İmkansız Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Tarihi

Bu konumuz İmkansız Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında. İmkansız dizisinin ne zaman, hangi kanal da yayınlanacağını, konusunu, nerede çekildiğini ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaşacağız. İmkansız dizisi, Oasis isimli kore dizisinden uyarlanacaktır. Sosyal medyada da oldukça ses getiren ve büyük ilgi görmesi beklenilen İmkansız dizisinin konusu, hangi kanalda yayınlanacağı, nerede çekildiği ve oyuncu kadrosu da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda İmkansız dizisinin ne zaman hangi kanalda yayınlanacağını, nerede çekildiğini, konusunu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaşacağız.

İmkansız Dizisi Oyuncu Kadrosu

İmkansız dizisi yeni sezonda Fox tv deMerakla beklenilen İmkansız dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Sadece başrol oyuncuları belli olan İmkansız dizinin kadın başrol oyuncusu Hazal Kaya olurken, erkek başrol oyuncusu ise Buğra Gülsoy olmuştur. Bizde sizler için İmkansız dizisinin başrol oyuncularını yakından tanıtacağız ve dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız. İşte İmkansız Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Hazal Kaya

Hazal Kaya İmkansız dizisi oyuncu kadrosundaİmkansız dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Hazal Kaya, 1 Ekim 1990 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi sahne ve gösteri sanatları yönetimi performans bölümüne giren oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 2006 yılında Sıla isimli dizi ile geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı 2008-2010 yılları arasında Nihal karakterine hayat verdiği Aşk-ı Memnu dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz, bu çıkışı Adını Feriha Koydum dizisiyle devam ettirmiştir. Daha önce birçok farklı kategoride ödüller alan Hazal Kaya, Bizim Hikaye, Kırık Kalpler Bankası, Bu Son Olsun, Acemi Cadı, Maral: En Güzel Hikayem gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Buğra Gülsoy

İmkansız dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Buğra Gülsoy, 22 Şubat 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuş ve Kıbrıs’ta bulunduğu süre içerisinde çeşitli Tiyatro oyunlarında yer almıştır. Oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik ve yazarlık yapan Buğra Gülsoy kamera karşısında ilk defa 2008 yılında Hepimiz Birimiz İçin isimli dizi ile geçmiştir. Kamera karşısında en son 2021 yılında Uyanış Büyük Selçuklu diziyle geçen oyuncumuz daha önce, Kızım, Azize, Aşk Yeniden, Eski Hikaye, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Unutulmaz, Acı Tatlı Ekşi, Cebimdeki Yabancı gibi projelerde de yer almıştır.Buğra Gülsoy İmkansız dizisi oyuncu kadrosunda

Mehmet Ozan Dolunay

İmkansız dizisi oyuncu kadrosuna Mehmet Ozan Dolunay dahil oldu. Foxtv de yayınlanan olan dizide rol alan Mehmet Ozan Dolunay 1990 İstanbul doğumludur. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Tatlı Küçük Yalancılar, Yüksek Sosyete, İyi Günde Kötü Günde, Zalim İstanbul, Menajerimi Ara ve Bizi Ayıran Çizgi dizi filmlerinde rol aldı.  Mehmet Ozan Dolunay instagram hesabı https://www.instagram.com/modolunay/?hl=tr mehmet ozan dolunay kimdir yeni dizisi immkansiz

İmkansız Dizisinin Konusu

Bir yandan eşinin ölümcül hastalığı ile mücadele ederken diğer yandan yoksulluk ve kaosa mahkum edilmiş insanlar ile ilgilenen bir adama, yakın bir arkadaşından teklif gelecektir. Teklifi ilk red etsede içeriğini görünce kabul edecektir. Hazırlıklara başlayan adam bir gurup mühendis ve potanikçi ile birlikte uzaya doğru hareket eder. Marsa ulaşan adam arkadaşının kayıp olduğunu öğrenecektir. Esrarengiz ölümler tuhaf olaylar ile karşı karşıya kalan adam arkadaşını aramaya başlar ve hikaye bu şekilde devam eder.

İmkansız Dizisinin Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Bilim kurgu türünde olması beklenilen İmkansız dizisi 2017 yılında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Oasis dizisinden uyarlanacaktır. Merakla beklenilen İmkansız dizisi yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Aşk Mantık İntikam dizisi beklenilen reytingleri alamazsa eğer İmkansız dizisi Cuma günü ekrana gelecektir.

İmkansız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı İmkansız dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı da merak edilmiştir. İmkansız dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşecektir. Dizinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır. Çekimlerin İstanbul’da yapılmasının sebebi ise, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi birçok sebebi vardır.

İmkansız Dizisinin Yapımcısı Ve Yönetmeni Kim?

İmkansız dizisinin yapımcılığını Medyapım üstlenmiştir. Daha önce oldukça başarılı işlere imza atan Medyapım bu sezonda oldukça iddialı bir diziyle adından sıkça söz ettirecektir. Medyapım imzası taşıyan ve FOX TV’de yayınlanacak olan İmkansız dizisinin yönetmen koltuğunda ise Arda Sarıgün oturacaktır.

Bu konumuzda sizler için İmkansız dizisi hakkında bilgiler verdik. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. İmkansız Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuz bu kadar.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. yaziyor yaziyor yaziyor kral ozi geri döniyor ismi ne olucak acaba yusuf olsun mu olsun.be yusuf kara olsun lüütfffennnnn

Etiketler