İnce Memed Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Kanalı

30.07.2020
720

Gold Film imzalı İnce Memed dizisi tekrardan gündemde. Şu sıralar ekrana gelen Bay Yanlış dizisi ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında oldukça ciddi bir talep gören Gold Film yeni sezon için İnce Memed dizisini ekrana koymaya çalışıyor. Bu sayfamızda İnce Memed dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini sizler için detaylıca yazmaya çalışacağız.

Çilek Kokusu, No: 309 ve Erkenci Kuş gibi başarılı dizilere imza atan Gold Film yapımcısı Faruk Turgut Bay Yanlış dizisinden sonra İnce Memed isimli yeni bir dizi daha hazırlıyor. İnce Memed dizisi geçmişten yola çıkarak günümüzde var olan güzel bir hikayeyi konu alacak. İçinde hem aşk hem de dramın yer alacağı İnce Memed dizisi Gold Film tarafından hazırlanacak. Ince Memed dizisi burak deniz rol alacakmi

Uzun zamandır hazırlık aşamasında olduğu belirtilen İnce Memed dizisinin hayata geçmesi için yoğun bir çalışma başladı. İnce Memed dizisi için birçok oyuncu ile görüşmelere başlayan Faruk Turgut ilk olarak Burak Deniz’e teklif götürdü. Ancak oyuncu dijital platform için çekmiş olduğu dizi nedeniyle şimdilik olumlu yanıt veremedi.

İnce Memed Dizisi Oyuncuları

Burak Deniz’e teklif gittiğinin ortaya çıkmasıyla birlikte İnce Memed dizisinin hazırlık çalışmaları hızlandı. Son yıllarda oldukça popüler dizi oyuncularından birisi olan Burak Deniz BluTV için çektiği dizi dışında TV içinde bir dizi çeker mi zamanla göreceğiz. Burak Deniz BluTV ekranları için çekilen Yarım Kalan Aşklar dizisinde rol aldığı için bir süre İnce Memed dizisinden gelen teklife uzak kalacak gibi görünüyor. Ancak hem yurtiçinde hem de yurtdışında Burak Deniz oldukça sevilen oyunculardan birisi olduğu için yapımcının İnce Memed dizisi için Burak Deniz’i bekleyeceği de düşünülebilir. gold film ince memed dizisi oyunculari_1

Burak Deniz

Son olarak BluTV için hazırlanan Yarım Kalan Aşklar dizisinde başrolde oynayan Burak Deniz geçtiğimiz sezonda FOX TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde rol almıştı. Yarım Kalan Aşklar dizisi ile birlikte İnce Memed dizisinden gelen teklifi de Burak Deniz kabul ederse bu sayfada detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.

İnce Memed Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

Gold film tarafından 2020/2021 yeni sezon için düşünülen İnce Memed dizisi oyuncular belli oldukça karakterleri ile birlikte kadroyu sizler için yazmaya devam edeceğiz. İnce Memed dizisine yeni gelen oyuncular ile kadroya dahil olan tüm dizi oyuncularını bu sayfada sizlerle detaylı bir şekilde irdeleyeceğiz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?