İkimizin Sırrı Ece Kimdir? Alp’in Sevgilisi Bestemsu Özdemir

05.08.2021
706

ATV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan İkimizin Sırrı dizisi ilerleyen haftalarda yayın hayatına başlayacak. Başrol oyunculuğunu Leyla Feray ve Aras Aydın’ın beraber üstlenmiş olduğu İkimizin Sırrı dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer almakta. İkimizin Sırrı dizisinde yer alan oyuncularımız ve oyuncularımızın hayat vermiş oldukları karakterler merak edilmeye devam ediyor. İkimizin Sırrı dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi Ece karakteri oldu. Bizde bu konumuzda İkimizin Sırrı dizisini büyük bir merakla bekleyen okur ve izleyicilerimiz adına Ece karakterinden ve Ece karakterine hayat verecek olan oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.İkimizin Sırrı Ece Karakteri

İkimizin Sırrı Ece Karakteri

ÜS Yapım imzalı İkimizin Sırrı dizisinin karakterleri izleyiciler de oldukça merak uyandırdı. Dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Ece karakteri oldu. İkimizin Sırrı dizisinde önemli bir role sahip olan Ece Kaya karakterinin gayet mutlu ve yolunda giden bir hayatı var. Hayat ona oldukça şanslı davranmış ve hem özel hayatında hem de iş hayatında oldukça başarılı bir yere getirmiş. Mutlu ve huzurlu bir kadındır. Amerika’da olduğu yıllarda Alp Karahun ile karşılaşmış ve ona aşık olmuştur. Alp Karahun’a aşık olması ile birlikte hayatı doldukça değişmiş ve beklemediği bir yere gelmiştir. Ece Kaya karakteri, İkimizin Sırrı dizisi boyunca Alp Karahhun’a olan aşkı için savaşarak boy gösterecek.

İkimizin Sırrı Ece Kimdir?

Çekimleri İstanbul’da sürdürülen ve Özen Yula’nın senaryosunu kaleme almış olduğu İkimizin Sırrı dizisinde Ece karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da oldukça merak edildi. İkimizin Sırrı dizisinde Ece Kaya karakterine Bestemsu Özdemir hayat verecektir. Konumuzun ilerleyen kısmında da başarılı ve güzel oyuncumuz Bestemsu Özdemir hakkında tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Bestemsu Özdemir ve özel hayatına dair bilgilerin tamamını haberimizin ilerleyen kısmını okuyarak bulabilirsiniz.Bestemsu Özdemir Kimdir

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Oyunculuk yeteneği ve güzelliği ile oldukça dikkat çeken Bestemsu Özdemir, 20 Nisan 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlamasının ardından, 2012 yılında oyunculuk sektörüne adım atma kararı aldı. Aktif olarak dizi ve sinema oyunculuğu ile ilgilenen Bestemsu Özdemir, aslen Erzincanlıdır. Bugüne kadar pek çok başarılı dizi ve film projelerinde boy gösteren Bestemsu Özdemir, en son karşımıza 2020-2021 sezonunda Akrep dizisinde canlandırmış olduğu Selma karakteri ile çıkmıştır.

Bestemsu Özdemir’in Yer Aldığı Diziler

2020 – Akrep (Selma)
2019 – Güvercin (İpek)
2018 – Ege’nin Hamsisi
2017 – Meryem (Beliz)
2017 – Kırlangıç Fırtınası
2016 – İçerde
2015 – Analar ve Anneler (Sevgi)
2014 – Kara Para Aşk (Nilüfer Denzer)
2012 – İstanbul Hatırası (Sultan)
2012 – Araf Zamanı
2012 – Sakarya Fırat (Melike Derbent)Bestemsu Özdemir'in Resmi İnstagram Hesabı

Bestemsu Özdemir’in Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Bestemsu Özdemir’de pek çok oyuncu gibi resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile gündelik hayatından fotoğraf karelerini sık sık paylaşmaktadır. Bestemsu Özdemir’in resmi instagram hesabında 262 gönderisi bulunurken 419 bini aşkında takipcisi yer almaktadır. Bestemsu Özdemir’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @bestemsuozdemir kullanıcı isimli hesaba göz atabilir yada takibe alabilirsiniz.

Bestemsu Özdemir’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile oldukça dikkat çeken Bestemsu Özdemir’in sevgilisinin olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bestemsu Özdemir ne kadar aşkını gizli yaşamak istese de kendisi gibi oyuncu olan Ümit İbrahim Kantarcılar ile sevgili olduğu konuşuluyor. Daha önceleri Can Yaman, Oğulcan Engin ve Çağatay Ulusoy gibi isimlerle anılan Bestemsu Özdemir, şu anda Ümit İbrahim Kantarcılar ile sevgilidir.İkimizin Sırrı Ece Karakterinin Kıyafetleri

İkimizin Sırrı Ece Karakterinin Kıyafetleri

Kusursuz fiziği ile giydiği kıyafetlerin neredeyse tamamını kendisine çok yakıştıran Bestemsu Özdemir’in İkimizin Sırrı dizisinde canlandırmış olduğu Ece karakteri ile giymiş olduğu kıyafetler de oldukça merak edildi. İkimizin Sırrı dizisi ATV kanalında olan yayın hayatına başladığı zaman Ece karakterinin dizide kullanmış olduğu gömlek, etek, şort, pantolon, ceket, tişört, kazak, kaban gibi kıyafetleri ve kullanmış olduğu küpe, kolye, bileklik, saat ve aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız.

ATV kanalının yeni dizilerinden bir tanesi olan İkimizin Sırrı dizisindeki önemli karakterlerden bir tanesi olan Ece karakterinden sizlere bahsettik. Sizlerinde konu hakkındaki yorum, görüş ve sorularınızı aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İkimizin Sırrı dizisinin oyuncu kadrosunu daha yakından ve detaylı incelemek isterseniz İkimizin Sırrı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.