İlker Kaleli 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Konusu Oyuncu Bilgileri

04.07.2019
1.408

İlker Kaleli 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Konusu Oyuncu Bilgileri… İlker Kaleli Fox TV de çarşamba günleri yayınlanan Öğretmen dizisinde başrolde oynuyor. Yeni sezon dizileri netleşirken dizile için oyuncu arayışları tam gaz devam ediyor. Başrol oyuncuları için iddia isimler ile anlaşmalar yapılıyor. Dizinin tutmasına katkı sağlayan unsurlar arasında en önemli olanı başrol oyuncusu ve dizinin konusudur. Bu yüzden de dizi hazırlıkları yapılırken başrol oyuncusu arayışları çok önemlidir.

İlker Kaleli başrolünü oynadığı dizilerde her zaman popüler olmuştur. İlker Kaleli’nin başrol oyuncusu olduğu diziler her zaman reytinglerde başarılı oldu. İlker Kaleli aranan başarılı bir oyuncudur. Peki İlker Kaleli kimdir? Hayatı detaylı bilgisini sizlerle aşağıda paylaşıyoruz. İlker Kaleli bu zamana kadar hangi dizi filmlerde rol aldı? Yeni sezonda 2022-2023 yıllarında hangi proje de yer alacak bilgileri sizlerle.

İLKER KALELİ KİMDİR? 2023-2024 Yeni Dizisi

Dizilerin başarılı yakışıklı oyuncusu İlker Kaleli 1984 İstanbul doğumludur. İstanbul Kültür Üniversitesi‘nde Sanat Yönetimi okudu. Bu arada da Şahika Tekand‘ın kurduğu Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim aldı. 2006 yılında mezun oldu ardından Londra’ya gitti. Londra’da LAMDA’da (The London Academy Of Music And Dramatic Art) 3 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Londra’dayken aynı zamanda müzikle ilgilenmiştir.  DJ’lik yapmıştır. Yurtdışında reklam filmlerinde de rol almıştır.

İLKER KALELİ ROL ALDIĞI DİZİ FİLMLER

2012 yılında Türkiye’den dizi film teklifleri gelmiştir. Bu tekliflere sessiz kalamamış ve televizyon dünyasında ilk dizisi olan Son dizisinde rol almıştır. Bu dizi de Yiğit Özşener, Nehir Erdoğan, Erkan Can, Berrak Tüzünataç ve Engin Altan Düzyatan rol arkadaşları olmuştur. 2012 yılında Kayıp Şehir dizisinde rol aldı. Bu dizi de Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun ile beraber oynadı. Bu dizi ile ünlendi ve Türkiye’de tanındı. 2013 yılında Kayıp dizisinde rol aldı. Kayıp dizisindeki rol arkadaşları Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, Dolunay Soysert, Kürşat Alnıaçık, Menderes Samancılar oldu.

2014 yılında İlker Kaleli’nin başrolde olduğu Poyraz Karayel dizisi onun ününe ün kattı diyebiliriz. Poyraz Karayel dizisinde Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Ali İl ile beraber rol aldı. Poyraz Karayel dizisinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile bir dönem sevgili olmuşlardı. 2014 yılında Silsile isimli sinema filminde Nehir Erdoğan, Serkan Keskin, Tardu Flordun, İlker Kaleli birlikte rol almıştır.

2018 yılında İlker Kaleli internet kanalı olan Puhu TV de yayınlanan Dip dizisinde rol aldı. Neslihan Atagül Doğulu ile başrolü paylaştığı Dip dizisinde rol aldı. Ancak Dip dizisi tutulmadı malesef ve final kararı aldı.

İlker Kaleli 2023-2024 Sezonunda Hangi Dizi de Rol Alacak?

İlker Kaleli 2023-2024 sezonunda hangi dizi de rol oynayacak. İlker Kaleli Fox TV de çarşamba günleri yayınlanan Öğretmen dizisinde başrolde oynuyor. Başarılı oyuncu 2021 sezonu için gelen teklifleri ayrıca değerlendirmekte. İlker Kaleli Dip dizisinden sonra bir süre dinlenmeye çekilebilir. Ya da yeni sezonda beğendiği bir senaryo olursa İlker Kaleli yeni sezonda da tv ekranlarında yer alacak. İlker Kaleli’yi hangi projede başrol olarak görmek istersiniz? İlker Kaleli’nin yeni dizisinde kiminle partner olmasını istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Nazmiye dedi ki:

  Bence ögretmen gibi bir dizide oynasın ya biz zaten ögretmene doymadan final yaptılar zaten ilker abiye öğretmenlik daha çok yakisiyor

 2. Emre dedi ki:

  Bence İlker Kaleli öğretmen gibi dizide oynaması lazım ekip öyle iyi olucakki film arka sokaklar gibi tutucak

 3. İlker dedi ki:

  Bence İlker Kaleli çift başrolü olan bir proje tercih etmeli. Yani yanına erkek oyuncu seçimi çok iyi olmalı. Sevgili kontenjanından da seçilecek çok oyuncu var. Bir Tango ve Cash tarzı dizi yapılsa fena mı olur?

 4. Alaattin Ergün dedi ki:

  Öğretmen dizi sevmesim ama izledim rica ediyorum poyrazdaki dizi gibi bir diziiii yada çukura gelsin komik karakterli bir kardeş daha ekibe geçebilir eminim çok seyirci izler.

 5. Büşra dedi ki:

  Burçin Terzioğlu ile Poyraz Karayel tekrar olsun yada aynı ikili ve aynı komik romantik karakterlerle olsunlar çok yakışıyorlar

 6. Erkan turgutalp dedi ki:

  Bence çukura geçse muazzam olur,, yamaç’ın en son ve garip bir rakip olarak karşısına çıksa, onunda çukur gibi bir mahallesi olsa, o çukurunda yamaçı ilker kalelei olsa tadından yenmez, filimin sonuda aşırı ters köşe ve enteresan, onuda söylemem burdan 😉

 7. Ahmet dedi ki:

  Burcu biricik olsun

 8. Çağlar dedi ki:

  Bu adamın oyunculuğu gerçekten süper ama televizyon değilde dijitalden yürümeli diye düşünüyorum dip gibi bir filmin de neden dillerde olmadığını anlayamadım gerçeği yansıtan bir dizi sezon 2si gelse fena olmaz