İlker Ayrık Seksenler Dizisinde Neden Yok Oynayacak mı, Ne Zaman Gelecek?

11.09.2019
1.080

İlker Ayrık Seksenler Dizisinde Neden Yok Oynayacak mı, Ne Zaman Gelecek? İlker Ayrık Seksenler dizisinin en önemli oyuncuları arasındaydı. İlker Ayrık Seksenler dizisinde Çağatay rolünü oynuyor. Çağatay Ahmet’in kardeşidir ve evin haylaz oğludur. Seksenler dizisi yeni bölümleri için hazırlıklar sürerken oyuncularla anlaşma yapılıyor.

Seksenler dizisi senarist ve yapımcı Birol Güven ile yeni sezona hazırlanıyor. Çekimler için set platosu kuruluyor eski mahalle şekli verilmeye çalışılıyor. Özenli bir çalışma devam ederken Seksenler dizisi yeni sezon için oyuncuların çoğu ile anlaşma yapıldı. Ancak bazı oyuncular yeni projelerle anlaştığı için Seksenler dizisine geri dönemediler. Ergun Plak, Niyazi ve bazı oyuncular Seksenler dizisine katılamadı. Seksenler dizisi yeni sezonda diziye dahil olmayan başka bir oyuncu da Çağatay karakteri. Seksenler dizisinde Çağatay karakterini İlker Ayrık canlandırıyor.

İlker Ayrık Seksenler Dizisinde Var Mı?

Seksenler dizisi yeni sezonunda İlker Ayrık olmayacak. Çünkü İlker Ayrık uzun süredir Yaparsın Aşkım programını yapıyor Fox tv ekranlarında. Yaparsın Aşkım dizisi hala devam etmekte olduğu içinde programı bırakıp diziye geri dönemiyor. İlker Ayrık’tan bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da İlker Ayrık’ın dizide yer almayacağı kesinleşti. Seksenler dizisi İlker Ayrık yer almıyor. Seksenler dizisinde İlker Ayrık yer almıyor bu yüzden Çağatay karakteri de yok mu yoksa yeni bir Çağatay’mı gelecek bu sorunun cevaplarını paylaşacağız.

İlker Ayrık Seksenler Dizisine Dönecek Mi?

Seksenler dizisi yeni sezonu Trt 1 ekranlarında yayınlanırken dizinin tüm kadrosunun eski yerini almasını istiyordu tüm seyirciler tarafından. Ancak beklenen olmadı maalesef. Çünkü bazı oyuncular yeni sezonda Seksenler dizisinde olmayacaklar. Önemli karakter dizide yer almıyor. Seksenler dizisinde Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık yeni sezonda Seksenler dizisinde olmayacak ve diziye katılması hiç beklenmiyor. Yaparsın Aşkım programı bu sezon yeni başladı ve bitmesi söz konusu değil. Bu yüzden de Seksenler dizisine katılması hiç beklenmiyor. Seksenler dizisinin yeni sezonunda önemli karakterlerden bazılarının yer almaması sizce reytingleri nasıl etkiler? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

İlker Ayrık Kimdir?

İlker Ayrık 1979 Balıkesir doğumludur. İstanbulda oyuncu olmak için Kadıköy Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. İlker Ayrık bu zaman kadar bir çok tiyatro oyununda rol alsa da rol aldığı diziler sayesinde tanındı. İlker Ayrık’ın rol aldığı dizi filmler; 2001 yılında Tatlı Hayat dizisinde konuk oyuncu olmuştur. Babam Adam Olacak, Cesaretin Var Mı Aşka, Geniş Aile, Ramazan Güzeldir,Çakallarla Dans, Seksenler, Yapışık Kardeşler filmlerinde rol aldı.

Seksenler dizisi yeni sezonu Trt1 ekranlarında yayınlanacaktır. Seksenler dizisi 2017 yılında 228. bölümü ile final yapmıştı. Seksenler dizisi yaklaşık 3 yıl boyunca haftalık dizi olarak yayınlanmıştı. Yeni sezon Seksenler dizisi ise hafta içi her gün günlük dizi olarak yayınlanacak. Günlük dizi olarak saat 18:00 da başlayacak ve 50 dakika olarak yayınlanacak. Seksenler dizisi bu sezon günlük dizi olarak yayınlanacak ve bu durum Seksenler’in reytingini etkileyecek mi göreceğiz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. H.M.Y. dedi ki:

  Zaten seksenlerin seklerler dizisiyle alakasi kalmadiki.corbaya döndü.

 2. Anonim dedi ki:

  Severek izlediğim dizi seksenler geri gelsin merakla bekliyorum çok seviyorum seksenler i her akşam yayın saatini sabırsızlıkla bekliyorum

 3. Adem dedi ki:

  Bence hem çağatay hemde ergun plak dönmesi iyi olur eksiklikleri belli hemde çok.

 4. Anonim dedi ki:

  İlker yoksa izlemem

 5. Anonim dedi ki:

  Çağatay olsa çok iyi olurdu.en sevdiğim karakter.

 6. arda dedi ki:

  İlker neden yok

 7. Leyla Sunay dedi ki:

  Bence Ergun plak ve ilker ayrık olmalı dizide herkes bekliyor

 8. Metehan dedi ki:

  Ergun mutlaka olmalı. Hepsi birbirinden değerli oyuncular Ergun karakteri çok daha farklı gibi

 9. Yaşar dedi ki:

  Ergün de geri gelmeli renkli karakterdi

 10. Yaşar dedi ki:

  Çağatay karakteri İlker ayrık önemli bir karakterdi geri gelmesi daha güzel olur

 11. Aytül dedi ki:

  Bende Ergun ile çağatay çıkacak diye hergün seyrediyorum😥😥😥

 12. Tolga dedi ki:

  Ben Tek Onun Icin Basladim Seksenlere Bakmayi,Ama o gelmek istemiyor geriye :-(( Yaparsin Askimi da Kal mak istiyor ücgünüm :-(( ama Pastaneci okadar iyi roll oynuyor hep güldürüyor beni Burda Almanyada ;-)) Onun Icin Devam Bakiyorum ;-))

 13. Mahinur dedi ki:

  İlk reytingini yakalarmı bilemiyorum Çağatay önemli bir karakter di ben ilk duyduğum hazzı alamadım zamanla alışırız belki sanki dizi inandırıcılığını kaybetti

 14. Songül dedi ki:

  Çagatay olmadan asla

 15. Anonim dedi ki:

  Cagatay olmadan asla

 16. Anonim dedi ki:

  Çağataysız 80.ler olmaz.Bir yolunu bulup diziye dahil edilmeli