir günlük dizi olarak yoluna devam eden İncir Ağacı Dizisinin son almış olduğu düşük reytinglerden sonra akıbeti merak edilmeye başlandı. İncir Ağacı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapıp kaçıncı bölümde Bitecek? gibi meraklı soruları yanıtlamak ve güncel reyting sonuçlarından yola çıkarak dizinin biteceği tarihi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İncir Ağacı Dizisi Ne Zaman Final Yapıp Bitecekİncir Ağacı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

TRT ekranlarında hafta içi her gün saat 15.00 da ekrana gelen İncir Ağacı dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yaparak ekranlara veda edeceği hakkında meraklı sorular sürekli soruluyor. İncir Ağacı dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu olarak oldukça sevilen ve beğenilen bir dizi. Günlük dizi olduğu için her gün izlemek ancak ev kadınları için mümkün gözüküyor. Ancak buna rağmen kısa sürede belli bir izleyici kitlesi elde eden İncir Ağacı dizisi beklentilerin altında reyting aldığı için acaba erken final yapar mı düşük reyting alan İncir Ağacı dizisi kısa sürede final yaparak ekrana veda mı edecek gibi sorular merak edilmeye başlandı. Öncelikle İncir Ağacı dizisinin almış olduğu reytingleri sizlerle paylaşmak istiyorum:

İncir Ağacı Dizisi Kaç Bölüm Sürecekİncir Ağacı 28 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri

İncir Ağacı dizisinin Reyting sonuçlarına baktığımızda genellikle bir oranına yaklaşan Total reyting aldığını görüyoruz. 28 Ekim Pazartesi günü de İncir Ağacı dizisi 0.75 total reyting ile 77. sırada yer aldı. Aslında bu oran 1 günlük dizi için oldukça düşük bir rakam. Çünkü genellikle diziler hem oyunculara ödedikleri ücretler hem de kanala maliyetlerinden dolayı en az 3 oranında Total reyting almaları gerekiyor. Bu oranın altında kalan diziler genellikle kanala kar değil zarar ettiriyor. Ancak buna rağmen TRT kar odaklı çalışmadığı için zarar etse bile bir dizi hemen erken final yaptırmıyor. İşte İncir Ağacı dizisinin son günlerde almış olduğu reytingler ve ilk 100 program arasında sıralaması söyle:İncir Ağacı dizisi Reyting sonuçları

İncir Ağacı Dizisi Erken Final Yapar mı?

Yukarıda görmüş olduğunuz reytinglere göre İncir Ağacı dizisinin kısa sürede erken final yaparak yayına son vermesi gerekiyor ancak TRT yukarıda bahsettiğimiz gibi kısa sürede erken final taraftarı olmadığı için dizileri genellikle sezon sonuna kadar idare ediyor. Kar amacı gütmeyen TRT kanalında yayınlanan İncir Ağacı dizisinin kesin olarak kaçıncı bölümde biteceği final yapacağını hiç kimse bilmiyor. İncir Ağacı Oyuncuları Kadrosu için Tıklayın >> İncir Ağacı dizisi Oyuncu Kadrosu

İncir Ağacı Dizisi erken final mi yapacakTahminimize göre sezon sonuna kadar anlaşması bulunan İncir Ağacı dizisinin 2020 yılının mayıs ayı sonunda Ramazan Bayramı öncesinde bitmesini tahmin ediyorum. Ancak bu tarihten önce özel bir gelişme olur ve İncir Ağacı dizisi erken biterse bu konuda sizlere detaylı bilgilendirme ve açıklama yapacağım. Onun dışında İncir Ağacı dizisine erken final yapması veya diziyi kısa sürede bitirilmesi şimdilik gündemde bulunmuyor.

Sizlerde İncir Ağacı dizisinin geleceği hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak incir ağacı dizisini izleyen diğer ziyaretçilerimize fikirlerinizi yazabilirsiniz. İncir Ağacı dizisi ile ilgili yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Yorum yaz

11 Yorum

  1. Ben ilk defa dizi izliyorum çook beyendim lütfen devam etsin özelikle orhan ve hasret kavuşmak istiyoruz

  2. Incir agaci 6 nidan pazaryesi gosterilmedi. Yayin akisinda sabah beste gözüküyordu. Acaba virüsten dolayı c3kimler mi durdu bildiğiniz var mı?

  3. incir agaci dizisi final yaparsa üzülürüm Kerime cok iyi bir kiz Orhanda öyle babalarida cok iyi bir insan , ama Bekir çok kötü biri.

  4. İncir ağacı çok güzel bir günlük dizi. Bitmesini istemiyorum. Şimdiden herkese başarılar diliyorum.

  5. İncir ağacı dizisini çok seviyorum aynı bizim çocukluğumuzdaki gibi lütfen bitmesin uzun yıllar sürsün dizimiz.

  6. Avatar Şule Demirtaş

    Severek izledigim ,izlerken gençliğimi anımsadığım,oyuncu kalitesini beğendiğim, herkese izlemesini tavsiye edeceğim bir dizi..Emeği geçenlere teşekkürler ediyorum..65 yaşındayım..İlk defa günlük bir diziyi izliyorum..İşallah izleyici kitlesi artar ve yayından kalkmaz…

Etiketler