İkimizin Sırrı Dizisi Konusu Nedir Neyi Anlatıyor Hikayesi Özeti

23.06.2021
512

Atv ekranlarında başlayan İkimizin sırrı isimli yeni dizinin konusu özeti tüyoları merak edilmeye başlandı. Bizde bu içeriğimizde Atv de yayınlanacak olan İkimizin Sırrı Dizisinin Konusu Nedir Neyi Anlatıyor İkimizin Sırrı Hikayesi Özeti hakkında merak edilen bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte İkimizin Sırrı dizisi ile ilgili merak edilenler;

İkimizin Sırrı Dizisi Konusu Nedir Neyi Anlatıyor Hikayesi Özeti

Çok yakında Atv ekranlarında başlayacak olan yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Cem Akyoldaş’ın oturduğu İkimizin Sırrı dizisinin başrollerini ; Leyla Faray ile Aras Aydın paylaşıyor. İkimizin Sırrı dizisi ne anlatıyor konusu özeti hikayesi nedir tüyoları hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. İkimizin Sırrı Dizisinin konusu şöyle:İkimizin Sırrı Dizisi Konusu Nedir

Yedi yaşındaki kızı Hayal (Ahsen Türkyılmaz) ile ayakta kalma mücadelesi veren Neva Canpolat (Leyla Feray), biricik kızını masallarla, oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudu aşılayarak büyütmektedir. Ancak anne-kızın mutlu dünyası peşlerine düşen karanlık adamlarla sarsılır. Zor bir hayat sürdüren Neva ile Hayal’in yolu bir trafik kazasında Alp Karahun (Aras Aydın) ile kesişir. Neva kızı Hayal’in geleceğini emniyete almak istemektedir. Çünkü Neva da bir hastalığın pençesinde olduğunu öğrenmiştir.

Diğer yandan Alp Karahun (Aras Aydın) büyük bir holdingin yöneticisi ve restoran zinciri kurma peşindeki genç bir adamdır. Alp, annesi Seylan Sorgun’un (Dolunay Soysert) hastalığı nedeniyle bir donör bulup annesinin hayatını kurtarmaya çalışmaktadır. Bir noktadan sonra Neva’nın ve Alp’in ciddi seçimler yapmaları gerekir. Bu yolculuk sırasında da birbirlerini insan olarak tanır, kendilerini beklenmedik durumların içinde bulurlar. Ve aşk, kahramanlarımıza yeni bir yol çizer. İkimizin Sırrı Dizisi oyuncu kadrosu burada..

İkimizin Sırrı Dizisi Yorumları Görüşleri

İkimizin Sırrı Dizisi Konusu özeti hikayesiİkimizin Sırrı Dizisi Konusu Hikayesi Özeti bu şekilde. Leyla Faray ile Aras Aydın’ı buluşturan uyarlama dizinin oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal Deniz Hamzaoğlu Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek gibi oyuncular da yer alıyor. Hem konusu ile hem de hikayesi ile sıradışı bir öykü olan İkimizin Sırrı dizisi Atv izleyicileri için farklı bir dizi deneyimi yaşatacak.

İkimizin Sırrı Dizisi Hangi Diziden Uyarlandı?

Güney Kore de yayınlanan ve büyük ilgi gören Marriage Contract isimli diziden uyarlan İkimizin Sırrı Dizisi hakkında sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?