İlker Ayrık ile Birce Akalay Hangi Filmde Birlikte Oynayacaklar

Tv
27.06.2019
175

Sevilen isimler yeni filmlerde ve dizilerde buluşmaya devam ediyor. Şu sıralar Kanal D de şarkı yarışması ile ekrana gelen Birce Akalay ile Fox tv de yaparsın aşkım programını uzun süredir sunan İlker Ayrık yeni bir filmde bir araya geliyorlar. İlker Ayrık fox tv de ekrana gelmeye devam eden yarışmasına ara vermeden devam ederken Birce Akalay da yeni dizi ve film projelerinde yer alacağını açıklamıştı.

Sevilen iki ünlü ismin aynı projede bir filmde buluşacağı ortaya çıktı. Yaz aylarında çekilmesi planlanan ve baş rollerinde İlker Ayrık ve Birce Akalay’ın yer alacağı filmin diğer oyuncuları da merak konusu olurken nasıl bir film olduğu, romantik mi yoksa dram filmi mi olacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

İlker Ayrık ile Birce Akalay yeni filmi ve yarışma programı nedir

İlker Ayrık ve Birce Akalay Hangi Filmde Birlikte Oynayacaklar?

Henüz bu yeni filmin içeriğine dair çok detaylı bilgiler bulunmasa da İlker Ayrık ve Birce Akalay gibi önemli isimleri barındıran bu sinema filminin yaz konseptinde komedi içerikli olması bekleniyor. Zaten şahsen ben İlker Ayrık deyince çok dramatik bir film düşünemiyorum. Çünkü önceki filmleri hatta Seksenler dizisinde bile oldukça komik halleri ile oynamıştı İlker Ayrık. Şimdilerde sunmaya devam ettiği ve Fox tv de yayınlanan Yaparsın Aşkım isimli yarışma programında da izleyenleri gülmekten kırıp geçiren İlker Ayrık büyük ihtimalle Birce Akalay ile birlikte bir komedi filminde yer alacak 2019 yaz aylarında. Ancak filmin adı yönetmeni ve diğer oyuncu kadro hakkın da henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Daha önce Yedi Kocalı Hürmüz müzikalinde bir araya gelen ikili oldukça sevilmiş ve tutulmuştu. İzleyicilerden gelen bu sevgi ve talep ile birlikte yeni bir film çekmeye hazırlanan İlker Ayrık ve Birce Akalay bakalım yeni filmlerinin adı ne olacak 2019-2020 sezonunda isimlerini yine oldukça güzel bir projeyle duyurmak isteyen sanatçılarımızın yeni filmleri ve yarışma programları merak ediliyor.

Haftada 3 gün program yapan İlker Ayrık ile son haftalarda Kanal D de şarkı yarışmasında görmeye başladığımız Birce Akalay’ın yeni projelerde yer almaya başlayacakları sosyal medyada önceden duyurulmuştu. Fox TV ekranında Yaparsın Aşkım yarışması ile dikkatleri üzerine çeken İlker Ayrık, Birce Akalay ile yeni projeleri ve filmi hakkında bilgi verdi.

İlker Ayrık ile Birce Akalay yeni filmi ne olacak

İlker Ayrık ile Birce Akalay Hangi Yarışmada Birlikte Sunuculuk Yapacaklar? (Show Tv)

İlker Ayrık, uzun süredir birlikte çalıştığı Pervasız Yapım olarak Birce Akalay ile birlikte Show TV’ye bir yarışma programı yapacakları bilgisini verdi. İlker Ayrık Birce Akalay ile sadece filmde oynamayacak aynı zamanda birlikte yarışma programı da yapacaklar. Bakalım Show tv de ekrana gelecek olan yarışmada İlker Ayrık ile Birce Akalay beraber sunuculuk yapacak zamanla öğreneceğiz ve buradan sizlere duyuracağız.

İlker Ayrık ile Birce Akalay yine Pervasız yapım aracılığı ile yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan bir filmde de beraber oynayacaklar. Yapım şirketi Pervasız yapımın her yıl bir film de çekmeye başlayacağını ve bunu geleneksek hale getirmek istediklerini belirten İlker Ayrık, 2019 yaz aylarında baş rolünü Birce Akalay ile paylaşacağı bir filmde yer alacağını duyurdu. Bu konuda Birce Akalay da oldukça istekli görünürken filmin adı ne olacak, İlker Ayrık ile Birce Akalay hangi filmde rol alacaklar ve filmin adı ne olacak öğrendiğimizde buraya yazacağız. Ayrıca bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aşağı yazabilir.

Birce Akalay 2019 yeni filmi dizisi yarışması ne

İlker Ayrık Yaparsın Aşkım yarışmasına son gaz devam ediyor.

Fox tv de 134. bölümü ekrana gelen Yaparsın Aşkım İlker Ayrık sunumu ile beklentilerin çok üzerinde reytingler almaya başlayınca sürekli yeni bölümler çekilmeye başlandı. Fox tv de ekrana gelen Yaparsın Aşkım reytingleri her geçen gün artarken fox tv kanalındaki tüm dizi ve programları da sollayıp geride bıraktı adeta. İlk kez bu kadar uzun ömürlü bir yarışma programı yayınlayan Fox TV’de en çok bölüme ulaşan yarışma rekoruna doğru koşan İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım yarışması yaz boyunca ekrana devam edecek. Film için ara verecek olan İlker Ayrık yeni sezonda da hem dizi hemde yarışma programını sunmaya devam edecek.

İlker Ayrık 2019 yeni filmi dizisi yarışması

İlker Ayrık Seksenler dizisinin yeni versiyonuna katılacak mı?

Sevilen sunucu İlker Ayrık Seksenler dizisinin yeniden çekilmesi için yapılan hazırlıklara da destek olmaya devam ediyor. Seksenler dizisi önümüzdeki aylarda yeniden çekilmeye ve yeni oyuncuların katılımıyla devam etmesi planlanan dizide Çağatay rolünde oynayan ilker Ayrık dizinin yeni versiyonunda 2019-2020 sezonunda da yer alacağını açıkladı. Böylelikle yarışma programı, sunuculuk, Birce Alakay ile film baş rol oyunculuğu derken Seksenler dizisinde dizi oyunculuğu da yapacak olan İlker Ayrık bu sezon en çok çalıştığı ve yorulduğu yıl olacak. Kendisine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.