İkimizin Sırrı Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Üs Yapım imzalı İkimizin Sırrı dizisi önümüzdeki günlerde Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri İstanbul’da devam eden ve yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın üstlendiği İkimizin Sırrı dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin tekrarlarının ne zaman ve hangi gün yayınlanacağı da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda İkimizin Sırrı dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

İkimizin Sırrı Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Başrollerini Leyla Feray ve Aras Aydın’ın paylaştığı İkimizin Sırrı dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İkimizin Sırrı dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da merak konusu olmuştur. Ancak dizinin yayın tarihi henüz bilinmediği için dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği de bilinmemektedir. İkimizin Sırrı dizisinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra dizinin birinci bölümü yine Atv ekranlarında olacaktır ve dizinin yayın hayatına başladığı hafta farklı gün ve saatlerde tekrarları ekrana gelecektir.

İkimizin Sırrı Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

İkimizin Sırrı Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi GünSenaryosunu Özen Yula’nın kaleme aldığı ve Marriage Contract isimli Kore dizisinden uyarlanan İkimizin Sırrı dizisinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bundan dolayı dizinin tekrarlarının hangi gün yayınlanacağı da bilinmemektedir. Dizi yayın hayatına başladığı gün saat 20.00 da ekranlara gelecek ve dizinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra saat 22.00 da ilk bölümünün tekrarı yine Atv ekranlarında olacaktır. O hafta boyunca İkimizin Sırrı dizisinin tekrar bölümleri farklı gün ve saatlerde yine Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

İkimizin Sırrı Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir annenin kızı ile birlikte verdiği zorlu mücadeleleri ekranlara taşıyacak olan İkimizin Sırrı dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da merak konusu olmuştur. Aşk ve dram türünde ki İkimizin Sırrı dizisinin bu sezon ekranlara geleceği bilinmektedir. Ancak dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmemiştir. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin ilk bölüm yayınlandıktan hemen sonra, dizinin birinci bölümü yine Atv ekranlarında olacaktır. İkimizin Sırrı dizisinin yayın hayatına başladığı hafta, dizinin tekrarlarının haftaiçi her gün Atv’de olacağı bilinmektedir. Atv yayın akışına İkimizin Sırrı dizisinin tekrar bölümlerinin tarihini eklediği zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

İkimizin Sırrı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Oyuncu kadrosunda Aras Aydın, Leyla Feray, Dolunay Soysert, Bestemsu Özdemir, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Şen Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı İkimizin Sırrı dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Temmuz ayının sonunda ekranlara gelmesi planlanan dizinin yayın tarihi henüz kesin olarak bilinmemektedir ve İkimizin Sırrı dizisinin yapımcıları dizinin başlama tarihini yakında olarak belirtmişlerdir. Yapımcılar İkimizin Sırrı dizisinin ne zaman başlayacağı hakkında herhangi bir açıklamada bulunduğu zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için İkimizin Sırrı dizisinin tekrarlarını ne zaman, hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. İkimizin Sırrı Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün sorusuna yanıt verdik. İkimizin Sırrı Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atınız mutlaka.

Etiketler