İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kimdir? Dolunay Soysert

25.07.2021
465

Bu konu İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kimdir hakkında. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ikimizin Sırrı dizisinin yapımcılığını Üs Yapımı üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu İkimizin Sırrı dizisinin senaryosunu ise Özen Yula kaleme almaktadır. Başrollerini Leyla Feray ve Aras Aydın’ın paylaştığı İkimizin Sırrı dizisinde merak edilen isimlerden biri de Seylan olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda ikimizin Sırrı dizisinde yer alan Seylan karakterini daha yakından tanıtacağız ve İkimizin Sırrı dizisi Seylan kimdir? Ikimizin Sırrı dizisi Seylan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Karakteri Kimdir?

İkimizin Sırrı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Seylan karakteri Alp’in annesi olarak karşımıza çıkacaktır. Hasta biri olan Seylan’ın donöre ihtiyacı vardır ve Alp ise annesine donör bularak onun hayatını kurtarmaya çalışr çalışmaktadır.

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kimdir?

Ikimizin Sırrı dizisinde Alpin annesi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Seylan karakterine başarılı oyuncumuz Dolunay Soysert hayat verecektir. Izleyiciler tarafından sevilen karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzun Dolunay Soysert de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Dolunay Soysert daha yakından tanıtacağız ve Dolunay Soysert kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Dolunay Soysert Kimdir?

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kimdir48 yaşındaki başarılı oyuncumuz 25 Mart 1973 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi sanat tarihi ve arkeoloji bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra Müjdat Gezen sanat merkezi tiyatro bölümünü bitirmiştir. Uzun yıllar İstanbul Şehir tiyatrolarında çalışan Dolunay Soysert, kamera karşısına ilk defa 1994 yılında Kaygısızlar isimli dizi ile geçmiştir. Daha sonra Nebraska Üniversitesi drama ve tiyatro bölümünü bitiren oyuncumuz tam kıvamında isimli yemek programının da sunuculuğunu üstlenmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Dolunay Soysert daha önce birçok farklı kategoride de ödüller almıştır. Hala aktif olarak tiyatro ile ilgilenen ve sahne alan Dolunay Soysert kamera karşısında en son 2021 yılında Terapist isimli dizi ile geçmiştir.

Dolunay Soysert Yer Aldığı Diziler

Kaygısızlar 1994
Sekizinci Saat 1995
Çılgın Bediş 1996
Baskül Ailesi 1997-1998
Cumhuriyet 1998
Salkım Hanımın Taneleri
Zor Adam
Bir İstanbul Masalı 2003
Kalbin Zamanı 2004
Omuz Omuza 2004
Yürek Çığlığı
Tövbe
İlk Aşk 2006
Mavi Gözlü Dev 2007
Orada 2009
Benim Annem Bir Melek 2008-2010
Veda 2010
Adanalı 2010
Başrolde Aşk 2011-2012
Kayıp 2013-2014
Sultan Makamı 2003-2004
Urfalıyam Ezelden 2014
Son Çıkış 2015
Muhteşem Yüzyıl 2014
Seddülbahir 32 Saat 2015
Çifte Saadet 2016
Bana Sevmeyi Anlat 2016
Bücür 2018
Elimi Bırakma 2018-2019
Ya İstiklal Ya Ölüm 2020
Terapist (2021)
İkimizin Sırrı (2021)

Dolunay Soysert Resmi Instagram Hesabı

İkimizin Sırrı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Dolunay Soysert sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram 761 gönderisi ve 293 bin takipçisi vardır. Dolunay Soysert’in resmi ınstagram hesabı: @dolibom

Dolunay Soysert Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Dolunay Soysert evli değildir. Ancak oyuncumuz, daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Sinan Tuzcu ile 9 Temmuz 2006 yılında dünya evine girmiştir. Ancak çift daha sonra anlaşamaması ve 2016 yılında bu evliliklerinin sonlandırmıştır. Oyuncumuz Dolunay Soysert’in şimdilerde ise hayatında bilinen bir yoktur.

İkimizin Sırrı Seylan – Dolunay Soysert Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Dolunay Soysert tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Biz de sizi için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Dolunay Soysert’in özel hayatında ve İkimizin Sırrı dizisinde giydiği etek, pantolon, elbise, tişört, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İkimizin Sırrı dizisinin oyuncularından Dolunay Soysert’i ve dizide canlandıracağı Seylan karakterini yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kimdir hakkında bilgiler bu kadar. Sizler de yorumları aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Hülya dedi ki:

    6.cı bölümdeki inci kolyesi nereden cok guzel